Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Partnerjev mladostni prijatelj

Partnerjev mladostni prijatelj


Ob misli da bi kontaktirali nekoga, z nekom navezali stik?[/quote]
Ja. Nekateri o čem takem raje sploh ne razmišljajo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ko berem vase pouste sm kr malo zacuden…obcutk mam kot da smo v 50 letih in smo tok zadrti in se izogibamo tabu teme…zakaj bi mogu bit sex omejen na dva? a je kdo kdaj slisu za swinganje? v sexu je dovoljeno use ni mej…meje postavljamo sami dokler se usi udelezenci dovolj stari in da je prostovoljno…
vlasta moj nasvet je ce si zaupata dovolj in ce use stima med vama…uzivita..

Pa se ena stvar kar se tice tvojga moza da se dela da mu je lahko da bi te posodil…verjami mi to govori njegova fantazija ko bo prislo do tega bo tebi lazje kot njemu…

Se opravicujem ker nimam sumniov…

Težko bo uživala z nekom, ki je popolnoma neizkušen pri spolnosti, da ga bo morala vsega učit, tako je njeno dejanje dejanje usmiljenja, delo pravzaprav, za katerega ni plačana. Cilj je izguba nedolžnosti in večja samozavest pri ženskah. Totalna naivnost.

S tem se pa strinjam.

Mislim da pozicije tukaj niso enakovredne in da bo vsaj eden potegnil ta kratko …

Težko bo uživala z nekom, ki je popolnoma neizkušen pri spolnosti, da ga bo morala vsega učit, tako je njeno dejanje dejanje usmiljenja, delo pravzaprav, za katerega ni plačana. Cilj je izguba nedolžnosti in večja samozavest pri ženskah. Totalna naivnost.[/quote]

Se ne bi čisto strinjal. Tu bi lahko šlo za željo po neke vrste dominanci.

Težko bo uživala z nekom, ki je popolnoma neizkušen pri spolnosti, da ga bo morala vsega učit, tako je njeno dejanje dejanje usmiljenja, delo pravzaprav, za katerega ni plačana. Cilj je izguba nedolžnosti in večja samozavest pri ženskah. Totalna naivnost.[/quote]

Se ne bi čisto strinjal. Tu bi lahko šlo za željo po neke vrste dominanci.[/quote]

Jaz sem odgovarjala zgornjemu glede swinganja. Swinganja se gredjo ljudje s približno enakimi izkušnjami, željami, zrelostjo, ne pa nek nesamozavesten devičnik … sori, men je to čisto kurbanje. Ona bo skakala in poiskušala 1001 pozicijo, medtem ko se bo devičnik trudil pokonci postaviti oneta in mu bo višek, da ga 3x porine … dej, epic fail!

No no krivokljunka, stari še niso kar tako za odpisat, tu pa tam te še kdo preseneti 🙂 Če je moja soseda pri 58 naredila izpit za avto, kljub temu, da se boji vožnje huje kot hudič križa in že vozi dve leti brez problemov potem ni vrag, da se tudi ta devičnik ne bi česa naučil. Odvisno od učiteljice. Če ga Vlasta dobro naštela na njen takt potem zna biti boljši od vseh njenih prejšnih jebachev 🙂

Nekdo lahko uživa v nečem, v čemer si drugi niti približno ne predstavlja, da bi lahko. Tako pač je. Vsak naj živi po svoje, vsak naj si postavi svoje meje. Vseeno pa družba ima neke zakone, poleg tega pa je treba vedet, da bo vsak za svoja dejanja in posledice, ki bodo iz tega nastale, odgovarjal sam.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zakone? Saj ni nezakonito seksat z devičnikom, prav tako niso “nezakonite” zabave v več kot 2 …

Odpri se, marko, odpri se svetu 😀

Zakone? Saj ni nezakonito seksat z devičnikom, prav tako niso “nezakonite” zabave v več kot 2 …

Odpri se, marko, odpri se svetu :D[/quote]
Saj, kdo pa pravi, da je nezakonito seksat z devičnikom? Govorim pač o zakonih, ki jih ima družba v kateri živimo, se pravi država Slovenija. Ostalo je stvar dogovora.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ocitno njega pali u fantaziji prav to da je on neizkusen in da bi njegova zena izkusena mocna preuzela pobudo nad nekom ki je nemocen…tko sm jst razbrau fantazijo…go with it…ljudlje ce ste sami zadrti potem saj ne obsojajte ljudi ki so odrti za razlicne stvari…

Ne razumem zakaj je tko tesko razumet da mamo ljudje razlicne fantazije…eni sanjajo z dvema zenskama eni kako jih nekdo ponizuje eni grupni sex eni samo fantazirajo in nikol ne udejanjo svojih fantazij ljudje smo ralzicni…tipicn slovenc ne bo delil svoje zeno zato k jo ma tok rd ampak zato kaj bi sosed reku.

