Ocene moških in žensk
Mislim si, na kaj pikiraš:). Tisto tudi:)
Lagodje smatram, da je življenju v delu in prostem času brez skrbi, skratka moški mora zaslužiti primerno in dovolj.[/quote]
človek, ki se obrememjuje z zaslužkom ne more biti brez srbi, enako ne ženska, ki si dobi moškega , da ji nudi lagodje…..ti ljudje so elo obremnjeni, s sabo , denarjem in okolico…
Prejšnji, pri tvojem komentarju se Markov komentar najbolje izkaže :).
Ti misliš, da je bogat moški visoko ocenjen, amapk tudi tak s povprečno plačo lahko dobi čisto 10ko. To je pa ženski vidik.
Z mojega vidika in vidika marsikatere ženske lahko nek moški s povprečno ali celo manj kot povprečno slovensko plačo dobi čisto 10ko.
Moškega nimam zaradi denarja, denar lahko sama zaslužim.
Mislim si, na kaj pikiraš:). Tisto tudi:)
Lagodje smatram, da je življenju v delu in prostem času brez skrbi, skratka moški mora zaslužiti primerno in dovolj.[/quote]
človek, ki se obrememjuje z zaslužkom ne more biti brez srbi, enako ne ženska, ki si dobi moškega , da ji nudi lagodje…..ti ljudje so elo obremnjeni, s sabo , denarjem in okolico…[/quote]
Zanimiva logika in kje si jo našel v zapisanih stavkih?
Kaj te muči Martin?
človek, ki se obrememjuje z zaslužkom ne more biti brez srbi, enako ne ženska, ki si dobi moškega , da ji nudi lagodje…..ti ljudje so elo obremnjeni, s sabo , denarjem in okolico…[/quote]
Zanimiva logika in kje si jo našel v zapisanih stavkih?
Kaj te muči Martin?[/quote]
….s tem , da enačiš lagodno življenje ženske (ali moškega) z njegovim zaslužkom….in kaj zdaj tebe muči Anton?
Mi smo včasih ocenjevali videz žensk na nasledni način:
1 – zelo grda ( za pustiti pri miru, brez besed odidi mimo )
2 – grda ( za pustiti pri miru, lahko jo pozdraviš a odhiti dalje )
3 – solidna ( ena srednja reč ni bogvekaj, primerna za v posteljo če ima dober karakter tudi za resno vezo )
4 – lepa ( lepotica, primerna za resno vezo za daljše obdobje,)
5 – extra lepa ( zelo zelo lepa ženska pri katerim moškim izpadejo oči, sexy, privlačna, karakterno u redu )
Lestvica je primerna bolj za hec kot za kakšno resno uporabo v praxi :))
Forum je zaprt za komentiranje.