Partnerjev mladostni prijatelj
Ne vem če res, najboljša prijateljica (iz časov SŠ) je po cca dveh letih zakona postala povsem druga oseba – iz pretežnega sangvinika in melanholika je postala popoln kolerik….me prav zanima kam jo to pelje oz kje so razlogi za te spremembe temperamenta.[/quote]
Temperament se ne spreminja, značaj pa.[/quote]
Navedla sem spremembo, ki jo opažam in koliko vem so pojmi sangvinik, kolerik,… stvar temperamenta in kje imaš kakšen dokaz, da se le ta tekom življenja ne spreminja…kar nekaj blebetaš na pamet!
Od kje pa potem pregovor, da se ženske in avtomobila ne posoja ???[/quote]
Upam samo, da Boom nima nobenega tako dobrega “mladostnega prijatelja”, ker sicer je njegova žena v nevarnosti, da bo dana na posojo, pa če ji bo prav ali pa ne; važno je, da bo Boom svojo trditev uresničil.:)
Eh pa takšni dedc, ki bi svojo ženo kar tako delil.
Ja, na tem področju pa ženske nismo tako dobre prijateljice, pa ne zaradi tekmovalnosti, ampak zaradi spoštovanja do svojega partnerja…. no tako jaz mislim.
Od kje pa potem pregovor, da se ženske in avtomobila ne posoja ???[/quote]
Upam samo, da Boom nima nobenega tako dobrega “mladostnega prijatelja”, ker sicer je njegova žena v nevarnosti, da bo dana na posojo, pa če ji bo prav ali pa ne; važno je, da bo Boom svojo trditev uresničil.:)
Eh pa takšni dedc, ki bi svojo ženo kar tako delil.
Ja, na tem področju pa ženske nismo tako dobre prijateljice, pa ne zaradi tekmovalnosti, ampak zaradi spoštovanja do svojega partnerja…. no tako jaz mislim.[/quote]
Jaz sem pa mislila, da zaradi samospoštovanja 😉
Koliko poznam Boom-a se je 99% zafrkaval, možno pa je da je že ženo posojal in zato takšna zavzetost 🙂
Možno, da se je zafrkaval, možno pa tudi, da se ni…. možno pa je tudi, da si to samo želi, pa si ne upa.:)))))[/quote]
Boom-a lahko vprašamo ali ima kakšne samske kolege (morebiti iz svoje mladosti) in po vsebini odgovora bo nam prec jasno kam pes taco moli :)))
Temperament se ne spreminja, značaj pa.[/quote]
Navedla sem spremembo, ki jo opažam in koliko vem so pojmi sangvinik, kolerik,… stvar temperamenta in kje imaš kakšen dokaz, da se le ta tekom življenja ne spreminja…kar nekaj blebetaš na pamet![/quote]Slučajno ni pisal na pamet, sangvinik, kolerik,… so (skrajni) tipi temperamenta, ki je je večinoma zapisan v genih, do maličenja pride po chatelierjevem principu, kadar na telo deluje sila, se začne obnašati tako, da čimbolj zmanšja njen učinek (kdo ali kaj je to v njenem zakonu, lahko samo ugibaš)
Značaj je spremenljiv in zbrusljiv; pri matjažku je šolski primer, kako lahko gre to na slabše–
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Navedla sem spremembo, ki jo opažam in koliko vem so pojmi sangvinik, kolerik,… stvar temperamenta in kje imaš kakšen dokaz, da se le ta tekom življenja ne spreminja…kar nekaj blebetaš na pamet![/quote]Slučajno ni pisal na pamet, sangvinik, kolerik,… so (skrajni) tipi temperamenta, ki je je večinoma zapisan v genih, do maličenja pride po chatelierjevem principu, kadar na telo deluje sila, se začne obnašati tako, da čimbolj zmanšja njen učinek (kdo ali kaj je to v njenem zakonu, lahko samo ugibaš)
Značaj je spremenljiv in zbrusljiv; pri matjažku je šolski primer, kako lahko gre to na slabše–[/quote]
To kar pišemo je slučaj? WTF?? No, kakorkoli že, ne zanimajo me tvoji odvetniško zagovorniški vzgibi v tem postu, tako da se bom namerno predlaganemu ugibanju izognila.
Žalostno je, da ljudje niso zmožni/sposobni SAMI stati za svojimi prvotnimi trditvami oz smiselno postaviti argumente na mesto, kjer so iskani (blefira lahko vsak). Ker se ne ukvarjam podrobno z Matjažkom, se mi ne sanja o kakšnem šolskem primeru blebetaš, v končni fazi niti ni pomemben.
