Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Povečane prsi-moško mnenje!

Povečane prsi-moško mnenje!

No, iskrenih odgovorov je bilo več, ampak včasih si izberemo tistega, ki nas potolaži, ne glede na to, koliko resnice je v njem. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To raje daj kakšno fotografijo, bova z Robijiem in najinim ekspertnim znanjem poznavanje ženskega telesa in psihe, podala strokovno oceno, če so ravno dovolj velike, prave oblike, dovolj čvrste, pokončno štrleče bradavičke… :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

spet robija rabiš za support :))

kok si hecen, ko je kej preveč osebno, pa kliče atija robiiiii :))

matjaž, kaj ko bi ti dal kej svojega gor, pa bomo mi ocenili, mislim, da se boljš razumemo v to koker ti :))?

spet robija rabiš za support :))

kok si hecen, ko je kej preveč osebno, pa kliče atija robiiiii :))

matjaž, kaj ko bi ti dal kej svojega gor, pa bomo mi ocenili, mislim, da se boljš razumemo v to koker ti :))?[/quote]

Preveč se naslanjam na avtoritete in ženske, res je… :))))
Kar povej, Aleksandra, s čim si jih podlagaš? Push-ups, vata? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

spet robija rabiš za support :))

kok si hecen, ko je kej preveč osebno, pa kliče atija robiiiii :))

matjaž, kaj ko bi ti dal kej svojega gor, pa bomo mi ocenili, mislim, da se boljš razumemo v to koker ti :))?[/quote]

Preveč se naslanjam na avtoritete in ženske, res je… :))))
Kar povej, Aleksandra, s čim si jih podlagaš? Push-ups, vata? :D[/quote]

za teb usta zaprej jih je dost v podloženem ali nepodloženem slučaju

Plastični kirurg dr. Matjažko, dr. med., danes, 24.2.2012 svetuje brezplačno! 🙂

Zaradi pričakovanega povečanja naročil za preglde in zagotvljanja pregleda vseh naročenih pacientk, se je potrebno predhodno prijaviti preko e-pošte. 🙂

Plastični kirurg dr. Matjažko, dr. med., danes, 24.2.2012 svetuje brezplačno! 🙂

Zaradi pričakovanega povečanja naročil za preglde in zagotvljanja pregleda vseh naročenih pacientk, se je potrebno predhodno prijaviti preko e-pošte. :)[/quote]

Jaz lahko samo pretipam, potem pa naprej pošljem. mamografija brezplačno.. 🙂
Če so majhne je postopek tipanja za utrdlinami nekoliko hitrejši, zato je Aleksandra lahko prva v vrsti. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

matjaž, tole tvoje čvekanje že meji na….

itak veš, da si me tut dotaknit ne bi upal, tko da raj opusti tele teorije svoje – saj v zvezi z mano

mogoče ti bo kera druga hvaležna, men pa take traparije ne pašejo

Plastični kirurg dr. Matjažko, dr. med., danes, 24.2.2012 svetuje brezplačno! 🙂

Zaradi pričakovanega povečanja naročil za preglde in zagotvljanja pregleda vseh naročenih pacientk, se je potrebno predhodno prijaviti preko e-pošte. :)[/quote]

Jaz lahko samo pretipam, potem pa naprej pošljem. mamografija brezplačno.. 🙂
Če so majhne je postopek tipanja za utrdlinami nekoliko hitrejši, zato je Aleksandra lahko prva v vrsti. :)))[/quote]

Kaj pa veš, kakšne balkončke ima Aleksandra? 🙂 Mogoče se boš pa prav pri njej največ zadržal, pa ni rečeno da ravno zaradi velikosti. 🙂

:)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz lahko samo pretipam, potem pa naprej pošljem. mamografija brezplačno.. 🙂
Če so majhne je postopek tipanja za utrdlinami nekoliko hitrejši, zato je Aleksandra lahko prva v vrsti. :)))[/quote]

Kaj pa veš, kakšne balkončke ima Aleksandra? 🙂 Mogoče se boš pa prav pri njej največ zadržal, pa ni rečeno da ravno zaradi velikosti. :)[/quote]

Seveda vem, odziv pove marsikaj, dober indikator občutkov še posebej pri bolj temperamentnih. Jaz jo itak dražim, upam, da mi ni zamerila in ne bo natepla,:) meni to ni pomembno, značaj in osebnost, ali kaj si pa ti mislila, da moški naprej opazimo pri ženskah, kar nas silovito pritegne. :)))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj pa veš, kakšne balkončke ima Aleksandra? 🙂 Mogoče se boš pa prav pri njej največ zadržal, pa ni rečeno da ravno zaradi velikosti. :)[/quote]

Seveda vem, odziv pove marsikaj, dober indikator občutkov še posebej pri bolj temperamentnih. Jaz jo itak dražim, upam, da mi ni zamerila in ne bo natepla,:) meni to ni pomembno, značaj in osebnost, ali kaj si pa ti mislila, da moški naprej opazimo pri ženskah, kar nas silovito pritegne. :)))))[/quote]

Če mene vprašaš, bi se z Aleksandro vidva prav fino ujela, ker sta oba odbita humorista. 🙂

A kaj moški prvi opazijo pri ženskah? Mislim, da je bolj pravilno vprašanje, česa ne opazijo.

