Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Od danes naprej sta samo dva spola, tako bi morali tudi v EU

Od danes naprej sta samo dva spola, tako bi morali tudi v EU

hahahahah, kakšni debili ste nekateri, res IQ v podnu

Jutri bo naprej jok nad woke, nad tistim 1 % transov, ker to je glavni problem v ZDA in na svetu

 

 

Ko se otrokom pere mozgane, je to eden najvecjih problemov na tem svetu, ker ti otroci bodo en dan odrasli.

Ko se mladoletnim reze prsa in se jih kemicno kastrira, je to eden najvecjih problemov clovestva, ker ti otroci bodo en dan odrasli.

Kaj zelis ti, stari junc, ki bi rad imel dolge trepalnice in mini kiklco nad zakeljckom iz tvoje podlakti, ki ga moras vsak dan raztezati, da se ti ne zaraste, je pa to tvoja stvar, dokler mladin ne butas v glavo, da je to normalno.

 

Ko se otrokom pere mozgane, je to eden najvecjih problemov na tem svetu, ker ti otroci bodo en dan odrasli.

Ta “problem” bo ostal, ker brez njega ti bo dolgcajt, tele zabito 😀

Odgovor na objavo uporabnika
WD40, 20.01.2025 ob 18:39

Od danes naprej sta samo dva spola v USA, tako bi morali tudi v EU, pa de se se ta WOKE zatre do temeljev.

Pa še v ostalem bi se morali zgledovati po ZDA predvsem uporabi fosilnih goriv in nižjih cen energije.

Odgovor na objavo uporabnika
Heil Führer!, 20.01.2025 ob 21:00

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5282, 20.01.2025 ob 20:56

Odgovor na objavo uporabnika
ne b, 20.01.2025 ob 20:51

Saj ti vsemogoči spoli imajo korenine ravno v zblojeni ameriki

Te zadeve so starejše od Amerike:

https://en.wikipedia.org/wiki/Kathoey

Bolnost se je v današnjem času razširila iz amerike. Odkar se je homoseksualnost črtala iz duševnih bolezni dalje. Le stopnjevalo se je. Torej mora enkrat tudi nazaj proti normali. Čez noč pa ne bo ne.

Tako je!

In na smrt obsodit vse ženske, ki fafajo in fukajo v jahalnem položaju, desce pa vržt v vrel katran!

Ker dovoljen je samo misijonarc pa nič druzga!!!

TUKAJ JE SLOVENIJA!!!

ŽIVEL JANŠA!!!

BREZ JANŠE MI ŽIVETI NI!!!

Narobe si razlagaš. Homoseksualnost je v preteklosti bila opredeljena kot duševna bolezen, ki se jo v razvitem svetu zdravi. V nerazvitem pa je bila kazniva. Zakaj so jo črtali iz seznama bolezni in bolnikom tako odvzeli pravico do ustrezne psihiatrične obravnave ni jasno.

Ja bo treba na zdravljenje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close