Slučajno ni pisal na pamet, sangvinik, kolerik,… so (skrajni) tipi temperamenta, ki je je večinoma zapisan v genih, do maličenja pride po chatelierjevem principu, kadar na telo deluje sila, se začne obnašati tako, da čimbolj zmanšja njen učinek (kdo ali kaj je to v njenem zakonu, lahko samo ugibaš)
Značaj je spremenljiv in zbrusljiv; pri matjažku je šolski primer, kako lahko gre to na slabše–[/quote]
To kar pišemo je slučaj? WTF?? No, kakorkoli že, ne zanimajo me tvoji odvetniško zagovorniški vzgibi v tem postu, tako da se bom namerno predlaganemu ugibanju izognila.
Žalostno je, da ljudje niso zmožni/sposobni SAMI stati za svojimi prvotnimi trditvami oz smiselno postaviti argumente na mesto, kjer so iskani (blefira lahko vsak). Ker se ne ukvarjam podrobno z Matjažkom, se mi ne sanja o kakšnem šolskem primeru blebetaš, v končni fazi niti ni pomemben.[/quote]Ja slučajno, a boš rekla, da on večinoma pametno piše? No tu in ta se mu zapiše kak citat (povezetek) iz junga ali košička, celo ziherla je že navajal, ki ga sama rada bereš…Kaj si tako našpišena zmedena_ samica, da se zdaj že proti meni obračaš, ki sem vedno na strani šibkejšega in pravičnega, tu sem v dilemi, ker matjažko na forumu (tukaj poudarek, na forumu) v verbalnem smislu vendar ni grob.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] To kar pišemo je slučaj? WTF?? No, kakorkoli že, ne zanimajo me tvoji odvetniško zagovorniški vzgibi v tem postu, tako da se bom namerno predlaganemu ugibanju izognila.
Žalostno je, da ljudje niso zmožni/sposobni SAMI stati za svojimi prvotnimi trditvami oz smiselno postaviti argumente na mesto, kjer so iskani (blefira lahko vsak). Ker se ne ukvarjam podrobno z Matjažkom, se mi ne sanja o kakšnem šolskem primeru blebetaš, v končni fazi niti ni pomemben.[/quote]Ja slučajno, a boš rekla, da on večinoma pametno piše? No tu in ta se mu zapiše kak citat (povezetek) iz junga ali košička, celo ziherla je že navajal, ki ga sama rada bereš…Kaj si tako našpišena zmedena_ samica, da se zdaj že proti meni obračaš, ki sem vedno na strani šibkejšega in pravičnega, tu sem v dilemi, ker matjažko na forumu (tukaj poudarek, na forumu) v verbalnem smislu vendar ni grob.[/quote]
Vkolikor ljudje pišejo po pameti, po izkušnjah in znanju mi delujejo bolj verodostojno, zanesljivo. Obračam se proti tebi? Kolikor se zavedam se obračam proti vsemu s čimer se ne strinjam. Kako je v tem kontekstu lahko Matjažko pravičnejši, to da je šibek je že n krat dokazal 🙂
Iz spoštovanja do svojega partnerja, ga ti ne bi “posodila” svoji dobri prijateljici? Tole pa niti pod razno ne kupim :-))))))
Ja, drugače pa nimam prijateljev, ki bi pri 40-tih imeli take probleme kot ga ima avtoričin partner. :-)))))[/quote]
Verjamem, da ne kupiš, ker če bi ti svojo spoštoval, niti pomislil ne bi na kaj takšnega … no vsaj jaz ne. Saj nič ne prodajam, da bi ti lahko kupil; spoštovanja in ljubezni se pa itak ne da kupiti, ane? :)))
p.s.
No hvala bogu, zdaj si tvoja lahko oddahne …. ali pa tudi ne.:)
Takih kvazizgodbic je na vseh forumu na tone. Res, vse ste dobre, lepe, postavne, izkušene v seksu kot porno zvezde, mož vas spoštuje (hahahaha), imata idealen zakon in seks, ste urejene, s tono ličil, dobre kuharice, z dobro službo, izobrazbo, govorite najmanj 3 jezike (vse na kvazivisokih položajih v pisarnah, bog ne daj, da bi šlo za delo z rokami). Prave femme fatale.
Tako super ženske kot baje ste, pa si niste uspele dobiti kaj drugega kot prikritega geja, ki vas nagovarja v seks z drugim.
Ja samo res, kaj pa ima to veze s tabo če hoče tvoj nekaj dobrega storit za najboljšega prijatelja?[/quote]
Tak bi bil bolj slabo moj. :)))
Forum je zaprt za komentiranje.