Kar se pa tice fantazij v razmerju je pa tako…vcasih znajo bit nevarne zadevo sploh moski jih znamo resno uzemat…zenskam je ucasih samo misel dovolj…mi pa radi hitro preidemo iz misli na dejanja..zato je lepo imet ob sebi osebo k ji lahko zaupas kaksno od svojih fantazij…ne pravim usako fantazijo ampak deu svojih skritih kotickov ki potihem kazejo kdo res smo…to kar skrivamo pred celim svetom…ko sm biu mlajsi si sploh ne predstavljam da bi gledu pornic z dekletom danes pa komaj cakam da ga skupi pogledava…in to dela stvari zanimive….

V sexu ni mej postavlja jih druzba in mi sami…kje pise da se ne sme in zakaj se ne bi smela?
vzgoja in druzba pravi da to ni ok

No no krivokljunka, stari še niso kar tako za odpisat, tu pa tam te še kdo preseneti 🙂 Če je moja soseda pri 58 naredila izpit za avto, kljub temu, da se boji vožnje huje kot hudič križa in že vozi dve leti brez problemov potem ni vrag, da se tudi ta devičnik ne bi česa naučil. Odvisno od učiteljice. Če ga Vlasta dobro naštela na njen takt potem zna biti boljši od vseh njenih prejšnih jebachev :)[/quote]

BC, problem je v tem, da Vlasta in njen mož to delata bolj za njiju kot za tega devičnika. Sicer nisem vsega brala zgoraj, ampak ne piše, da bi devičnik nekaj takega sploh želel. Mogoče je Vlastina fantazija učenje neukega moškega. :))


Pri meni je bilo enako. Potem pa sem spoznal, da tudi tega ne potrebujem, če imam ob sebi pravo osebo in če sem sam pravi.. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zakone? Saj ni nezakonito seksat z devičnikom, prav tako niso “nezakonite” zabave v več kot 2 …

Odpri se, marko, odpri se svetu :D[/quote]
Saj, kdo pa pravi, da je nezakonito seksat z devičnikom? Govorim pač o zakonih, ki jih ima družba v kateri živimo, se pravi država Slovenija. Ostalo je stvar dogovora.[/quote]

Vem, o katerih zakonih si pisal, nanje sem ti tudi dala repliko.

Nisem pa vedla, da so družbeni zakoni države Slovenije kakorkoli drugačni od družbenih zakonov katerekoli druge evropske države (pustimo poljsko ob strani tokrat). In kakšni so ti zakoni družbe, če ne govoriš o zakonu kot takem? Res me zanima.

Štekam, o čem pišeš, in se mi zdi čist logično, pa vendar, tel moti to, da so oni frendi, to je prvi minus (ne greš swingat pa se dol dajat s frendi, ever!), drugo je, da četudi gre pri Vlastinem možu za fantazijo, gre pri Vlasti sami za neko dolžnost (nič ni pisala o tem, ali jo ta frend privlači ali ne, govorila je striktno samo o odpravi frendove anksioznosti, kot neka poslovna debata). Tretji faktor je ta frend, ki o tem nič ne ve in ni rečeno, da bi ta predlog sploh vzel kot pozitivno.

Če si v vsej tej štoriji samo njen mož želi popestritve, to ni fer plej.


Saj, kdo pa pravi, da je nezakonito seksat z devičnikom? Govorim pač o zakonih, ki jih ima družba v kateri živimo, se pravi država Slovenija. Ostalo je stvar dogovora.[/quote]

Vem, o katerih zakonih si pisal, nanje sem ti tudi dala repliko.

