Pobalinstva
prej pr.fu.k.njen … pa pustimo podrobnosti ☺[/quote]
Ne morem ti pomagat, če si užaljen, ker sem ti že davno nazaj dala košarico:). Boš preživel, nč bat:). Čez eno leto boš kot nov:)).[/quote]
pst … gre za samoironijo ☺
[sub]malo zlobe: ja sej .. smeti in gnile sadeže sem pa tukaj pustil[/sub]
Saj se nas res ne, kot se tebe ne tiče njeno kolo….. Ventilčke ti bomo pa vseeno spustili….. boš lahko pupal, njej pa duval, če imaš še kaj sape…..
Sam brez hrlov prosim… ha,ha,ha[/quote]
ti imaš pa tako smešne in umestne komentarje, da bi lahko pogrebne govore prodajal ☺
Saj se nas res ne, kot se tebe ne tiče njeno kolo….. Ventilčke ti bomo pa vseeno spustili….. boš lahko pupal, njej pa duval, če imaš še kaj sape…..
Sam brez hrlov prosim… ha,ha,ha[/quote]
ti imaš pa tako smešne in umestne komentarje, da bi lahko pogrebne govore prodajal ☺[/quote]….zate gratis…. :/
Forum je zaprt za komentiranje.