Peticija (predlog) adminu (via modi)
ja in to na visoko orbito, da se malo ohladiš…kaj sem jaz? kaj si pa želiš da bi bil?)) razlika med tabo in mano je, da se jaz zavedam svoje bede, ti pa….žal ne….Bedno je ko se nekdo ne zaveda svoje bednosti, bedno je življenej bre boga))[/quote]
in zakaj bi moral biti MOJ nick po tvojih merilih?? Niti me ne plačašš za nick niti za moj čas in tipkanje.
kakšno je moje življenje … em nič ne prispevaš k njemu niti imaš kaj od MOJEGA življenja.
Ne gre za to kaj si jaz “želim” da bi ti bil … gre za to, kako ti sebe dojemaš v bitih ☺
btw: meni je forumašenje pač bolj zanimivo od gledanja TV, poslušanja dripcev za šankom … fuk bom imel predno grem spat, sem sit in napojen in zjutraj se bom usral — tako, da naj te ne skrbi za mene.
Meh, itak bom spet kmalu nehal pisat gor, ker mi ni več zanimivo tok, kot mi je bilo še par dni nazaj. Sej, če pogledaš je vedno isto. Jst, ti, Spider, pa mogoče še kdo, si izmenjujemo komentarje in glej no glej, že se pojavita med nami tista dva tipična smrada ( On_, Marko ), ki nas začneta napadat, nas obtožujeta, da napačno živimo, da ni čudno da smo samski, da nismo dovolj možati…bla bla…Počasi se že naveličaš tega šita. Kr pejte si pogledat komentarje nazaj, pa boste vidl, kdo je prvi začel, kdo je tisti, ki se vmešava v življenje drugih, kdo sprašuje odvečna vprašanja itd. No potem imamo pa še prekrasnega moderatorja Robija, ki za nameček še podpira to njuno obnašanje. Temu se reče podjebavanje, ne pa podajanje argumentov. Ni čudno, da gre prav vsaka tema v offtopic.[/quote]
Bogi revež..A ti se vedno znajdeš v takšnih okoliščinah ?
Ne vem, kaj ti toliko mar za nekridibilne nasvete ?
Zakaj pa te potem nasveti ne kredibilnih osebkov tako vržejo s tira, da bi kar odšel s foruma?
Danes si me verjetno že 1000ič citiral, zna biti ravno to razlog. Kdo ve ane…
Kot sem že omenil, zelo prav bi mi prišla ignore funkcija, da mi ne bi bilo brat tvojih komentarjev. Svet bi bil lep, tako kot pravi Zlatan Čordić.
Zakaj me potem bereš, če ti je naporno? Zakaj ne preskočiš mojega komentarja in greš na naslednjega, ko vidiš moje ime? Si se vprašal, zakaj ti je naporno? Mogoče bi se lahko iz tega kaj naučil.
To me spomni na nekoga, ki ga je bilo meni tudi naporno brat (na začetku). Na koncu sem se od njega največ naučil. Ugotovil sem, da govori resnico, ki je sam nisem mogel sprejeti, ker sem bil jaz tisti, ki sem si jo skreiral in sem moral nekatere dele porušit in na novo zgradit. To pa je lahko naporno.
@ DoSadni -> smoter citiranja je v tem, da isto temo lahko v istem času komentira mnogo prijavljenih.
Če nekaj ni komentirano obvisi komenta v zraku … lahko celo izpade izven smotra prejšnjih komentarjev. Nihče namreč ne more garantirati, da bo komentar objavljen pod komentarjem, ki ga kdo hoče komentirati. Zato se uporablja citiranje. Da ima komentiranje logiko.
ampak pri tako zabitih, v samo svoje obvladovanje neta dripcih človek pač ne more pričakovati doumevanja, da je na tem svetu še kdo, ki je na netu razen njega (dripca).
Samozavesten človek ne rabi umetnih dodatkov ali pomagal, da mu izpred oči umikajo ljudi ali okoliščine, v katerih bi se počutil nezadovoljnega.[/quote]
Ti kar teoretiziraj še naprej pozno v noč. To, da sem jaz samozavesten, ali ne, ti pa ne bo uspelo pogruntat prek enga foruma, bi me moral najprej spoznati na štiri oči.
Samozavesten človek ne rabi umetnih dodatkov ali pomagal, da mu izpred oči umikajo ljudi ali okoliščine, v katerih bi se počutil nezadovoljnega.[/quote]Saj se strinjam, ampak natekljivi so takšni suhoparni posti citat na citat, “kaj pa če ne razumeš prav”, “mogoče pa si negotov”… etc etc, potem poudarjanje, kako draga peče piškote in kako se dotični neskončno zabava in da je ta podatek zanimiv, če bi se kdo želel povabiti.. v glavnem take prazne fraze, ki ne povedo nič ampak čisto čisto nič, samo napolnijo 10 strani teme in zasenčijo kake dobre poste… sicer je to čvek, ampak dotični se seli na ljubezenske nasvete, čustveno inetligenco in življenje ah to življenje in tam trivializira izvirne probleme piscev, vtika parklje v vsako temo, ki se mu zdi, da jo razume…ah ja…RAZUME…
tu moram napisati, da je uporabnik On_čisto nekaj drugega… mi je žal za vsakršno primerjavo z Markom, ker to sta dva čisto različna pisca.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Samozavesten človek ne rabi umetnih dodatkov ali pomagal, da mu izpred oči umikajo ljudi ali okoliščine, v katerih bi se počutil nezadovoljnega.[/quote]Saj se strinjam, ampak natekljivi so takšni suhoparni posti citat na citat, “kaj pa če ne razumeš prav”, “mogoče pa si negotov”… etc etc, potem poudarjanje, kako draga peče piškote in kako se dotični neskončno zabava in da je ta podatek zanimiv, če bi se kdo želel povabiti.. v glavnem take prazne fraze, ki ne povedo nič ampak čisto čisto nič, samo napolnijo 10 strani teme in zasenčijo kake dobre poste… sicer je to čvek, ampak dotični se seli na ljubezenske nasvete, čustveno inetligenco in življenje ah to življenje in tam trivializira izvirne probleme piscev, vtika parklje v vsako temo, ki se mu zdi, da jo razume…ah ja…RAZUME…
tu moram napisati, da je uporabnik On_čisto nekaj drugega… mi je žal za vsakršno primerjavo z Markom, ker to sta dva čisto različna pisca.[/quote]
pa je vsaj vam trem jasno o čem je tema objave — ali tupite zato, ker ste pač budale???
