Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Odvzem poslanskega mandata pokvarjenim poslancem.

Odvzem poslanskega mandata pokvarjenim poslancem.

No, tu pa se vidi, kako so ženske hitro učljive, poslanci so bili vedno superiorno, sedaj jih pa še parlamentarne babe dohajajo, še malo, pa jih bodo presegle.

Odgovor na objavo uporabnika
levica edina, 19.10.2024 ob 09:34

Levica in svoboda so taki, kot bi se iz ketne strgali

Levica je edina od parlamentarnih strank, ki je opozarjala proti tej prevari, ostali so se vsi zlizali

Edino levica se je v vsej tej zgodbi izkazala za pošteno. Ostalo v parlamentu je pa samo za odnest ven.

Se strinjam

Odgovor na objavo uporabnika
Točno tako, 19.10.2024 ob 16:39

Edino levica se je v vsej tej zgodbi izkazala za pošteno. Ostalo v parlamentu je pa samo za odnest ven.

Ne morem verjeti da bom levico volila, ker drugače ne bi sploh šla na volitve…

Vau

Vsi bomo volili Levico.

preberi ustavo o mandatih poslancev, gnus nevedni

Še kaj drugega je potrebno narediti, ne samo vzeti mandat, barabam.

Ta dva poslanca bi prodala lastno mater za 5€.

Pa ali so res tako pokvarjeni?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno296, 19.10.2024 ob 21:53

Pa ali so res tako pokvarjeni?

Ja ziher računa na kakšno službo, ko bo ples v državnem zboru končan. Raje za 36.000 eur mesečno malo lagati kot pa pobirati poštene drobtinice.

Gen-I je ugrabil državo Slovenija s pomočjo projekta Svoboda.   Uspelo jim je sprivatizirati državo, Leve stranke pa jim pri tem pomagajo.

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET VELIKOMODNI, 19.10.2024 ob 11:25

Haha, sedaj ste še največji pepčki dojeli, kaj je v resnici ‘Svoboda’.

Ja res je , pogruntali so da so jih spet nategnili na suho sedaj bi pa vse pred zid postavili, namesto da bi tja postavili sebe , saj so jih sami izvolili.

Osel gre samo enkrat na led, komičarji pa vsakič !

Ne gre za to, ali lahko mandat odvzamejo, najbrž ne, kar si je gamad zakonodajo spisala tako, da so zaščiteni pred tovrstnimi možnimi posledicami.

Kljub temu pa bi specializirano tožilstvo moralo sprožiti preiskavo.  Dokazi so posneti.  Sprejeli so postopek, glede katerega so bili predhodno opozorjeni, da je nezakonit.

Saj to počnejo ves čas.  Najbrž so tudi pri Litijski bili dogovorjeni, kako speljati postopek nakupa.  Vmešani rdeči in črni.

Kaj je zdaj s tistimi barabini? Žibert in SDS falanga?  So že v zaporu?

 

Ta od SDS je že oduren na pogled, Golobovi pa se vidi da v enem  stavku  pove pet  laži. Sami lopovi iz GEN-I

22. člen
Poslanec ne sme biti priprt niti se zoper njega, če se sklicuje na imuniteto, ne sme začeti kazenski postopek brez dovoljenja državnega zbora, razen če je bil zaloten pri kaznivem dejanju, za katero je predpisana kazen zapora nad pet let.
O zahtevi pristojnega državnega organa za dovoljenje iz prejšnjega odstavka odloči državni zbor na predlog mandatno-imunitetne komisije najkasneje v 30 dneh od dneva vložitve zahteve.
Državni zbor lahko prizna imuniteto tudi poslancu, ki se nanjo ni skliceval ali ki je bil zaloten pri kaznivem dejanju iz drugega odstavka tega člena.

Haha, potem ostane državni znor tričetrt prazen☺️

Barabe

 

Volite Levico, še najmanj pokvarjeni.

Riba smrdi pri glavi. Tako gnile države kot je Slovenija jaz se nisem videl.

Pa je kdo sploh poslusal, kaj se pogovarjajo???

No, jaz sem. Debata je bila ali dati pobudo za resolucijo vlade (s podporo opozicije, kar je znano ze par mesecev – namrec da se vecina strinja s pricetkom projektiranja jek2) ali pa izdati odlok za referendum.

Potem je tu se gospod iz pravne sluzbe, ki jim razlozi, da resolucije (jasnega izreka vlade za jek2) ne morejo izdati, ce hocejo imeti referendum.

Potem so tu se pravniki, ki pravijo, da bi lahko tudi resolucijo izdali, saj je referendum posvetovalni in vlada tako le preverja glas ljudstva.

In potem so baje se strinjali, da je najprej referendum, potem pa resolucija.

Skratka, norite in norite, gre pa le za proceduralna jajca.

Butli ste. Prave korupcije pa ne prepoznate, razen ce gor z rdeco pise, da je korupcija.

Butli. Ta vlada je se predobra za vas, goveda.

Kdo bo financiral grmado pravniških študij za in proti in seminarje in tečaje in TV oddaje? Rihtarič ali njegov sonarodnjak Kramberger bi znala hitro rešiti problem.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close