Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Peticija (predlog) adminu (via modi)

Peticija (predlog) adminu (via modi)

Spoštovani moderator
prosim, da peticijo (predlog) posreduješ adminom / vzdrževalcem foruma

predlagam, da se vsaj za to področje (Ženski in Moški čvek) dopolni programska oprema s statistiko za posamezni nick (kar pri njegovih podatkih):
– število objavljenih tem
– število komentarjev v področju
– število klikov (samo gledanja) posamezne teme.

Skromna želja je, da se podatki ažurirajo od nastanka foruma .. če se da to izvesti.

Hvala za razumevanje.

Vsi ostali zainteresirani pa lahko s svojo objavo v tej temi podprete predlog.
Tako bomo povsem jasno vedeli kdo je upravičen do tega, da drugim “nabija” o odvisnosti od foruma, da nima v življenju drugega socialnega okolja kot forum …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

S kakšnim namenom pa ?
Da bo še več očitkov glede tega kdo je koliko gor, kaj bere……


tako nekako ja … ampak očitki bodo preverljivi — ne pa gluparjenje ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Po številu komentarjev lahko tebe premaga kvečjemu samo kak Marko, pa še to je vprašanje. Đabe ti ta statistika, že vnaprej ti povem, da nimaš konkurence tu gor.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Statistika že zdaj obstaja, le javna ni.

No napiši top 10 avtorjev po številu sporočil, v zadnjem letu.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

So bili objavljeni ob novem letu na prvih straneh mon-a

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Res so bili.

In baje sem zasedel skromno 7. mesto, če se ne motim. Letos bo drugače. :)))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

So bili objavljeni ob novem letu na prvih straneh mon-a[/quote]

Res, ja… se spomnim; in med temi 10 je bil eden in edini (nisem pa čist 100 %) iz ŽM čveka… Marko 🙂

Sicer pa moje mnenje je, da je vsak tukaj toliko, kolikor mu paše in če piše pod xy nicki je to čisto njegova stvar. Saj, kot pravi pregovor: vsako t**e ma svoje vesele 🙂


Torej tisti, ki ne najdejo smisla in veselja, morajo najprej postati t**e** ? :)))


Hahahahahaha ! Hvala za ta podatek, me je nasmejal.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Vsaj nekaj danes, da te je nasmejalo. Eni pa res dolgo rabijo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Torej, o Marku :

1. Svetuje ljudem kako si najti punco. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.

2. Pravi, da je v zvezi. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.

3. Pravi, da ima prijatelje. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.

4. Pravi, da je športnik. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.

5. Pravi, da hodi v službo. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.

,…

Laaaažeejooooo kaaaaliiiiiifoooooornijaaaaaaaa

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


To je nov sistem multitaskinga. 🙂

Proti.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Tudi jaz proti.

Ni popolnoma nobenega razloga, da se takšni podatki, ki bi mimogrede lahko škodovali uporabnikom foruma, javno objavljajo.

ŠKODOVALI UPORABNIKOM?

ahahahah

misliš rečt ki bi razgalili kako eni ki nabijajo kakšno življenje je potrebno živet v resnici pa imajo čas biti tip 50 sporočil na MONu in bog ve kje še vse…

to je škodovanje? oni že itak škodujejo sami sebi samo potem bo še manj ljudi nasedlo temu in poslušalo njihove nasvete ker bi vidli da nimajo lajfa.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

aja totalno ZA!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

ŠKODOVALI UPORABNIKOM?

ahahahah

misliš rečt ki bi razgalili kako eni ki nabijajo kakšno življenje je potrebno živet v resnici pa imajo čas biti tip 50 sporočil na MONu in bog ve kje še vse…

to je škodovanje? oni že itak škodujejo sami sebi samo potem bo še manj ljudi nasedlo temu in poslušalo njihove nasvete ker bi vidli da nimajo lajfa.[/quote]
Točno tko.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

ŠKODOVALI UPORABNIKOM?

ahahahah

misliš rečt ki bi razgalili kako eni ki nabijajo kakšno življenje je potrebno živet v resnici pa imajo čas biti tip 50 sporočil na MONu in bog ve kje še vse…

to je škodovanje? oni že itak škodujejo sami sebi samo potem bo še manj ljudi nasedlo temu in poslušalo njihove nasvete ker bi vidli da nimajo lajfa.[/quote]
Točno tko.[/quote]

Ne, ni točno tko.

Brigajta se zase in za svoj lajf in pustita drugim da živijo kot sami hočejo.

ŠKODOVALI UPORABNIKOM?

ahahahah

misliš rečt ki bi razgalili kako eni ki nabijajo kakšno življenje je potrebno živet v resnici pa imajo čas biti tip 50 sporočil na MONu in bog ve kje še vse…

to je škodovanje? oni že itak škodujejo sami sebi samo potem bo še manj ljudi nasedlo temu in poslušalo njihove nasvete ker bi vidli da nimajo lajfa.[/quote]
Točno tko.[/quote]

Jaz se tudi strinjam.

Mislim, da se samozavesten človek ne bo bal pogledati resnici v oči. In mislim, da bi marsikdo ob tej statistiki (jaz bi dodala še čas, če bi bilo to mogoče) obstal, obnemel… in imel kaj za v sebi razmislit.


Točno tko.[/quote]

Motiš se. Še ponosni bi bili na to!

Jaz se tudi strinjam.

Mislim, da se samozavesten človek ne bo bal pogledati resnici v oči. In mislim, da bi marsikdo ob tej statistiki (jaz bi dodala še čas, če bi bilo to mogoče) obstal, obnemel… in imel kaj za v sebi razmislit.[/quote]


Samozavesten človek tudi ne piše pod stotimi nicki in se ne pogovarja sam sabo ter po potrebi odjavlja….
Zato bi takšna statistika bila krivična do tistih, ki pišejo vedno prijavljeni. Tisti nesamozavestni pa bi spet zgledali bolj pametni in “samozavestni”, samo zato, ker se skrivajo in na videz želijo dajati vtis, da so napisali le en post.

Razen, če bi se objavljali IP-ji. To pa bilo bilo kršenje pravic.

Robi, ni nujno, da se neprijavljeni oglašajo pod stotimi nicki. Npr. jaz se ne prijavim iz čiste lenobe. Ne da se mi vtipkavati uporabniškega imena in gesla. Že tako je potrebno na 100 krajih počet to.

Možnost “let the browser save credentials for you” mi ravno tako ni všeč.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close