Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Pobalinstva

Pobalinstva


prej pr.fu.k.njen … pa pustimo podrobnosti ☺[/quote]

Ne morem ti pomagat, če si užaljen, ker sem ti že davno nazaj dala košarico:). Boš preživel, nč bat:). Čez eno leto boš kot nov:)).


prej pr.fu.k.njen … pa pustimo podrobnosti ☺[/quote]

Ne morem ti pomagat, če si užaljen, ker sem ti že davno nazaj dala košarico:). Boš preživel, nč bat:). Čez eno leto boš kot nov:)).[/quote]
pst … gre za samoironijo ☺

[sub]malo zlobe: ja sej .. smeti in gnile sadeže sem pa tukaj pustil[/sub]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Saj se nas res ne, kot se tebe ne tiče njeno kolo….. Ventilčke ti bomo pa vseeno spustili….. boš lahko pupal, njej pa duval, če imaš še kaj sape…..
Sam brez hrlov prosim… ha,ha,ha

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

(old) Troll, ne seri.

Saj se nas res ne, kot se tebe ne tiče njeno kolo….. Ventilčke ti bomo pa vseeno spustili….. boš lahko pupal, njej pa duval, če imaš še kaj sape…..
Sam brez hrlov prosim… ha,ha,ha[/quote]
ti imaš pa tako smešne in umestne komentarje, da bi lahko pogrebne govore prodajal ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Saj se nas res ne, kot se tebe ne tiče njeno kolo….. Ventilčke ti bomo pa vseeno spustili….. boš lahko pupal, njej pa duval, če imaš še kaj sape…..
Sam brez hrlov prosim… ha,ha,ha[/quote]
ti imaš pa tako smešne in umestne komentarje, da bi lahko pogrebne govore prodajal ☺[/quote]….zate gratis…. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close