panika
Če imaš dolgočasno službo, pač ne rabiš stagnirati, beri, prijateljica, uči se, ej koliko je stvari v življenju… leni riefensthal se je pri 97 letih začela učiti programiranja… službe pa ne zamenjaj za manj plačano, ti odsvetujem, raje imej tisto plačo in če misliš raje daj tistim, ki jim manjka, ne pa onim, ki že itak imajo preveč..
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Od kod si ? hahah :))) Tu bi lahko moški kaj iztržili kot darovalci sperme, če imaš denar?
Če bi rada filozofa, potem se oglasi na moj naslov. hec haha :))))
Jaz poznam eno, ki si je moškega izbrala samo kot oplojevalca, ker si je želela otroka. Na srečo mu je dedek bil kot oče, ker otrok rabi neko očetovsko figuro, lahko so to strici, kdorkoli. Mati samohranilke, ki se jim je “ogabil” ves moški svet in so ranjene, so polne kompleksov in to slabo vpliva na otroka, predvsem na sinove.
@matjazko: seveda gre za romanticiranje živali. Tvoj kompas za sarkazem je crknil, bom drugič dala perečo besedo v italic, da bo bolj jasno, kam pes taco moli.
@On_: težko mi boš gledal v oči na pikniku, na katerem me ne bo. Upam samo da nisi kak velecenjen dohtar (morda celo za živali), ki ponižne in neuke ovčice poučuje o takšnih kamonodobnih pogledih.
@Marko: ni ji hudega, napišeš, živali med seksom. Najbrž še nisi videl seksa oz. paritve med živalmi (morda pri prijaznih kužkih). Konkretno mačji samec samico zagrabi za viher, jo pojaha in oplodi. Nobene romantike. Kaj šele, da bi samička lahko izbirala, s kom bo. Ko se skotijo mladički, jih za vsak slučaj ubije, če niso njegovi, in znova naskoči.
@Robi: grozna slika? Kaj nisi ravno ti zagovarjal transparentnost resnice? R.E.S.N.I.C.E. Misliš, da se take stvari dogajajo samo v filmih pa v Ukrajini? Treba bo zamenjat rožnata očalca.
@grabi me: oprosti za smetenje. Če želiš konkretnejše in resnejše nasvete, objavi na Ljubezenskih nasvetih. Kar se tiče terapevta. Tja ne hodijo norci, ampak odrasli posamezniki, ki želijo dvignit kvaliteto svojega (duševnega&čustvenega) življenja, ki so se znašli na razpotju in bi jim nucal kak kažipot. Tam lahko neobremenjeno razštelaš svoje demone in se jih lotiš drugače kot prej.
Hahaha ccccc Ko bi samo to, bi še bilo…
Krivokljunčica ena tvoijih boljših analiz, kar se tiče ljubezenskih nasvetov, imaš in nimaš prav, tja kolikor vem zahajajo isti norci plus sadni, ki je prebegnil malo sem malo tja in matkič, ki je, kolikor mi je znano, tudi s ptuja.. nekaj mora biti narobe v tistem konci ne resno….
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Se ti sploh zavedaš obsojajočega tona svojega pisanja? Očitno ne poznaš nobene matere samohranilke (poleg te tvoje prijateljice, ki si je priskrbela oplojevalca). Oz. povedano drugače: poznaš same perfektne tradicionalne družine? Si morda sam rasel v njej? Čudi me tvoja nesposobnost empatije.
Žensko, ki ne živi po tradicionalnih kalupih, se takoj označi za a) feministko, b) lezbijko, c) sovražnico moških, č) travmirano osebo, d) največkrat kar vse skupaj.
Se ti sploh zavedaš obsojajočega tona svojega pisanja? Očitno ne poznaš nobene matere samohranilke (poleg te tvoje prijateljice, ki si je priskrbela oplojevalca). Oz. povedano drugače: poznaš same perfektne tradicionalne družine? Si morda sam rasel v njej? Čudi me tvoja nesposobnost empatije.
Žensko, ki ne živi po tradicionalnih kalupih, se takoj označi za a) feministko, b) lezbijko, c) sovražnico moških, č) travmirano osebo, d) največkrat kar vse skupaj.[/quote]
Prosim?? 🙂
Če bi pa posredno geje omenil, bi pa pisala, češ kakšen homofob sem, če črnce, isto kot O.J. Simpsonov odvetnik, češ, da so vsi proti črncem, četudi so morilci lastne žene? 😀
Glede na to, da je funkcionalnih tradicionalnih družin vse manj, in da so vendar najboljše okolje za otroke in tudi odrasle, bi jih pač morali bolj čuvati, empatija ja, ampak ne ko si neka samska ženska to v štartu zamišlja. Se mi zdi, da je na svetu že preveč revčkov, in če se pač ne izide, če se ne najdeta dva, ki bi so oba želela otroka, da je boljše, da tisti drugi (ponavadi ženska ) ne fantazira o obmp za samske.. sploh je ta metoda, ko ste v neki temi razpravljali o etilnosti in zarodkih, iz moralnega stališča sporna.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Matjazko evo ena šmarnica samo zate:)
http://www.youtube.com/watch?v=TLAp5GQMtW8
men je un verz najbolj všeč moral bo posodo prati ribati sesati,
pa še
svojo plačo bo le sanjal vse dokler bom živa-ta ga pa zmaga lol
OMG Neplodnim parom svetuješ, da naj otroka posvojijo, ker je obmp moralno sporna? Obstaja tudi na mon kotiček o tem, moderatorka je neka bejba pa ti bo iz 1. roke razložila, kako je s tem.
