Pobalinstva
ko gledam bicikle opremljene / varovane s teškimi ketnami me prime, da bi komu (OK kakšni fejst babnici) dodatno zaklenil kolo še s svojo ključavnico. Tako, da svoje in njeno kolo povežem.
☺
nisem mazohist … elagantno bi si ob srebanju pijače praskal jajca ☺
itak pa sem zadosti jasno opredelil “tarčo” (znam narediti domačo nalogo, kateri naj “pritegnem” pozornost ☺ )
10x … še malo pomagaj, da jo prepričava, da pove kdaj in kje ☺
[sup]dobiš “licenco za enkratno uporabo” zastonj kot nagrado ☺[/sup][/quote]
In potem bo svizec zavil…ter se božiček peljal mimo vajinega okna:).[/quote]
a nisi ti “znana” po tem, da ješ “zarečen” kruh ☺
itak … nič ni nemogoče in kjer je volja se tudi “grmovje” najde ☺
[sup]po koliko postih boš “popustila” ♥♥[/sup]
In potem bo svizec zavil…ter se božiček peljal mimo vajinega okna:).[/quote]
a nisi ti “znana” po tem, da ješ “zarečen” kruh ☺
itak … nič ni nemogoče in kjer je volja se tudi “grmovje” najde ☺
[sup]po koliko postih boš “popustila” ♥♥[/sup][/quote]
Kaj vodiš evidenco, kaj kje kdo?:))
Nbenga popuščanja, v tem sem dosledna:).
Haha, samo recimo pri egipčanskem simbolu ankh – ključ življenja, ki ga sestavljata moški ključ in ženska ključavnica, je globlji smisel takšnega povezovanja v nadaljevanju življenja. Zato večno življenje.
Kakšen smisel pa ima tvoje šraufanje po ključavnci? :)[/quote]
smisla ni, je pa cilj -> praznjenje jajc ☺
Haha, samo recimo pri egipčanskem simbolu ankh – ključ življenja, ki ga sestavljata moški ključ in ženska ključavnica, je globlji smisel takšnega povezovanja v nadaljevanju življenja. Zato večno življenje.
Kakšen smisel pa ima tvoje šraufanje po ključavnci? :)[/quote]
dodatno zabavo ob srkanju piva[/quote]
Multitasking? 🙂
Kako ste nekateri praktični.
Forum je zaprt za komentiranje.