Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Peticija (predlog) adminu (via modi)

Peticija (predlog) adminu (via modi)


Samozavesten človek tudi ne piše pod stotimi nicki in se ne pogovarja sam sabo ter po potrebi odjavlja….
Zato bi takšna statistika bila krivična do tistih, ki pišejo vedno prijavljeni. Tisti nesamozavestni pa bi spet zgledali bolj pametni in “samozavestni”, samo zato, ker se skrivajo in na videz želijo dajati vtis, da so napisali le en post.

Razen, če bi se objavljali IP-ji. To pa bilo bilo kršenje pravic.[/quote]

Jaz svoj IP z lahkoto objavim, vendar bo enkrat delal preko Vietnama, drugič iz Montane, tretjič…. you name it. Tako kot to počne SOVA in še kdo. Če pa počim gor dinamični IP, se lahko je…! Tako preprosto je.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Samozavesten človek tudi ne piše pod stotimi nicki in se ne pogovarja sam sabo ter po potrebi odjavlja….
Zato bi takšna statistika bila krivična do tistih, ki pišejo vedno prijavljeni. Tisti nesamozavestni pa bi spet zgledali bolj pametni in “samozavestni”, samo zato, ker se skrivajo in na videz želijo dajati vtis, da so napisali le en post.

Razen, če bi se objavljali IP-ji. To pa bilo bilo kršenje pravic.[/quote]

Jaz svoj IP z lahkoto objavim, vendar bo enkrat delal preko Vietnama, drugič iz Montane, tretjič…. you name it. Tako kot to počne SOVA in še kdo. Če pa počim gor dinamični IP, se lahko je…! Tako preprosto je.[/quote]

Ne poznam sicer pravnega ozadja vendar sama objava IP-ja verjetno ne bi bila sporna (ali pa tudi, ne vem). Tako ali tako vsak brskalnik pošlje na strežnik IP, vse možne piškotke, podatke o brskalniku, podatke o nameščenem IS, “http referer”, pa še kaj bi se našlo.

Paco Moralles, kdor hoče biti neizsledljiv je to z lahkoto. 99 % ljudi pa ne menja IP-jev, računalnikov, ne uporablja proxijev z namenom zakrivanja IP-jev na forumih 🙂 :).


Nujno ni. Obstajajo pa.

Pošlje res. Vendar se to javno ne objavlja. Dostop do teh informacij ima le admin.


Neeeeeeeeeee, pogruntali me bodo forumaši, kaj bom pa potem :

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Robi… simpl… doda se tole v TERMS OF USE ki jih vsak IP mora potrdit ko stisne na MONov spletni naslov oz preden odda sporočilo

REŠENO!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

OK – če je raja proti statistiki … potem najse pa vse kar se nanaša na visenje tukaj in število komentarjev preobrazi v posebne znake … tako kot vulgarne besede ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Če pogledam svoj profil, mi lepo pokaže število objavljenih prispevkov. Ne vem, zakaj bi ta podatek zanimal še koga drugega – a ni dovolj žmohta za prepucavanje?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Če pogledam svoj profil, mi lepo pokaže število objavljenih prispevkov. Ne vem, zakaj bi ta podatek zanimal še koga drugega – a ni dovolj žmohta za prepucavanje?[/quote]
preberi si mojo otvoritveno objavo.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Če pogledam svoj profil, mi lepo pokaže število objavljenih prispevkov. Ne vem, zakaj bi ta podatek zanimal še koga drugega – a ni dovolj žmohta za prepucavanje?[/quote]
preberi si mojo otvoritveno objavo.[/quote]
Sem jo prebrala, ampak samo zato, da bom nekomu, ki mi zabrusi, da sem kobajagi odvisna od foruma, z objavljenim številom objav lažje dokazala, da to ni res, pa res ne vidim potrebe po tem, da je zabeležen sleherni klik na forumu.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


