Od danes naprej sta samo dva spola, tako bi morali tudi v EU
hahahahah, kakšni debili ste nekateri, res IQ v podnu
Jutri bo naprej jok nad woke, nad tistim 1 % transov, ker to je glavni problem v ZDA in na svetu
Ko se otrokom pere mozgane, je to eden najvecjih problemov na tem svetu, ker ti otroci bodo en dan odrasli.
Ko se mladoletnim reze prsa in se jih kemicno kastrira, je to eden najvecjih problemov clovestva, ker ti otroci bodo en dan odrasli.
Kaj zelis ti, stari junc, ki bi rad imel dolge trepalnice in mini kiklco nad zakeljckom iz tvoje podlakti, ki ga moras vsak dan raztezati, da se ti ne zaraste, je pa to tvoja stvar, dokler mladin ne butas v glavo, da je to normalno.
Heil Führer!, 20.01.2025 ob 21:00
Anonimno 5282, 20.01.2025 ob 20:56
ne b, 20.01.2025 ob 20:51
Saj ti vsemogoči spoli imajo korenine ravno v zblojeni ameriki
Te zadeve so starejše od Amerike:
Bolnost se je v današnjem času razširila iz amerike. Odkar se je homoseksualnost črtala iz duševnih bolezni dalje. Le stopnjevalo se je. Torej mora enkrat tudi nazaj proti normali. Čez noč pa ne bo ne.
Tako je!
In na smrt obsodit vse ženske, ki fafajo in fukajo v jahalnem položaju, desce pa vržt v vrel katran!
Ker dovoljen je samo misijonarc pa nič druzga!!!
TUKAJ JE SLOVENIJA!!!
ŽIVEL JANŠA!!!
BREZ JANŠE MI ŽIVETI NI!!!
Narobe si razlagaš. Homoseksualnost je v preteklosti bila opredeljena kot duševna bolezen, ki se jo v razvitem svetu zdravi. V nerazvitem pa je bila kazniva. Zakaj so jo črtali iz seznama bolezni in bolnikom tako odvzeli pravico do ustrezne psihiatrične obravnave ni jasno.
Forum je zaprt za komentiranje.