Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Pobalinstva

Pobalinstva

ko gledam bicikle opremljene / varovane s teškimi ketnami me prime, da bi komu (OK kakšni fejst babnici) dodatno zaklenil kolo še s svojo ključavnico. Tako, da svoje in njeno kolo povežem.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

X6, On_, DoSadni, Matkić, missonka … & Co mojih privržencev … vas se tema ne tiče ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

In potem bi izza ovinka opazoval dogajanje? Lahko bi celo cel dan čakal nekje na žgočem soncu. Potem bi se prikazala tvoja babica:).

Ja fajn, ti kar…glej, da boš poročal:).

Daj Bog da ga zakleneš lih tejle ribci 🙂


nisem mazohist … elagantno bi si ob srebanju pijače praskal jajca ☺
itak pa sem zadosti jasno opredelil “tarčo” (znam narediti domačo nalogo, kateri naj “pritegnem” pozornost ☺ )

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tako sem jst moji zaklenil klučavnico z mojim ključem in zdaj lepo skupej odklepava….klju…čavnico


10x … še malo pomagaj, da jo prepričava, da pove kdaj in kje ☺
[sup]dobiš “licenco za enkratno uporabo” zastonj kot nagrado ☺[/sup]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


10x … še malo pomagaj, da jo prepričava, da pove kdaj in kje ☺
[sup]dobiš “licenco za enkratno uporabo” zastonj kot nagrado ☺[/sup][/quote]

In potem bo svizec zavil…ter se božiček peljal mimo vajinega okna:).


10x … še malo pomagaj, da jo prepričava, da pove kdaj in kje ☺
[sup]dobiš “licenco za enkratno uporabo” zastonj kot nagrado ☺[/sup][/quote]

In potem bo svizec zavil…ter se božiček peljal mimo vajinega okna:).[/quote]
a nisi ti “znana” po tem, da ješ “zarečen” kruh ☺
itak … nič ni nemogoče in kjer je volja se tudi “grmovje” najde ☺
[sup]po koliko postih boš “popustila” ♥♥[/sup]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

In potem bo svizec zavil…ter se božiček peljal mimo vajinega okna:).[/quote]
a nisi ti “znana” po tem, da ješ “zarečen” kruh ☺
itak … nič ni nemogoče in kjer je volja se tudi “grmovje” najde ☺
[sup]po koliko postih boš “popustila” ♥♥[/sup][/quote]

Kaj vodiš evidenco, kaj kje kdo?:))
Nbenga popuščanja, v tem sem dosledna:).

No merci, ko te dobi ………………………..

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Al pa…bogi tisti, ki se me loti:))). Roarrr:).


no no… si pa glasna takole od daleč ane?


no no… si pa glasna takole od daleč ane?[/quote]

Mhm, tut ugriznem lahko:).


no no… si pa glasna takole od daleč ane?[/quote]

Mhm, tut ugriznem lahko:).[/quote]
baby samo vlečeš lahko, zobke pa stran 🙂


no no… si pa glasna takole od daleč ane?[/quote]
ah … samo kroge okoli drevesa nabira ☺
pa “vrednost” končnega užitka dviguje ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Haha, samo recimo pri egipčanskem simbolu ankh – ključ življenja, ki ga sestavljata moški ključ in ženska ključavnica, je globlji smisel takšnega povezovanja v nadaljevanju življenja. Zato večno življenje.
Kakšen smisel pa ima tvoje šraufanje po ključavnci? 🙂


no no… si pa glasna takole od daleč ane?[/quote]
ah … samo kroge okoli drevesa nabira ☺
pa “vrednost” končnega užitka dviguje ☺[/quote]
itak, ne sme lahka ispast


prej pr.fu.k.njen … pa pustimo podrobnosti ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Haha, samo recimo pri egipčanskem simbolu ankh – ključ življenja, ki ga sestavljata moški ključ in ženska ključavnica, je globlji smisel takšnega povezovanja v nadaljevanju življenja. Zato večno življenje.
Kakšen smisel pa ima tvoje šraufanje po ključavnci? :)[/quote]
dodatno zabavo ob srkanju piva

Haha, samo recimo pri egipčanskem simbolu ankh – ključ življenja, ki ga sestavljata moški ključ in ženska ključavnica, je globlji smisel takšnega povezovanja v nadaljevanju življenja. Zato večno življenje.
Kakšen smisel pa ima tvoje šraufanje po ključavnci? :)[/quote]
smisla ni, je pa cilj -> praznjenje jajc ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Haha, samo recimo pri egipčanskem simbolu ankh – ključ življenja, ki ga sestavljata moški ključ in ženska ključavnica, je globlji smisel takšnega povezovanja v nadaljevanju življenja. Zato večno življenje.
Kakšen smisel pa ima tvoje šraufanje po ključavnci? :)[/quote]
dodatno zabavo ob srkanju piva[/quote]

Multitasking? 🙂

Kako ste nekateri praktični.


dodatno zabavo ob srkanju piva[/quote]

Multitasking? 🙂

Kako ste nekateri praktični.[/quote]

teb pa pozno pride… 🙂


dodatno zabavo ob srkanju piva[/quote]

Multitasking? 🙂

Kako ste nekateri praktični.[/quote]
večprocesorski ☺ (tič, prsti, jezik, glava&glavica ..)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


10x … še malo pomagaj, da jo prepričava, da pove kdaj in kje ☺
[sup]dobiš “licenco za enkratno uporabo” zastonj kot nagrado ☺[/sup][/quote]
Pomagam lahko… nagradi se odrekam… 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close