Potrebujem nasvet od moških in žensk!
To kar je ona rekla, je verjetno beg, pred somo sabo. Trenutno, verjetno ni pripravljena na zvezo z moškim. Sicer pa kako bi se ti počutil v njeni koži . Misliš, da si jo zaslužiš ? Kako bi naredil, če bi ti dekle reklo, da hoče s teboj imeti resno zvezo že na začetku ?Fant, ne meči puške v koruzo že preden si se odpravil na lov. Možno, da jo boš še potreboval. Sicer, poznam kar nekaj zakoncev, ki so štartali na podoben način, :brez obveznosti— Srečno!
Forum je zaprt za komentiranje.