Samozavesten človek ne rabi umetnih dodatkov ali pomagal, da mu izpred oči umikajo ljudi ali okoliščine, v katerih bi se počutil nezadovoljnega.[/quote]
Ti kar teoretiziraj še naprej pozno v noč. To, da sem jaz samozavesten, ali ne, ti pa ne bo uspelo pogruntat prek enga foruma, bi me moral najprej spoznati na štiri oči.[/quote]
Tudi noč je potrebno nekako preživeti. 🙂
Marsikaj je možno pogruntat. 🙂
Ob tvojih komentarjih večkrat dobim asociacijo na majhnega otroka, ki se gre mamici potožit, ker ga je nekdo užalil 🙂
Saj bi te spoznal na štiri oči, vendar boš moral najti pogum ali samozavest, da se boš prikazal na kakšnem srečanju. Ne pa spet trditi, da te to ne zanima.
Ti kar teoretiziraj še naprej pozno v noč. To, da sem jaz samozavesten, ali ne, ti pa ne bo uspelo pogruntat prek enga foruma, bi me moral najprej spoznati na štiri oči.[/quote]
Tudi noč je potrebno nekako preživeti. 🙂
Marsikaj je možno pogruntat. 🙂
Ob tvojih komentarjih večkrat dobim asociacijo na majhnega otroka, ki se gre mamici potožit, ker ga je nekdo užalil 🙂
Saj bi te spoznal na štiri oči, vendar boš moral najti pogum ali samozavest, da se boš prikazal na kakšnem srečanju. Ne pa spet trditi, da te to ne zanima.[/quote]
Jako srečanje more bit to če se zbereš na njem ti, On_ marko pa matjazko… pa še kakšna veleumna/neumna ženska zraven
Oh to bi bil scenarij za nanizanko v sloveniji pol slovenije bi se vam smejalo…
O Katenjka, pa vidim, da si ti ves čas z nami, le oglasiš se bolj poredko. Ko pa se, takrat pa udariš. Včasih si bila bolj prijazna, se mi zdi. Kaj se je zgodilo? Ti ne pečeš nič piškotov? 🙂
Saj zato pa vabijo tebe, takrat bi šele bila prava zabava. Ti ne maraš zabave? :))
Jst pa že ob pogledu na tvoj nick dobim neprijeten občutek, glede na to, da imaš srčka zraven narisanga. Tle gor ste verjetno sami toplovodarji, ki bi me na vsak način radi spoznali še v živo, če pa zavrnem povabilo, me pa obtožujete, da nisem dovolj samozavesten.
Jup, treba bo čim prej dol it, cajt je pršu :S
Sadni, nekam veliko toplovodarjev ti vidiš. Moja bi bila zelo presenečena nad tvojim pisanjem, če bi te brala. Mislila bi si, da je kaj narobe s tabo. Malo se zamisli, zakaj jih toliko vidiš. 😉 (vidiš ta pomežik, to pomeni, da je to hec Sadni, pa vendar je v njem nekaj resnice).
Jaz se raje vedno vprašam, zakaj mislim, da je nekdo upravičen, da meni sploh kaj nabija in se me takšne izjave dotaknejo.
Kaj se je zgodilo s tisto našo sposobnostjo, ko smo izmed vsega plevela bili sposobni najti tisti pravi sadež, ki nas je napolnil z zadovoljstvom in srečo….?
Smo mogoče pojedli že preveč plevela….:)
Robi + On_ + Marko = Sveta trojica homičev, ki držijo tesno, drug ob drugem.
ps : Tvoja, če bi obstajala, bi te že isti dan pustila, ker bi se več ukvarjal z mojimi komentarji, kot pa z njenimi. Jebiga, kruta realnost.
Lahko noč***
Jst pa že ob pogledu na tvoj nick dobim neprijeten občutek, glede na to, da imaš srčka zraven narisanga. Tle gor ste verjetno sami toplovodarji, ki bi me na vsak način radi spoznali še v živo, če pa zavrnem povabilo, me pa obtožujete, da nisem dovolj samozavesten.
Jup, treba bo čim prej dol it, cajt je pršu :S[/quote]
Ti si dal idejo, da bi te moral v živo spoznati, da bi lahko sklepal o tvoji samozavesti
Zgleda, da nočeš, da bi spoznal. Raje iščeš bedne izgovore…..
No zdaj pa že pretiravaš. Upam, da teh poljubčkov nisi namenil meni in Robiju, ker ti jih ne morem vrnit. Nisem te sorte, oprosti. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://http://www4.slikomat.com/13/0420/wmt-marko.jpg[/img]