Najdi forum

petke

lp! sama merim v višino 179cm in bi ful rada nosila petke,ampak si mislim da me bodo vsi čudno pogledovali ker bom pač izstopala…mi manjka samozavesti,sem bila večkrat v otroštvu tarča posmeha ker sem bila visoka in suha…je še katera visoka ženska tu:)

Jah to je pač ena ”nesreča” ženske višine…

saj dejansko se mi smiliš….. tudi meni se ne zdi fino ko je ženska zraven tipa višja od nega…. ampak na tem morš sama delat da te boli kurac….

Je pa res da če daš na 179cm še 10-12cm petke si na norih 189-191 cm! kar je 6cm višje od povprečne višine moškega…

Se pravi tehnično gledano bo vsak DRUGI nižji od tebe…

No verjetno nisem kaj dosti pomagal 😛

So mi pa ženske v petkah ful všeč… in rad pogledam Tudi Gisele Bundchen v njih čeravno je v njih višja od mene!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

no jaz bi do 7 cm še šla več pa ne…:)

What!? Sprašuješ, odpiraš temo za “zadeve”, o katerih si že odločena ?
Pointless job 😛


beri je še katera visoka ženska tu? iščem samo mnenje žensk kako se spoprijemajo z svojo velikostjo in nošenjem petk…to pa ni nič narobe kajne:) zato je ta forum…ti pa nisi ne ženska in predvidevam da ne nosiš visokih petk ali pač:)


beri je še katera visoka ženska tu? iščem samo mnenje žensk kako se spoprijemajo z svojo velikostjo in nošenjem petk…to pa ni nič narobe kajne:) zato je ta forum…ti pa nisi ne ženska in predvidevam da ne nosiš visokih petk ali pač:)[/quote]

Ne, nisem ženska in ne nosim petk 😛
Si jasno povedala, da več kot 7 cm petke ne pridejo v poštev…torej, vsaka tebi podobne višine se s tem kvazi problemom spoprijema po svoje, ni ultimativnega recepta.
Predlagam, da hodiš bosa 😀 tako ne boš imela nobenih kompleksov ter trenj z lastno samozavestjo 😛

Nočem ti uničit veselja ampak tak ti bom odkrito povedal… nizke petke bodo na tebi zgledale še bolj smešno kot visoke… ker ne bodo premosorazmerne z višino…

verjemi da nič ni gršega kot ženska z nizko peto…. potem če že si omisli polno peto če bo nizka…

Če nimaš v mislih nošenja česarkoli podobnega temu:

[img]http://shrani.si/f/2n/nW/4rmU9uCQ/1/black-pumps.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/W/jB/4sgd6Uc8/1/seksi-noge.jpg[/img]

[img]http://www.fashionavecpassion.ro/wp-content/uploads/2012/12/high-heels-7.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/1R/MJ/4A2VnbSB/1/santa-shoes.jpg[/img]

Ok morda so te zadnje bolj za v postlo 😛

Potem boš z svojo višino izpadla še bolj ”smešno” kot drugače…

to je zdaj moški nasvet oz. moški pogled na žensko… tako vidim in mislim jaz ko vidim visoko punco v srednje visokih petkah…

Mislim si kaj se sploh trudi če ji ne pašejo pa še sama se ”muči” ker ima s tem take probleme kot ti velikokrat.

Za svojo višino bi ti jaz predlagal kaj takega sploh v prihjajočem času 😛

[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3dc7gFOBHTUV9padKSWMRAyE4xp7kpXCuj4CveJyuPxe-uKcM[/img]

moj napis ni namenjen da bi ti izpodbijal samozavest ali ti uničeval volje ampak povem ti iskreno kaj rad marsikateri moški pogleda… če imaš lepe noge in boš dala gor take petke moški niti ne bodo kaj kmalu opazili tvoje višine…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Vse je taktika.
Ce bi se rada postavila pred zenskam, obuj najvisje.
Ce bi rada fascinirala kaksnega pobica pa imas 2 moznosti.
Prva moznost, da si vsaj 1mm nizja od tipa.
In drugic da si precej visja od tipa, tako da ima oci usmrejene na … strateska mesta 🙂

Obuj najvišje v katerih še stabilno stojiš in hodiš in se v njih udobno počutiš. To vliva samozavest. Ostale probleme prepusti drugim, pa tudi če nanje gledaš s ptičje perspektive. 🙂

Odvisno, če ti je tvoje zdravje najpomembnejše: potem ne boš nosila visokih petk.
Če ti je pa pomembno, da kakemu tipu sesuješ samozavest pa čim višje petke. Bolj te bo gledal na gor, bolj bo njegov ego na psu.

OK, res nisem poklican, da komentiram to temo, ampak ne morem, da ne bi.
Ni lepšega kot je visoka, vitka in urejena ženska v visokih petkah! Torej kar pogumno, za visoke petke nikakor nisi previsoka…:))


Ne razumem….Bila si tarča posmeha, ker si bila visoka in suha, zdaj pa želiš biti še višja ?

Misliš, da ti bodo petke povrnile samozavest ?

