postrežba
… kako da ni?!!!
Če ti to uspe, da penca rata…. zihr ni fejk……. :D A se obeta kak posel al nas ti samo tako mal stresaš iz sanjarjenja? 😀 😀
Danes so dovoljene sanje, jutri bo nov dan…… je nekdo nekoč izjavil…. Da bi bil vsaj tiho takrat bi mogoče ne šli tako sanjavo v nove dni…. :/
Tako zgleda, ko kuham jaz:
[img]http://whenwallstalk.net/wp-content/uploads/2012/11/Cooking-2.jpg[/img]
In takole ko ona:
[img]http://cdn.returnofkings.com/wp-content/uploads/2013/05/she-cant-cook.jpeg[/img]
Kateri od naju je boljši kuharski mojster, ocenite sami. 🙂
Jaz sem zelenjavo pripravil, ne maraš kumar? 😀
Ona pa bo naredila pačenko, ki se sama maže. :)))
Margo, s čim pa ti začiniš meso? :D[/quote]
Joj, Matjažko, Matjažko, ne vem, če pride kakšna iz tvoje kuhinje sita, kaj? :))[/quote]
Ne kritiziraj kuharja, preden ne okusiš hrane, ki je bila pripravljena izpod njegovih prstov. 😀
Če moški zna kuhati, pomeni ,da je neke vrste umetnik, in umetniki slovijo po svoji ustvarjalnosti in domiselnosti. 🙂 Poglej, kaj vse bom skupaj zmešal, ta mojstrovina mora vsaki teknit – zdravo, lahko, okusno. 🙂
Ma kje pa! Sploh ne bom kritizirala. Moški, umetniki v kuhanju so zelo zaželeni. Ampak, a ti kdaj zares kakšno povabiš al te lahko občuduje le iz slik ???[/quote]
A še kakšno bi povabil zraven, saj ena že je? :). Povej drugič, če misliš priti, bom naredil več zelenjavne solate, tudi s čebulo in poprom zate, ker imaš verjetno rada malo bolj ostro? To je malo premedlo zate, a ne? 😀
Kupiš tiste debele slane palčke (ne vem kako se jim reče, sezamove???) in na en konec naviješ rezino pršuta, kakšna olivica zraven… nimaš kaj zgrešit in to imaš lahko vedno v hladilniku (za vsak slučaj). 🙂
Vtipkaj v google “pršut na palčkah”
in med slikami poišči kakšen dober predlog za serviranje
evo moj seznam želja:
viski: Glen!![/url]
pivo vsaj 2x sixpack ☺
hrana kot se šika
…
za “after” oz. akcijo pa taka poza
a do srede boš uspela pripraviti ☺ ♥♥♥
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/pb7.jpg[/img]