Povečane prsi-moško mnenje!
No, na mojo srečo, ženske ne izbiram samo po vizualnem izgledu. Joške pridejo, pa grejo.
Alexis pa vidi iskren odgovor samo v Spiderjevem, zato, ker ji je samo ta všeč. Kar je pač zatiskanje oči pred resnico. Če misliš, da torej ostali nismo iskreni, potem je tvoje mnenje, da so umetni joški všeč vsem moškim. To si verjetno verjela, ko si šla na operacijo. Zdaj bo pa treba malo bolj zrelo pogledat na resnico, takrat pa bo rahlo bolelo, ko boš videla, da si bila v zmoti. Niso všeč vsem umetne, pika.
Nihče od ostalih moških tu gor ni napisal, da jo.[/quote]
Od moških ne. Alexis pa je.
Tudi od žensk redkokatera prizna, da so ji všeč frajerji. Večina jih nekaj bluzi, kako imajo rade prijazne, čutne..
Ampak ko pride mimo frajer, pa v reali prijaznega in čutnega ne opazijo.
Tako nekako meni zgleda tudi to moško “zgražanje” nad umentimi joški.
Spider, to se tebi samo zdi, zato ker so tebi pač joške bolj pomembne, kot nekaterim drugim in misliš, da se drugi sprenevedamo. Pa se ne.
No prav, nisi bila na operaciji, ampak vedeš pa se tako, kot da bi bila užaljena, če kdo reče, da mu umetne niso všeč. Zakaj preusmerjaš pozornost drugam brez, da se posvetiš bistvu.
O čem ti govoriš? Na nobeni še operaciji nisem bila in niti ne nameravam, zavoljo moškega si še barve in dolžine las ne bi menjala.
Ti dve pa sem dala za primerjavo samo zaradi izgleda, nimam nobenih preferenc glede značaja nimam pri njiju.[/quote]
kaj pa pol rabiš vse to, ti je sam mal dolgčas, pa se ti je porodilo to vprašanje?
O čem ti govoriš? Na nobeni še operaciji nisem bila in niti ne nameravam, zavoljo moškega si še barve in dolžine las ne bi menjala.
Ti dve pa sem dala za primerjavo samo zaradi izgleda, nimam nobenih preferenc glede značaja nimam pri njiju.[/quote]
Ampak sama si napisala, da si imela preblisk, pa te je minilo (po neki operaciji) – in ker ravno govorimo o povečanju oprsja, predvidevam, da si imela preblisk v to smer.
O čem ti govoriš? Na nobeni še operaciji nisem bila in niti ne nameravam, zavoljo moškega si še barve in dolžine las ne bi menjala.
Ti dve pa sem dala za primerjavo samo zaradi izgleda, nimam nobenih preferenc glede značaja nimam pri njiju.[/quote]
Ampak sama si napisala, da si imela preblisk, pa te je minilo (po neki operaciji) – in ker ravno govorimo o povečanju oprsja, predvidevam, da si imela preblisk v to smer.[/quote]
Že, ampak tega je že doooolgo in sem si popolnoma premislila. Še vedno pa tega ne obsojam, sploh če si kakšna, ki nima čisto nič, naredi na recimo B košarico; zaradi je še ne bom označevala kot neke osebe s hudimi travmami ali osebe, ki se podredi množici.
Skratka, upam, da razumete moj point in da ne bom več kot na zatožni klopi: nisem bila operirana in nikoli ne bom (ravno zaradi tega, ker sem popolnoma spremenila razmišljanje in se ne bom prilagajala moškemu okusu; to niti ne bi pasalo mojemu karakterju), še vedno pa nimam nič proti, če si katera druga naredi na kakšno normalno velikost oziroma je ne obsojam kot neke šibke.
No, koliko poznam moške v reali, pa se mi zdi to zgražanje nad umetnimi nekoliko nenavadno in dvolično. Tistemu, ki so umetni res tako grozni, ne bi takšne imel niti za eno noč, niti ne bi gledali porničev (in istočasno spolno zanemarjali svoje lastne punce). To je to. Upam, da zdaj razumete.
Samo če gre nekdo na lepotno operacijo, ponavadi za tem je travma (pustimo tiste, ki se valjajo v denarju in jim je to pač podobno kot šoping in potovanja in prestiž, in pustimo tiste, ki to dejansko naredijo tudi ali predvsem iz zdravstvenih razlogov).
Kolikor sem se jaz pogovarjala s tipi o povečanju – marsikaj jim je lepo za videt in marsikaj radi pogledajo, ampak za tisto maksimalno navdušenje nad žensko, tudi spolno vzburjenje, pa ženska rabi tudi še kaj drugega.
Alexis
A bi povprečen moški sploh opazil razliko? In kdo pravi, da ženska “brez jošk” ni atraktivna? Če misliš, da imamo vsi moški enak okus in nasedamo določenim potrošniškim smernicam (ker, kaj je pa drugega pornografija kot velika industrija, kjer prodajajo fantazije??), da je vse večje lepše in boljše, potem je pač to samo tvoje mnenje. Misliš, da so sanje vsakega moškega, da bi spal s porno zvezdnico?