Seveda vem, odziv pove marsikaj, dober indikator občutkov še posebej pri bolj temperamentnih. Jaz jo itak dražim, upam, da mi ni zamerila in ne bo natepla,:) meni to ni pomembno, značaj in osebnost, ali kaj si pa ti mislila, da moški naprej opazimo pri ženskah, kar nas silovito pritegne. :)))))[/quote]

Če mene vprašaš, bi se z Aleksandro vidva prav fino ujela, ker sta oba odbita humorista. 🙂

A kaj moški prvi opazijo pri ženskah? Mislim, da je bolj pravilno vprašanje, česa ne opazijo.[/quote]

Ona je predivja zame, bi me naluskala, jaz sem miren po značaju, po jeziku pa kakor kdaj, ampak bi rekel, da sem tudi bolj zadržan. Če bi prišla zraven, pa bi jo štopala, potem bi si mogoče upal. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

to, da bi se midva z matjažem ujela ni res.

on si rad tle ping pong žogico podaja, ko se najdeta s kako podobno in napišeta po eno vrstico in to traja v nedogled – vsebina? največkrat jo ni :))))

drugo – tele njegove o dojenju, pa včeraj kaj mu bom pomagala sadit in pol da nosi on svoje orodje sabo… te gostilniške mi ne sedejo

poleg tega si itak niti ne upa

in pol, da izpade dedec izjavi, da je testiral al ne vem kaj že, da ga kao zabava to

ne vem kaj je tut hotu povedat s tistim podlaganjem jošk z vato…. ne vem, se mogoče sam šemi doma pa to uporablja…. men namreč ni jasno kaj bi z vato delala

v glavnem, ko mu ne gre, se skoz neki vn vleče, pa robija pol vpleta…

tko, da sramežljivka – čisto nasprotje sva. in če bi se dobila bi bil tiho k rit :))

Ti šment, s kakšno lahkoto ti spregledaš moške, neverjetno, kako smo transparentni zate, čitaš naš kot odprto knjigo, pred tabo moški ne more ničesar skriti, totalno si me razgalila v nulo, pravi pisholog. phaha :)))

PS Mene ne bi motilo, če bi si jih podložila, itak gledam v oči ženski, tako kot vsak moški. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Jaz oči.

Razsežnosti njene duše so merilo za njeno lepoto.

…ali pa prsi.

Čuj , zakaj tale mahjenost nekaterih moških na te dve izboklini v sprednjem predelu ženskega telesa? Mogoče zato, ker je to bilo naše prvo srečanje z zunanjim svetom, ko nas je mati dojila? haha :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Kakor za koga.

Mogoče zato, ker so ostali na tistem nivoju, ko je bilo le to edino pomembno.

Na nivoju otroka torej. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Jaz oči.

Razsežnosti njene duše so merilo za njeno lepoto.[/quote]

Se strinjam.

“Eyes are the window to the soul”.

…ali pa prsi.

Čuj , zakaj tale mahjenost nekaterih moških na te dve izboklini v sprednjem predelu ženskega telesa? Mogoče zato, ker je to bilo naše prvo srečanje z zunanjim svetom, ko nas je mati dojila? haha :))[/quote]

“Zakaj moški dojenčki tako zelo jokajo, ko jih matere prenehajo dojiti?”

“Ker vedo, da bo minilo zelo dolgo časa, da bodo spet prišli do ženskih prsi!”

A zdaj pa naj jaz tebi tu utemeljujem, zakaj so mi joški všeč. Se ne sprašujem, zakaj, so pač mi, vem, da paše.

To je, kot d abi od žensk zahteval, da ti povedo, zakaj so jim všeč močne moške roke ( tistim, ki so).

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

No meni je pa škoda, ker so v takšnih temah prisotni večinoma diplomatski odgovori, zajebancija in težnja proti operacijam. Zanimivo bi bilo prebrat resnične, iskrene in direktne odgovore moških in malo primerjat, kako odgovarjajo v drugih temah (sploh, če v drugih temah preferirajo ogromne prsi). Iskreno je odgovoril samo Spider. Kako bi odreagirali v resničnem življenju, je pa itak vprašanje. Tu samo pišete, kako ste proti operacijam, delate pa nekaj povsem drugega.

Če bi imeli možnost izbirati med popolnoma naravno Ulo Furlan (ki je recimo za moje pojme ena najlepših Slovenk s čudovitim obrazom) in Grošeljevo s prevelikimi silikoni, podaljški in peroksidom, bi vas 90 % izbralo slednjo. Sem sigurna.

o kerem izboru zdej ti govoriš – enonočnem al za živet

za pof.. verjetno res grošljevo, sam si pa dala primerjavo

in vizuelno in v zvezi s tem kok je kera v glavo zblojena……

drugo bi blo dva podobna karakterja in različni telesi, te dve sta pa …..

Ula Furlan meni sploh ni všeč

Špelo Grošelj pa bi imel za en krog, če bi bil samski

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close