preberi si mojo otvoritveno objavo.[/quote]
Sem jo prebrala, ampak samo zato, da bom nekomu, ki mi zabrusi, da sem kobajagi odvisna od foruma, z objavljenim številom objav lažje dokazala, da to ni res, pa res ne vidim potrebe po tem, da je zabeležen sleherni klik na forumu.[/quote]
OK … ti bom zabrusil, da si kura. Odprta tema se ne nanaša na tebe osebno/nick — ampak na vse, ki drugim oponašajo visenje na MON_u, netu … ob tem, da je preko palca očitno, da sami zelo veliko visijo in tukaj in na netu.
In takšne “obtožbe” so ravno od tistih, ki (tudi) visijo letele na moj nick.
A ti je jasno ali ti moram še v 3D z zvočno podlago narediti prezentacijo???

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


preberi si mojo otvoritveno objavo.[/quote]
Sem jo prebrala, ampak samo zato, da bom nekomu, ki mi zabrusi, da sem kobajagi odvisna od foruma, z objavljenim številom objav lažje dokazala, da to ni res, pa res ne vidim potrebe po tem, da je zabeležen sleherni klik na forumu.[/quote]

saj neboš ti nikomur dokazala ničesar…

to bi blo zato da bi izjave oseb ki imajo top mesta v številu časa in številu odg na forumu da bodo izpadli smešno… ko nehče ki vbistvu lahko z GOVOSTJO že zdaj trdimo (pač mi ki smo tudi vsaj 1x na teden tukaj) da je pač ta oseba vsak dan po urco ali 2 tukaj, da bo tudi nove osebe ki pridejo VIDLE da tip pač nima lajfa in da je nekredibilen pri dajanju nasvetov ali učenju drugih(nas) o lajfu.

To je nekako tako kot da bi meni devičnik razlagal kako naj zadovoljim punco s kurcem.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Sem jo prebrala, ampak samo zato, da bom nekomu, ki mi zabrusi, da sem kobajagi odvisna od foruma, z objavljenim številom objav lažje dokazala, da to ni res, pa res ne vidim potrebe po tem, da je zabeležen sleherni klik na forumu.[/quote]
OK … ti bom zabrusil, da si kura. Odprta tema se ne nanaša na tebe osebno/nick — ampak na vse, ki drugim oponašajo visenje na MON_u, netu … ob tem, da je preko palca očitno, da sami zelo veliko visijo in tukaj in na netu.
In takšne “obtožbe” so ravno od tistih, ki (tudi) visijo letele na moj nick.
A ti je jasno ali ti moram še v 3D z zvočno podlago narediti prezentacijo???[/quote]

Uff, še ko človek hoče biti pošten, in govori striktno v svojem imenu (ker za druge pač težko), je narobe… Pa saj je polna luna šele naslednji teden… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


OK … ti bom zabrusil, da si kura. Odprta tema se ne nanaša na tebe osebno/nick — ampak na vse, ki drugim oponašajo visenje na MON_u, netu … ob tem, da je preko palca očitno, da sami zelo veliko visijo in tukaj in na netu.
In takšne “obtožbe” so ravno od tistih, ki (tudi) visijo letele na moj nick.
A ti je jasno ali ti moram še v 3D z zvočno podlago narediti prezentacijo???[/quote]

Uff, še ko človek hoče biti pošten, in govori striktno v svojem imenu (ker za druge pač težko), je narobe… Pa saj je polna luna šele naslednji teden… :)[/quote]
če se čutiš poklicana v svojem imenu, ko gre za druge … se pa jaz kuram opravičujem za nespodobno primerjavo.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Sem jo prebrala, ampak samo zato, da bom nekomu, ki mi zabrusi, da sem kobajagi odvisna od foruma, z objavljenim številom objav lažje dokazala, da to ni res, pa res ne vidim potrebe po tem, da je zabeležen sleherni klik na forumu.[/quote]

saj neboš ti nikomur dokazala ničesar…

to bi blo zato da bi izjave oseb ki imajo top mesta v številu časa in številu odg na forumu da bodo izpadli smešno… ko nehče ki vbistvu lahko z GOVOSTJO že zdaj trdimo (pač mi ki smo tudi vsaj 1x na teden tukaj) da je pač ta oseba vsak dan po urco ali 2 tukaj, da bo tudi nove osebe ki pridejo VIDLE da tip pač nima lajfa in da je nekredibilen pri dajanju nasvetov ali učenju drugih(nas) o lajfu.

