Potrebujem nasvet od moških in žensk!
Torej, punca mi je pred časom rekla, da z mano ne bo imela nič resnega. To zame pač pomeni NE torej poskušam srečo drugje. “Težava” pa je, ker je ta punca tudi potem, ko je to že izrekla predlagala pogovor, pa izpostavila določene moje pomankljivosti/nesramnosti, prav tako se je vedno opravičila, če ni mogla iti na zmenek itd. Če bi pogledal na vse skupaj iz distance, bi rekel, da je celo nekaj še poskušala vendar pri meni pač stavek “ne bom imela nič resnega” pomeni to dobesedno in mi je pravzaprav čisto vseeno kaj potem punca počne jaz z njo nič več ne bom imel. Zdaj pa me zanima ali prehitro obupam? Bi ženske rekle to kdaj tipu s katerim bi želel imeti kaj več? Bi moški pri takšni ženski še kaj poskušali? Jaz sem se nekako že odločil, da ne bom pa me vseeno zanimajo vaši odgovori. Hvala! Ne vemo no ampak jaz bolj težko najdem bolj direkten odgovor za nekoga s katerim nočeš nič imeti!
Se čisto strinjam z jonom. Bolj boš hladen, bolj bodo punce nore, sama sem že taka. Ampak, taki tipi so mi ponavadi dokler jih ne dobim potem mi pa niso več zanimivi.
Pa k vprašanji…ženske večkrat tako rečemo, največkrat zato, da ne bi moškega že v začetku odbile z teženjem po resni vezi. Si pa vsaka želi, da bi se kaj razvilo. Seveda v primeru, da se obnaša kot ta tvoja.
Odvisno koliko je stara ta punca; če je mlada ,možno, da želi še uživati brez neke “resne” veze. Če je bolj v zrelih letih, ima za seboj kakšne slabe izkušnje, se mogoče boji takoj pokazati, da želi resno vezo…..
No.če pa pogledam iz mojega vidika – če mi moški reče, da noče resne veze, jaz pa jo želim……adijo in gremo dalje.
Sam to pa res (žal) drži kot pribito! Reči mi, da ti nisem ok in grem iskati srečo drugam ne pa me zajebavati in zapravljati mojega časa! Đizs![/quote]
Ne ne ne ne….TI ji moraš že v štartu diskretno dat vedet, da niti ni ful zanimiva…brez direktnega brezveznega gobcanja…
Ženske smo težko v dalj trajajoči vezi, spolno precej aktivne, ne da bi čutile metuljčke v trebuhu in naklonjenostido te osebe. Ženske se kar zaljubimo, četudi moški ni ravno naš ideal …Ta stavek, ki ga je izrekla, ne pomeni to, kar je rekla. Lahko pa jo vprašaš, če misli sedaj kaj drugače- ženska ti bo povedala po pravici.Če se jo naučiš poslušati, je že polovico tvoja.
Odvisno zakaj je to rekla. Ker je res to čutila in si bil samo za preganjanje dolgega časa, se ji zdel na primer ne preveč zanimiv. Lahko je druga skrajnost, lahko se te je bala, svojih čustev, zdel si se ji preveč nezanesljiv. Lahko pa tudi ima neprijetno izkušnjo in se bolj vsake potencialno resne veze.
Zakaj je to rekla bi lahko sam vprašal. Če je ne zanimaš-čao, če je ono drugo še vztrajaš. Je pa res, da se včasih obrne čisto kontra, iz nič nastane veliko, iz veliko pa nič. Tega se ženske velikokrat bojimo in ne tvegamo.
Ženske smo težko v dalj trajajoči vezi, spolno precej aktivne, ne da bi čutile metuljčke v trebuhu in naklonjenostido te osebe. Ženske se kar zaljubimo, četudi moški ni ravno naš ideal …Ta stavek, ki ga je izrekla, ne pomeni to, kar je rekla. Lahko pa jo vprašaš, če misli sedaj kaj drugače- ženska ti bo povedala po pravici.Če se jo naučiš poslušati, je že polovico tvoja.[/quote]
No, na tem pogovoru sem ji potem direkt rekel, da boma midva prijatelja in se je strinjala vse dokler jo naslednji dan nisem kontaktiral in me je dala čisto na ignore 🙂 Kaj praviš pa na to njeno reakcijo, ker meni ni najbolj jasno zakaj je to naredila? Sicer mi je pa prav, naj se zajebava s kom drugim in ne z mano pa čeprav mi je zelo všeč!
če bi meni to moški rekel, bi to pač vzela kot dejstvo.
potem bi to primerjala z mojimi željami.
ker predvidevam, da si še mlad in če si želiš ustvariti družino, ta punca pač ne pride v poštev.
jaz z takim moškim nebi hotela imeti nič, če bi imela željo po družini.
če pa bi bila npr. starejša, ločena ali vdova, bi si pa morda želela ravno takšnega…………za potovanja, sex, čvekanje…………in brez dolgoročnih obveznosti.
Saj potem kasneje sem ji rekel, da boma midva pač samo prijatelja in kaj se je zgodilo? Naslednji dan me je dala čisto na ignore pa čeprav sva se na tem pogovoru pozdravila s “se slišiva…” in to ni prišlo iz mojih ust…[/quote]
eh dečko, to pomeni, da se bosta prijateljsko pogovarjala, če se slučajno srečata, ne pa da ji že naslednji dan spet težiš…
Saj potem kasneje sem ji rekel, da boma midva pač samo prijatelja in kaj se je zgodilo? Naslednji dan me je dala čisto na ignore pa čeprav sva se na tem pogovoru pozdravila s “se slišiva…” in to ni prišlo iz mojih ust…[/quote]
eh dečko, to pomeni, da se bosta prijateljsko pogovarjala, če se slučajno srečata, ne pa da ji že naslednji dan spet težiš…[/quote]
ni bil ravno naslednji dan… sicer pa kakorkoli, zame je zgodba tako ali tako zaključena. Sicer pa upam, da si prebrala pravilno – da boma prijatelja sem “predlagal” jaz…
Ženske razmišljamo drugače ko smo predstavljene pred dejstvo. Morda se je po tstem, ko ti je rekla da bosta le prijatelja, vseeno zamislila in ji ideja ni bila več všeč, ko si jo postavil na ‘ignore’. Ko se je želela pogovoriti, je najbrž želela še eno priložnost, ti pa si jo gladko malo zavrnil. Zato ne bodi presenečen da te je sedaj ona dala na ‘ignore’
Forum je zaprt za komentiranje.