Od višine se zvrti….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

da sem bila tarča posmeha sem mislila na to da so mi dajali občutek da je to narobe če si višji od svojih vrsnikov,ne da si želim zdaj biti višja preprosto mi je ženska v visokih petkah lepa…in bi jih tudi jaz rada nosila ne glede na to koliko sem visoka…no upam da me razumete:) preveč se obremenjujem s tem kaj bodo drugi rekli ali pa si mislim da bodo:) glede moških…imam fanta ki je višji od mene in on pravi obuj jih še vedno ne boš višja od mene no mogoče za kak cm bom:)

Nočem ti uničit veselja ampak tak ti bom odkrito povedal… nizke petke bodo na tebi zgledale še bolj smešno kot visoke… ker ne bodo premosorazmerne z višino…

verjemi da nič ni gršega kot ženska z nizko peto…. potem če že si omisli polno peto če bo nizka…

Če nimaš v mislih nošenja česarkoli podobnega temu:

[img]http://shrani.si/f/2n/nW/4rmU9uCQ/1/black-pumps.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/W/jB/4sgd6Uc8/1/seksi-noge.jpg[/img]

[img]http://www.fashionavecpassion.ro/wp-content/uploads/2012/12/high-heels-7.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/1R/MJ/4A2VnbSB/1/santa-shoes.jpg[/img]

Ok morda so te zadnje bolj za v postlo 😛

Potem boš z svojo višino izpadla še bolj ”smešno” kot drugače…

to je zdaj moški nasvet oz. moški pogled na žensko… tako vidim in mislim jaz ko vidim visoko punco v srednje visokih petkah…

Mislim si kaj se sploh trudi če ji ne pašejo pa še sama se ”muči” ker ima s tem take probleme kot ti velikokrat.

Za svojo višino bi ti jaz predlagal kaj takega sploh v prihjajočem času 😛

[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3dc7gFOBHTUV9padKSWMRAyE4xp7kpXCuj4CveJyuPxe-uKcM[/img]

moj napis ni namenjen da bi ti izpodbijal samozavest ali ti uničeval volje ampak povem ti iskreno kaj rad marsikateri moški pogleda… če imaš lepe noge in boš dala gor take petke moški niti ne bodo kaj kmalu opazili tvoje višine…[/quote]
hvala ti,tole si dobro napisal…moško mnenje glede tega je najboljše…:) tile salonarji so sicer hudi amak to je res že mal prehudo razen za v pojstlo kot si rekel:) no tile zadnji so pa lepi…hvala še enkrat:)

samo tisti rdeči škornji so morda malo prehudi za po mestu vsi ostali so nekaj čist ”normalnega” in ze videno…

moraš razumet da ravno določen kot pod katerim je noga da tisti seksipil… in glede na to da imaš najverjetneje zaradi višine tudi relativno veliko število stopala moraš imet dovolj visoko petko da noge delujejo seksipilno…

1. in 3. slika sta prikaz tega kaj kakšen kot mora biti priblizno da delujejo zenske noge res seksipilno in zapeljivo… če je kot višji smo ze na fetišistih če je kaj dosti nizji pa pridemo na nezapeljivo in spominja na ”stare omice” in tiste 3-5cm petke…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

V eni izmed raziskav, ki je bila izvedena leta 2010, so ugotovili, da so mečne mišice pri tistih, ki redno nosijo čevlje z visoko peto, skrajšane precej bolj kot pri tistih, ki visokih pet ne nosijo ali pa jih nosijo le občasno,” poudarja Dalibor Todorović, profesor športne vzgoje, in dodal:

“Zaradi tega je zmanjšan tudi obseg giba v skočnem sklepu. Če se vam to zgodi, obstaja velika verjetnost, da boste občutili bolečine takrat, ko ne boste nosili ‘petk’ ali boste hodili bosi.”

Skrajšane mečne mišice lahko v nadaljevanju povzročijo tudi:

padec stopalnega loka, kar vodi do ploskega in prekomerno proniranega stopala. To pa lahko vpliva na pojav že omenjenega sindroma ‘tekaškega kolena’, tudi če sicer nismo tekači.

pojavijo pa se lahko še številne težave, kot so plantarni fascilitis in podobno,

s samim nošenjem petk omogočamo tudi nastanek deformacije nožnega palca,

zaradi mišičnega nesorazmerja postane gleženj nestabilen, zato smo lahko bolj podvrženi zvinom.

nestabilnost skočnega sklepa pa vodi tudi do spremenjenega razmerja sil v kolenu, kar spet poveča tveganje za poškodbe kolena,

in če je razmerje sil v kolenu spremenjeno, se to lahko prenese še na kolčni sklep ter od tu na hrbtenico.

Skratka z nošenjem višjih pet smo lahko izpostavljeni precejšnjim težavam.


Dejstvo je, da boš višja, pa čeprav si tega ne želiš. 🙂
Zgleda, da tvoja dejanja še vedno pogojuje nizka samozavest in zato obremenjevanje s tem, kaj bodo rekli drugi. Pa čeprav si tega ne želiš.


Ne pravijo zastonj, da je za lepoto treba (po)trpet. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


To je logično, da telo ni prilagojeno za nošenje visokih petk. A spet je tu pomembno, kaj nam je prioriteta.

Kaj je prioriteta. ALi zdravje ali biti všečna moškim.

Ja to je vse res….

samo to je za tiste ki jih nosijo bolj ali manj vsak dan…. če jih obuješ 1x na teden za 2 urci ali 3 ne bo nobenih bolečin in sprememb ali deformacij….

tudi če obuješ takšne kot sem jih jaz nalimal 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Ne pravijo zastonj, da je za lepoto treba (po)trpet. :))[/quote]
Pa prav tako ni zastonj vedno več ljudi nezadovoljnih, ker menijo, da je treba (po)trpeti.

V trpljenju ni nobene lepote. Lepa ženska je zadovoljna, ne pa trpeča, ker počne nekaj samo zato, ker drugi tako pravijo.


Zdrava ženska ima veliko več možnosti, da bo všečna. 🙂


Zdrava ženska ima veliko več možnosti, da bo všečna. :)[/quote]

A si namigoval na tisto zdravje tam v glavi tudi?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close