Torej to imate nekatere ženske komplekse, ker niste zadovoljne s svojim telesom, kar je pogost slučaj (anoreksija, bulemija, čeprav gre bolj za posredno povezavo), ker se primerjate z drugimi, ki vam nabijajo manjvrednostne komplekse, da se nikoli ne počutite dobro v svoji koži.
matjazko, mislim, da si ravno ti izmed ene par forumašev (sicer so mi načeloma tvoji odgovori večinoma super in jih z veseljem preberem), ki piše, da s(m)o vitke ženske in tiste z majhnimi joškami zanič. Tako med vrsticami pišeš, ne direktno, seveda. Ampak brez skrbi, se sploh ne sekiram. Seveda odvisno od teme in konteksta, jasno, da tega ne boš pisal v tej temi.
Če so ti majhne joške tako ok, kot pišeš tukaj, zakaj potem v drugih pišeš drugače … Nimam pojma, res. Aja, saj res. Naravne morajo biti. Pa velke. Če pa slučajno spoznaš kakšno vredu punco z majhnimi, pa nič ne de … Boš pa pogledal za drugimi … pa kaj pol, če so umetne. Ampak tu gre za popolno sprejemanje umetnih, samo “moja punca jih ne sme imeti”.
Sicer pa mi je vseeno, kakšne preferira kdo in zakaj. So pomembnejše stvari v življenju Tu je samo nedolžna debata. 🙂
Alexis
AJa, kje sem pa izpostavljal relevanco ženskih jošk v primerjavi z njihovimi osebnostnimi kvalitetami? Večje joške, bolši karakter, in obratno? :))
Povsem si v zmoti, to si ti tako tolmačiš, ker so tebi verjetno pomembne velike prsi in nisi zadovoljna s svojimi, pa misliš, da so potem vsi moški mahjeni na velike joške, ali pa si imela takšne partnerje, pač smola. 🙂 Ker to je sicer res za moške, ki na žensko gledajo izključno kot na seksualno bojekt, “da ima dobro rit in velike joške” – in v pornografski industriji je to vsekakor zelo pomembno.
Pa kje sem to napisal, brez da ne bi prilepil kopico smeškotov zraven? 🙂
Misliš, da je prvo, kar opazim na ženski, da so to prsi? Hvala, da me imaš za takšnega primitivca. hehe :)) Kateremu pa je zgolj za seks, pa to igra glavno vlogo, tega pa ne zanikam.
mislim da je to eno redkih področij kjer ne drži floskula, manj je več)) je pa tud res, tole tvoje, povečane prsi, ni nujno da se tole navezuje ravno na umetno povečanje, verjetno ženski del foruma relativno dobro pozna ta del svojega telesa in ve da se velikost in čvrstost mesečno ciklično spreminja, nekako tako kot lunin cikel?
ps.
sem že omenil da je idelana velikost prsi tista, ki se prilegajo v kozarec za šampanjec? in da so francozi oblikovali te kozarce po prsih marie antonete? no čeprav ji te idelane joške niso kaj dost pomagale da ne bi izgubila glave)) nekaj podobnega velja za moški del občestva))
A bi povprečen moški sploh opazil razliko? [/quote]
Ups, ti pa zelo podcenjuješ povprečnega moškega…
Alexis, ne vem zakaj si ne daš dopovedat, da imajo nekateri raje naravne manjše od umetnih kakršnihkoli. Jaz verjamem vsakemu, ki to reče, zakaj neki ne bi? Kolikšen je pa procent take populacije, mi je pa prav vseeno.
mislim da je to eno redkih področij kjer ne drži floskula, manj je več)) je pa tud res, tole tvoje, povečane prsi, ni nujno da se tole navezuje ravno na umetno povečanje, verjetno ženski del foruma relativno dobro pozna ta del svojega telesa in ve da se velikost in čvrstost mesečno ciklično spreminja, nekako tako kot lunin cikel?
[/quote]
Več naravno. A to si mislil?
Vsi pa spet niso taki tepci no. Ma meni bi bilo ljubše, če bi me fant pustil zaradi ene, ki ima (naravne!) večje, kot če bi mi prigovarjal, naj si jih jaz dam povečat. Bi vsaj bila prepričana, da sem bila skupaj z normalnim človekom…
Drugače pa ja, poznamo se. (Predvidevam, da tvoja punca ne jemlje KT. )
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
mislim da je to eno redkih področij kjer ne drži floskula, manj je več)) je pa tud res, tole tvoje, povečane prsi, ni nujno da se tole navezuje ravno na umetno povečanje, verjetno ženski del foruma relativno dobro pozna ta del svojega telesa in ve da se velikost in čvrstost mesečno ciklično spreminja, nekako tako kot lunin cikel?