Nisem pa vedla, da so družbeni zakoni države Slovenije kakorkoli drugačni od družbenih zakonov katerekoli druge evropske države (pustimo poljsko ob strani tokrat). In kakšni so ti zakoni družbe, če ne govoriš o zakonu kot takem? Res me zanima.[/quote]
Seveda govorimo o zakonu kot takem. Saj ni pomembno kake zakone ima Poljska. Želim pač povedat, da zakone neke države niso tisti, ki bi človeka najbolj omejevali, ampak so nepisana pravila družbe tista, ki nas najbolj omejujejo. Če seveda dopustimo. Recimo nošenje točno določene obleke v določenih krogih ljudi, kako se obleč za pogreb, kako se obleč za zabavo, prevzemanje navad drugih ljudi samo zato, da se lažje vključimo v družbo, čeprav nam navade ne ustrezajo oziroma nam po drugi strani škodijo. Če želi mlado dekle bit sprejeto v neko družbo, kjer vsi kadijo, tudi njo vzpodbujajo k temu, sicer jo zmerjajo z “drugačno”. Če taka oseba ne verjame vase, se boji zavrnitve, bo seveda te navade prevzela.
Tudi vsi ostali ožje usmerjena merila o tem, kako mora zgledat ženska (ali moški) da bo privlačna, kako bo zapeljala moškega, kako se naj obnaša na prvem zmenku, kako se naj vede, če jo poljubi itn. Milijon nekih pravil, ki posameznika spremenijo v nekaj, kar ni on sam, ampak v nekaj, kar misli, da bi moral bit, da bo ugajal. Seveda pa se te težave začnejo že veliko bolj zgodaj (kot vedno, ja spet), da nekdo sploh tako zelo hrepeni po neki ljubezni (ki je ni dobil pri starših na pravi način), da se mora za to pretvarjati. Ko se človek tako prilagaja vsem tem pravilom, samo zato, da bi ugajal drugim, čez čas pozabi, kdo je, kakšne so njegove resnične želje, takrat se počuti izgubljeno. Pot nazaj do sebe pa je potem lahko zelo naporna in dolga, da počistimo vso navlako, ki smo jo navlekli nase. Druga težava pa je tudi v tem, da se veliko ljudi sploh ne kaj jih v resnici onesrečuje, ne zavedajo se, da so si sami krivi za pot, po kateri so šli. Takšni ljudje potem ves čas samo iščejo nove in nove zamenjave za njihovo zadovoljstvo, menjujejo partnerje, varajo, se zapijajo, drogirajo, prenažirajo, pač iščejo tisto “dudo”, mašilo, ki jih bo vsaj za trenutek pomirila.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Najhujši zapor je, ko smo odvisni od tega kaj bodo na to, kar bomo sami storili ali razmišljali, rekli drugi.

Vem, o katerih zakonih si pisal, nanje sem ti tudi dala repliko.

Nisem pa vedla, da so družbeni zakoni države Slovenije kakorkoli drugačni od družbenih zakonov katerekoli druge evropske države (pustimo poljsko ob strani tokrat). In kakšni so ti zakoni družbe, če ne govoriš o zakonu kot takem? Res me zanima.[/quote]
Seveda govorimo o zakonu kot takem. Saj ni pomembno kake zakone ima Poljska. Želim pač povedat, da zakone neke države niso tisti, ki bi človeka najbolj omejevali, ampak so nepisana pravila družbe tista, ki nas najbolj omejujejo. Če seveda dopustimo. Recimo nošenje točno določene obleke v določenih krogih ljudi, kako se obleč za pogreb, kako se obleč za zabavo, prevzemanje navad drugih ljudi samo zato, da se lažje vključimo v družbo, čeprav nam navade ne ustrezajo oziroma nam po drugi strani škodijo. Če želi mlado dekle bit sprejeto v neko družbo, kjer vsi kadijo, tudi njo vzpodbujajo k temu, sicer jo zmerjajo z “drugačno”. Če taka oseba ne verjame vase, se boji zavrnitve, bo seveda te navade prevzela.
Tudi vsi ostali ožje usmerjena merila o tem, kako mora zgledat ženska (ali moški) da bo privlačna, kako bo zapeljala moškega, kako se naj obnaša na prvem zmenku, kako se naj vede, če jo poljubi itn. Milijon nekih pravil, ki posameznika spremenijo v nekaj, kar ni on sam, ampak v nekaj, kar misli, da bi moral bit, da bo ugajal. Seveda pa se te težave začnejo že veliko bolj zgodaj (kot vedno, ja spet), da nekdo sploh tako zelo hrepeni po neki ljubezni (ki je ni dobil pri starših na pravi način), da se mora za to pretvarjati. Ko se človek tako prilagaja vsem tem pravilom, samo zato, da bi ugajal drugim, čez čas pozabi, kdo je, kakšne so njegove resnične želje, takrat se počuti izgubljeno. Pot nazaj do sebe pa je potem lahko zelo naporna in dolga, da počistimo vso navlako, ki smo jo navlekli nase. Druga težava pa je tudi v tem, da se veliko ljudi sploh ne kaj jih v resnici onesrečuje, ne zavedajo se, da so si sami krivi za pot, po kateri so šli. Takšni ljudje potem ves čas samo iščejo nove in nove zamenjave za njihovo zadovoljstvo, menjujejo partnerje, varajo, se zapijajo, drogirajo, prenažirajo, pač iščejo tisto “dudo”, mašilo, ki jih bo vsaj za trenutek pomirila.[/quote]