Saj bi omenila še eno zadevo, pa se mi zdi, da so se vam glave razbelile kot žarnice, ne bi bila rada odgovorna za kak infarkt.
OMG Neplodnim parom svetuješ, da naj otroka posvojijo, ker je obmp moralno sporna? Obstaja tudi na mon kotiček o tem, moderatorka je neka bejba pa ti bo iz 1. roke razložila, kako je s tem.
[/quote]Vem jaz čisto dovolj dobro kako je s tem, pač imam svoej stališče, nisem rekla da bi to svetovala neplodnim parom, to ni moja stvar, gre za moje osebno prepričanje, če sama ne bi (ne bom) mogla imeti otrok. Tu ni jasno; kolikor razumem avtorico, bi rada imela družino, ne da bi bila mati samohranilka… sicer pa ne glede na to gre za moje osebno stališče, prepričanje v zvezi s splavom in cela ta stvar… poznam medicinsko definicijo drugače, hvala.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Če se ti zdi, da rabiš pomoč, si jo poišči. Mogoče potrebuješ samo iskren pogovor, da daš vse iz sebe in zagotovo to lahko dobiš pri psihoterapevtu. Lahko pa narediš veliko tudi preko foruma. Odločitev je tvoja, ti veš sama najbolje, kaj ti v nekem trenutku koristi.
Nikakor sedaj ne delaj prenagljenih potez… Službe v tej situaciji ne menjaj – niti pod razno. Raje si v tej službi poišči kak nov izziv, če je le mogoče.
Nikakor prijateljem ne jokaj in se ne obešaj na njih, zberi vso energijo in bodi pozitivna. Mogoče lahko kakšni prijateljici kdaj popaziš otroka. mogoče imaš med sorodniki koga, ki bi mu tako lahko priskočila na pomoč…
Ali pa ti nisi videla. Samička vedno izbere ali bo samcu dovolila, ali jo bo lahko oplodil ali ne. Navadno se samci prej še malo spraskajo. Tudi samec si izbere. Kar malo poglej kakšno oddajo, si že pozabila.
Ali pa ti nisi videla. Samička vedno izbere ali bo samcu dovolila, ali jo bo lahko oplodil ali ne. Navadno se samci prej še malo spraskajo. Tudi samec si izbere. Kar malo poglej kakšno oddajo, si že pozabila.[/quote]
Seveda izbere..Večkrat sem videl, da je kateri pes hotel naskočiti psico, pa mu ni hotela dati…:)
Res pa je, da živali tako ne komplicirajo, ne postavljajo tisoče pogojev in niso obremenjene s preteklostjo, kot človek.
To pa res ni tak! Naj to On_ pojasni, da se ti ne bom jaz zamerila cccc[/quote]Mah Krivoklunki se vsak zameri, če ne piše tistega kar si ona misli…tako da to sploh ni teško pri taki ihtavi punčari…. :/
Bo kar držalo kar je napisala, še celo kaveljce ima maček na penisu tako da muco od znotraj opraska in je to res “živalski s*e*k*s”. Vendar je to normalno (za to vrsto živali), ker edino tako, ob takem vzburjenju, mačka doživi ovulacijo – romatika po mačje.
Se pa raznim feministično nastrojenim babam to zdi neprimerno, kot se jim je zdelo neprimerno, da žrebec skoči na kobilo, ker jo s kopiti lahko poškoduje … ccccc in so dosegle, da je moral eden od rejcev nataknit žrebcu čeveljce predno je opravil skok…… in konec romantike po konjsko. Itd. itd…..
Posestništvo kot izraz ljubezni (do živali) in nerazumevanje osnovnih principov po katerih se vrti ta svet in poveličevanje lastnega jaza…. nisi potem daleč, da bi bil užaljen in prizadet ob vsaki izjavi ki se ne sklada s tvojo predstavo o ploščatem svetu….
Takšni so nekoč najbolj na kup nosili drva, da so lahko čarovnice zažigali. :(((((
Forum je zaprt za komentiranje.