ps.
sem že omenil da je idelana velikost prsi tista, ki se prilegajo v kozarec za šampanjec? in da so francozi oblikovali te kozarce po prsih marie antonete? no čeprav ji te idelane joške niso kaj dost pomagale da ne bi izgubila glave)) nekaj podobnega velja za moški del občestva))[/quote]
Fleš… že kar nekaj časa se šampanjec pije iz podolgovatih kozarcev… pa se mi nekako zdi, da nisi imel teh v mislih. :)))
mislim da je to eno redkih področij kjer ne drži floskula, manj je več)) je pa tud res, tole tvoje, povečane prsi, ni nujno da se tole navezuje ravno na umetno povečanje, verjetno ženski del foruma relativno dobro pozna ta del svojega telesa in ve da se velikost in čvrstost mesečno ciklično spreminja, nekako tako kot lunin cikel?
ps.
sem že omenil da je idelana velikost prsi tista, ki se prilegajo v kozarec za šampanjec? in da so francozi oblikovali te kozarce po prsih marie antonete? no čeprav ji te idelane joške niso kaj dost pomagale da ne bi izgubila glave)) nekaj podobnega velja za moški del občestva))[/quote]
Fleš… že kar nekaj časa se šampanjec pije iz podolgovatih kozarcev… pa se mi nekako zdi, da nisi imel teh v mislih. :)))[/quote]
no, če bi bil Chuck Noris živ za čas Marie…pol je vse mogoče, čeprav, pol se verjetno tud Francoska revolucija ne bi zgodila in Maria bi ne zgubila glave)) se mi pa še vedno zdi, al pa sem jaz malo za cajtom, da morjo bit šampanjci ovalne oblike, da je nekako bolj natur, nekaj podobnega kot velja za prsi, natur)))
A bi povprečen moški sploh opazil razliko? [/quote]
Ups, ti pa zelo podcenjuješ povprečnega moškega…
Alexis, ne vem zakaj si ne daš dopovedat, da imajo nekateri raje naravne manjše od umetnih kakršnihkoli. Jaz verjamem vsakemu, ki to reče, zakaj neki ne bi? Kolikšen je pa procent take populacije, mi je pa prav vseeno.
mislim da je to eno redkih področij kjer ne drži floskula, manj je več)) je pa tud res, tole tvoje, povečane prsi, ni nujno da se tole navezuje ravno na umetno povečanje, verjetno ženski del foruma relativno dobro pozna ta del svojega telesa in ve da se velikost in čvrstost mesečno ciklično spreminja, nekako tako kot lunin cikel?
[/quote]
Več naravno. A to si mislil?
Vsi pa spet niso taki tepci no. Ma meni bi bilo ljubše, če bi me fant pustil zaradi ene, ki ima (naravne!) večje, kot če bi mi prigovarjal, naj si jih jaz dam povečat. Bi vsaj bila prepričana, da sem bila skupaj z normalnim človekom…
Drugače pa ja, poznamo se. (Predvidevam, da tvoja punca ne jemlje KT. )[/quote]
Seveda naravno, kaj pa ti misliš? čeprav zna bit narava tu in tam presneto škrta)) sam, kaj se tu more…če greš preko narave se ti lahko pol zgodi kaj takega kot je škandal z puščanjem v Franciji. ..seveda je bolje, da te fant pusti kot pa da te sili v nekaj, ampak, če bi ti njega oz on tebe že v štartu dost dober poznal oz tvoje prsne atribute, potem ne bi bilo treba nikogar zapuščati, namreč prsi so kakršne so, se spreminjajo ampak zrasle same od sebe še niso nobeni, in če je tvoj tip mahnjen na velike in mu je to eden od bistvenih atributov, potem se tu res postavlja vprašanje kdo je tu tepec)))
Mislila sem, da misliš večje za vsako ceno.
Drugače pa si ne predstavljam da bi bila s tipom, ki mu bo vseeno, ali je skupaj z nekom, ki ima joške ali ne oziroma da bo še raje s takim, ki nima jošk 🙂 🙂 Lahko sem prijateljica s takim, kaj drugega pa ne 🙂 🙂 Saj nisi tepec, če imaš to za bistven podatek, ali pač 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Mislila sem, da misliš večje za vsako ceno.
Drugače pa si ne predstavljam da bi bila s tipom, ki mu bo vseeno, ali je skupaj z nekom, ki ima joške ali ne oziroma da bo še raje s takim, ki nima jošk 🙂 🙂 Lahko sem prijateljica s takim, kaj drugega pa ne 🙂 🙂 Saj nisi tepec, če imaš to za bistven podatek, ali pač 🙂 :)[/quote]
se pravi da priznavaš da je veliksot jošk tud pomembna za uspešno vezo?))
drugač pa, tu in tam seveda tud izpadem tepec, ni pa to bistven podatek, se strinjam))
Forum je zaprt za komentiranje.