To je nekako tako kot da bi meni devičnik razlagal kako naj zadovoljim punco s kurcem.[/quote]

Res je, nikomur ne bom nič dokazala, ker na podlagi izjav, ki jih kdorkoli tukaj gor poda/ja, nikomur ne bom polagala računov. Za nekoga bom kura, za nekoga butasta, za nekoga odvisna od foruma – pa kaj?

Se pravi, če prav razumem, je namen beleženja postov, replik in klikov v bistvu selekcija, od koga se nasvet splača prebrati, od koga pa ne? 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Uff, še ko človek hoče biti pošten, in govori striktno v svojem imenu (ker za druge pač težko), je narobe… Pa saj je polna luna šele naslednji teden… :)[/quote]
če se čutiš poklicana v svojem imenu, ko gre za druge … se pa jaz kuram opravičujem za nespodobno primerjavo.[/quote]

Potem pa (na javnem forumu) drugič ustrezno označi, komu je tema namenjena. Mislim, da bo šlo tudi brez 3D prezentacije. Zvočno podlago pa lahko dodaš, čisto tako, za feeling. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


če se čutiš poklicana v svojem imenu, ko gre za druge … se pa jaz kuram opravičujem za nespodobno primerjavo.[/quote]

Potem pa (na javnem forumu) drugič ustrezno označi, komu je tema namenjena. Mislim, da bo šlo tudi brez 3D prezentacije. Zvočno podlago pa lahko dodaš, čisto tako, za feeling. :)[/quote]
na “javnem forumu” že vsakdo začuti, da mu je zasmrdelo. In ja — ko gre na javnem forumu za osebo / nick je to jasno izraženo ali z omembo nicka ali citatm (kot npr. tale najina debata).
Teme so pa itak namenjene tistim, ki se začutijo poklicane.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

berem tole temo in se sprašujem….se je nekaterim res dokončno zmešalo? senza je npisala popolnoma prav in kdor razume razume, kdor ne je pa intlektualno na stopnji oplojenega jajca…ti matkic pa…menim da premoreš ravno toliko sposobnosti, da zadovoljiš punco kot preverjen kamion…..eni ste res debili, pa kaj vas briga kolio časa in zakaj je kdo na forumu…ste njevi šefi? nejegova mama punca? niste…torej piss off, lopato v roko in pesek premtavat…bo vsaj kaka korist od vas..

Potem pa (na javnem forumu) drugič ustrezno označi, komu je tema namenjena. Mislim, da bo šlo tudi brez 3D prezentacije. Zvočno podlago pa lahko dodaš, čisto tako, za feeling. :)[/quote]
na “javnem forumu” že vsakdo začuti, da mu je zasmrdelo. In ja — ko gre na javnem forumu za osebo / nick je to jasno izraženo ali z omembo nicka ali citatm (kot npr. tale najina debata).
Teme so pa itak namenjene tistim, ki se začutijo poklicane.[/quote]
ljudje kot si ti so psihopati…control freaki…če ne uveljavijo svojega hajd v kot in se kujat…vzami se v roke človek in ne piši več neumnosti…dost je bilo!!!

Veš ko ti nekdo napiše da nekaj delam narobe da ne delam prav da se bojim sprememb da je v življenju treba delat tak… potem pa vidim zraven njega 100000000000 postov in visenja na FORUMU ki je nič od življenja se lahko vprašam kako mi lahko forum majster pravi kaj delam prav in narobe.