jst mislm da so stvari zlo enostavne…ce moz hoce videt svojga prjatla v pojsli s svojo zeno se prijatelj in zena strinjata potem ni problema v nicemer…ljudje ki se ponavadi spuscajo v take stvari majo razciscene pojme…in stopnja zaupanja je vecja kot pri paru ki si ne drzne pomislit na to….moja misel


Ni povsem tako, a ne. Ljudje se včasih ne zavedamo daljno ročnih posledic, vidimo le tisti trenutni užitek ali pa si zapičimo v glavo nek pozitiven rezultat, ki se na koncu lahko sprevrže v pravo katastrofo.
Kako pa lahko za nekoga sploh rečeš, da ima razčiščene pojme? A ne misli tega vsak? Pa se še vedno skoraj vsem dogajajo nepričakovane stvari, katerim se potem drugi čudijo, češ, saj ni čudno, da je tako, če pa smo tako neumno ravnali?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

vlastica jast bi bil tud tvoj prjatu,sam pod pogojem če mi daš seksxat,

Pozdravjeni,

kolega Barnaby iz četa me je opozoril na to temo, zato bom pa še sama nekaj dodala, ko sem se že prebila do tod; čeprav potem, ko je debata postala interna, nisem več sledila (tisto o spremenljivosti značaja v matjaževem primeru na slabše, je nekdo ugotavljal, posledično…to ni moje področje…hehe).

No, roko na srce – gospa, avtorica, si je zaželela popestritve seksualnega življenja, poleg tega še blagoslovljenega od moža (mož, kot moška avtoriteta, ki dovoljuje transgresijo prepovedi in s tem postane zopet zanimiv… to poznamo). Menim, da je mož spoznal njeno nagnjenost in si sam izmislil nadaljevanje. V tem smislu je to res soap opera, pa meni osebno bolj sit(uational)-com(edy), haha, saj mi je prav smešno, kako se vsi obremenjujemo s tem, kako se bo morala revica žrtvovati za moža, kakor sama predstavlja to tezo. Kjer pa v naprej postavi svoje pogoje: jaz sem ‘trden’ karakter, s čemer je vse jasno: ‘dol se bo dala’ z radostjo spoznavanja svobode v zakonski zvezi, tokrat celo blagoslovljeno od moža in povrh še od vsega občestva na MON-u.

Dobro je ena rekla – zakaj to iznaša sploh, kot problem?

Meni je čisto OK, če nekdo vpraša za mnenje druge ljudi na forumu, vendar – naj predstavi SVOJ problem v pravi luči. Če ga pa ne zna, pa naj se vpraša, kaj si sam želi.

Ne pa mi neke res sitcome tu pisat, da kao izkušena prešuštnica prosi za mnenje MON-občestvo, če naj se žrtvuje za moža ali naj mu (sebi) odtegne to zadovoljstvo? Vse v imenu izboljševanja Zakona.

Tako se avtorica ne bo ‘osvobodila’ vzpon jarema Zakona, ki si ga je naložila, ‘obogatela’ pa bo ta zakon za en seesualni eksperiment, za katerega pa vemo, da sčasoma zbledi…ali pa povzroča komplikacije.

