Odvzem poslanskega mandata pokvarjenim poslancem.
JA, 18.10.2024 ob 21:30
Začnimo zbirati podpise za odvzem poslanskih mandatov pokvarjene poslanko Svobode Nataša Avšič Bogovič in poslanca SDS Tomaž Lisec . Razlog je kriminalno združevanje za izigravanje zakonov in prevaro na račun prebivalcev Slovenije. Pokvarjena človeka do podna.
Same nekaj !
torej SDS vendar ni tako nekooperativna, ne izključuje , ampak sodeluje.
Anonimno541, 18.10.2024 ob 21:42
Ha pa ja. So že kriminalisti na rtv zaradi nezakonitega snemanja teh dveh, poglej na rtv.
To je pa to, ja. Takoj je treba zatreti, utišati, uničiti novinarje, ki so pripravljeni svojim sodržavljanom razkriti resnico o teh umazancih.
Zdaj je pa res popolnoma jasno, da spet pripravljajo veliki rop državljanov!
Samo kradejo in kradejo in kradejo.
Si predstavljate, da bi res lahko bili bogati kot 2. Švica, če ne bi ta svojat samo organizirala velike projekte, da lahko krade?
Nismo zastonj na 1. mesto po korupciji.
Tudi Nigerija je za nami.
To je res za jokat.
Še predsednico imamo iz vrste ljudi, ki si je napehala naše – družbeno premoženje.
tudi jaz tako, 19.10.2024 ob 06:41
To je pa to, ja. Takoj je treba zatreti, utišati, uničiti novinarje, ki so pripravljeni svojim sodržavljanom razkriti resnico o teh umazancih.
Zdaj je pa res popolnoma jasno, da spet pripravljajo veliki rop državljanov!
Samo kradejo in kradejo in kradejo.
Si predstavljate, da bi res lahko bili bogati kot 2. Švica, če ne bi ta svojat samo organizirala velike projekte, da lahko krade?
Nismo zastonj na 1. mesto po korupciji.
Tudi Nigerija je za nami.
To je res za jokat.
Še predsednico imamo iz vrste ljudi, ki si je napehala naše – družbeno premoženje.
F…k., ampak res!
Kakšni glupani smo. Jelinčič je imel že zdavnaj prav!
A torej vsaka seja za zaprtimi vrati nosi naslov – Kako pa tokrat zmanipulirati glup folk?
Torej ne gre za džavne in druge skrivnosti?
F…k, no!
Forum je zaprt za komentiranje.