Odvzem poslanskega mandata pokvarjenim poslancem.
levica edina, 19.10.2024 ob 09:34
Levica in svoboda so taki, kot bi se iz ketne strgali
Levica je edina od parlamentarnih strank, ki je opozarjala proti tej prevari, ostali so se vsi zlizali
Edino levica se je v vsej tej zgodbi izkazala za pošteno. Ostalo v parlamentu je pa samo za odnest ven.
PIKULET VELIKOMODNI, 19.10.2024 ob 11:25
Haha, sedaj ste še največji pepčki dojeli, kaj je v resnici ‘Svoboda’.
Ja res je , pogruntali so da so jih spet nategnili na suho sedaj bi pa vse pred zid postavili, namesto da bi tja postavili sebe , saj so jih sami izvolili.
Osel gre samo enkrat na led, komičarji pa vsakič !
Ne gre za to, ali lahko mandat odvzamejo, najbrž ne, kar si je gamad zakonodajo spisala tako, da so zaščiteni pred tovrstnimi možnimi posledicami.
Kljub temu pa bi specializirano tožilstvo moralo sprožiti preiskavo. Dokazi so posneti. Sprejeli so postopek, glede katerega so bili predhodno opozorjeni, da je nezakonit.
Saj to počnejo ves čas. Najbrž so tudi pri Litijski bili dogovorjeni, kako speljati postopek nakupa. Vmešani rdeči in črni.
Kaj je zdaj s tistimi barabini? Žibert in SDS falanga? So že v zaporu?
Pa je kdo sploh poslusal, kaj se pogovarjajo???
No, jaz sem. Debata je bila ali dati pobudo za resolucijo vlade (s podporo opozicije, kar je znano ze par mesecev – namrec da se vecina strinja s pricetkom projektiranja jek2) ali pa izdati odlok za referendum.
Potem je tu se gospod iz pravne sluzbe, ki jim razlozi, da resolucije (jasnega izreka vlade za jek2) ne morejo izdati, ce hocejo imeti referendum.
Potem so tu se pravniki, ki pravijo, da bi lahko tudi resolucijo izdali, saj je referendum posvetovalni in vlada tako le preverja glas ljudstva.
In potem so baje se strinjali, da je najprej referendum, potem pa resolucija.
Skratka, norite in norite, gre pa le za proceduralna jajca.
Butli ste. Prave korupcije pa ne prepoznate, razen ce gor z rdeco pise, da je korupcija.
Butli. Ta vlada je se predobra za vas, goveda.
Forum je zaprt za komentiranje.