postrežba
z biskvitom in čajem poveš, da se ti mečka
z angleškim pudingom, da naj ti zgnete joške
s pol klobase, da bi ga rada fasala
z viskijem, da bo moral dolgo “zdržati”
…
če bi tole vse skupaj zaužil bi se zadeva kar hitro končala… na WCju.
Drugače pa: kakšna lahkotna pica se ne sliši slabo.[/quote]
taprau dec kozla šele na poti domov … pa ne zaradi hrane – zaradi babe ☺
a ti bi bil usrane … no ja, se ti pozna vpliv DDT_ja[/quote]
če nebi tko po svinjsko razmišljal, bi mogoče še kakšno bolj uživantsko opcijo kdaj vidu. tko pa…
have fun![/quote]
pri babi v stanovanju po spisku nrane na sekretu … no ja, zaradi mene si ga lahko sam sebi v usta ali rit tlačiš … ne vidim pa smisla v tem ☺
btw: svinje so “kraljice” živali, sranje, kozlanje, tudi scanje in fuk pa so primarne človeške potrebe ☺
tudi če o tem govoriš/tipkaš kot o praznjenju črevesja, mehurja in ljubljenju … je isto!!
btw: drek in kozlanje smrdita enako neglede na tokako “lepo” pišeš o njiju ☺
in svinja je “kraljica2 zato, ker daje dobre zrezke, klobase, šink, pršut … ☺
prehanjuje pa se z enako hrano kot vegetarianci.
Forum je zaprt za komentiranje.