Briga me če je on cel dan gori vbistvu ampak potem vsi ki ga beremo vemo da ni MERODAJEN in KREDIBILEN ker nima ČASA da bi to vse doživel… razen če je na socialcu pol pa je še to bistveno bolj ironično ker nam pravi kak moramo živet sam pa še službe nima

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Meh, itak bom spet kmalu nehal pisat gor, ker mi ni več zanimivo tok, kot mi je bilo še par dni nazaj. Sej, če pogledaš je vedno isto. Jst, ti, Spider, pa mogoče še kdo, si izmenjujemo komentarje in glej no glej, že se pojavita med nami tista dva tipična smrada ( On_, Marko ), ki nas začneta napadat, nas obtožujeta, da napačno živimo, da ni čudno da smo samski, da nismo dovolj možati…bla bla…Počasi se že naveličaš tega šita. Kr pejte si pogledat komentarje nazaj, pa boste vidl, kdo je prvi začel, kdo je tisti, ki se vmešava v življenje drugih, kdo sprašuje odvečna vprašanja itd. No potem imamo pa še prekrasnega moderatorja Robija, ki za nameček še podpira to njuno obnašanje. Temu se reče podjebavanje, ne pa podajanje argumentov. Ni čudno, da gre prav vsaka tema v offtopic.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


na “javnem forumu” že vsakdo začuti, da mu je zasmrdelo. In ja — ko gre na javnem forumu za osebo / nick je to jasno izraženo ali z omembo nicka ali citatm (kot npr. tale najina debata).
Teme so pa itak namenjene tistim, ki se začutijo poklicane.[/quote]
ljudje kot si ti so psihopati…control freaki…če ne uveljavijo svojega hajd v kot in se kujat…vzami se v roke človek in ne piši več neumnosti…dost je bilo!!![/quote]
a dej no … mene fuknit v vesolje … ti si pa kaj in zakaj tukaj ☺ bednik nefunkcionalno pismen

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

matkic lej, mene lahko tud pretepejo če me ni zraven…kaj te briga kaj nekdo govori če ti veš kdo in kaj si? kaj tebi mar? pa si kdaj pomisli, takole čist enostavno, da te nekdo samo prca in se reži ko se usajaš?..dajte malo mislit fantje….je mogoče ta forum kakšna dislocirana enota Oxforda, da mu daješ tak pomen? jejhata jejhata))


Meh, itak bom spet kmalu nehal pisat gor, ker mi ni več zanimivo tok, kot mi je bilo še par dni nazaj. Sej, če pogledaš je vedno isto. Jst, ti, Spider, pa mogoče še kdo, si izmenjujemo komentarje in glej no glej, že se pojavita med nami tista dva tipična smrada ( On_, Marko ), ki nas začneta napadat, nas obtožujeta, da napačno živimo, da ni čudno da smo samski, da nismo dovolj možati…bla bla…Počasi se že naveličaš tega šita. Kr pejte si pogledat komentarje nazaj, pa boste vidl, kdo je prvi začel, kdo je tisti, ki se vmešava v življenje drugih, kdo sprašuje odvečna vprašanja itd. No potem imamo pa še prekrasnega moderatorja Robija, ki za nameček še podpira to njuno obnašanje. Temu se reče podjebavanje, ne pa podajanje argumentov. Ni čudno, da gre prav vsaka tema v offtopic.[/quote]

hehehe

mi bi mogli it na pir to bi bla fešta….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Freaki / psihopati / reveži, pa bogve kaj še vse so ljudje, ki se hvalijo na javnem, da so v zvezi, mislijo, da so kaj več od nas ( samskih ), mislijo, da vedo več od nas o ženskah, potem pa zabijejo na forumu cel dan. Takšne bi statistika znala kar precej osmešit. Jaz to podpiram.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


ljudje kot si ti so psihopati…control freaki…če ne uveljavijo svojega hajd v kot in se kujat…vzami se v roke človek in ne piši več neumnosti…dost je bilo!!![/quote]
a dej no … mene fuknit v vesolje … ti si pa kaj in zakaj tukaj ☺ bednik nefunkcionalno pismen[/quote]
ja in to na visoko orbito, da se malo ohladiš…kaj sem jaz? kaj si pa želiš da bi bil?)) razlika med tabo in mano je, da se jaz zavedam svoje bede, ti pa….žal ne….Bedno je ko se nekdo ne zaveda svoje bednosti, bedno je življenej bre boga))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close