No, ker gledam zadnje čase preveč reality zone, predvidevam, da se bo stvar patološko zakomplicirala, ali pa se bodo imeli prav zanimivo…saj TO, da se žena ‘onegavi’ v prisotnosti ali z vednostjo moža sploh ni več tako zloglasna tema… o tem se le manj govori, če se ti pa kdo topogledno zaupa, pa ti povedo neobičajne, vendar nekako že priznane ‘dejavnosti’ na tem področu…tako, da mi je prav vatikansko smešna ta naša avtorica, ko se tako spreneveda, za kaj tukaj zares gre! Naj pač eksperimentira po svoje…

No, vsekakor zanimivo…meni bi bilo to prenaporno, kar se mojega ega in ponosa tiče, pa nekako nedostojanstveno…ampak that’s my attitude… dokler ni zakonsko prepovedano, ne moti niti policije…če pa pride do zapletov, potem pa šteje vsaka okoliščina…hehe…

DA NE GOVORIMO O KARMA-POLICE! … pa o tem ob drugi priliki

Pa upam, da ne bo zanosla z devičnikom, saj to bi bil višek sit-coma tega…

Lp

Stray

Vem, o katerih zakonih si pisal, nanje sem ti tudi dala repliko.

Nisem pa vedla, da so družbeni zakoni države Slovenije kakorkoli drugačni od družbenih zakonov katerekoli druge evropske države (pustimo poljsko ob strani tokrat). In kakšni so ti zakoni družbe, če ne govoriš o zakonu kot takem? Res me zanima.[/quote]
Seveda govorimo o zakonu kot takem. Saj ni pomembno kake zakone ima Poljska. Želim pač povedat, da zakone neke države niso tisti, ki bi človeka najbolj omejevali, ampak so nepisana pravila družbe tista, ki nas najbolj omejujejo. Če seveda dopustimo. Recimo nošenje točno določene obleke v določenih krogih ljudi, kako se obleč za pogreb, kako se obleč za zabavo, prevzemanje navad drugih ljudi samo zato, da se lažje vključimo v družbo, čeprav nam navade ne ustrezajo oziroma nam po drugi strani škodijo. Če želi mlado dekle bit sprejeto v neko družbo, kjer vsi kadijo, tudi njo vzpodbujajo k temu, sicer jo zmerjajo z “drugačno”. Če taka oseba ne verjame vase, se boji zavrnitve, bo seveda te navade prevzela.
Tudi vsi ostali ožje usmerjena merila o tem, kako mora zgledat ženska (ali moški) da bo privlačna, kako bo zapeljala moškega, kako se naj obnaša na prvem zmenku, kako se naj vede, če jo poljubi itn. Milijon nekih pravil, ki posameznika spremenijo v nekaj, kar ni on sam, ampak v nekaj, kar misli, da bi moral bit, da bo ugajal. Seveda pa se te težave začnejo že veliko bolj zgodaj (kot vedno, ja spet), da nekdo sploh tako zelo hrepeni po neki ljubezni (ki je ni dobil pri starših na pravi način), da se mora za to pretvarjati. Ko se človek tako prilagaja vsem tem pravilom, samo zato, da bi ugajal drugim, čez čas pozabi, kdo je, kakšne so njegove resnične želje, takrat se počuti izgubljeno. Pot nazaj do sebe pa je potem lahko zelo naporna in dolga, da počistimo vso navlako, ki smo jo navlekli nase. Druga težava pa je tudi v tem, da se veliko ljudi sploh ne kaj jih v resnici onesrečuje, ne zavedajo se, da so si sami krivi za pot, po kateri so šli. Takšni ljudje potem ves čas samo iščejo nove in nove zamenjave za njihovo zadovoljstvo, menjujejo partnerje, varajo, se zapijajo, drogirajo, prenažirajo, pač iščejo tisto “dudo”, mašilo, ki jih bo vsaj za trenutek pomirila.[/quote]

Tuki si pisal o družbenih zakonih na splošno (oblačenje ipd.), jaz sem te spraševala po tistih zakonih, ki se tičejo spolnosti in odnosov,na katere si se sam obesil pri Vlasti (češ, naj raje sledi kodeksu slovenske družbe, kar se tega tiče). Odgovora na to vprašanje pa nisem dobila.

Ne krivokljun, narobe si me razumela. O nobenih zakonih okrog spolnosti nisem pisal.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mogoce slovencelj zakoni?

Saj to!!!!!!!!!!!!!!!!! Nisi pisal. Pa sem te spraševala o njih.

Ker si omenjal, da obstajajo zakoni družbe v Sloveniji in me je zanimalo, kaj imaš v mislih, si pa začel od kodeksu oblačenja pisat 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close