Občutek krivde
Intruderček, sem imela kar prav, ko sem rekla, da si ti en stari deda z majhnim, kajne…
p.s.: kam je šel tvoj podpis? Lahko bi ga malce osvežil, npr.:
Najbolj na svetu sovražim Margot-ko, jasnovidnega hudiča babjega.
:D:D:D
Robi … dovolim![/quote]
Glede velikosti – ne vem, ni pa star ded, ker kaj bo Antilopa s takšnim bodyguardom? 😀
Margot, ker iz tebe govorijo izkušnje in znanje let, kako tudi imaš poseben občutek za moške in se dobro zavedaš, da je večje tudi boljše, koliko bi prisodila vsakemu v tu na forumu, da vidimo, kateri je tvoj favorit. :))) Kar razvrsti, vendar ne prehitro, samo malo, da poiščem meter…[/quote]
Ohoho, Matjažko, kako dolgo se nisva slišala? Od neandertalcev, se mi zdi… Pa ne da si mi to tako hudo zameril? Ah, daj no. Si se mogoče nalezel antilopinega sindroma – kujavosti?
Glede tvojega pa…meni se je zdelo, da ti živiš v pravljicah, tako da tisto: Ogledalce ogledalce na steni povej, kateri naj…. ima v deželi tej? pa ne bi šlo pri tebi ? Pa ne se me spet izogibat. :):):)
¸
Misliš na Neanderthal pri Ptuju? Res je, fantje imamo še vedno gorjače in krepelce za stepanje žita.
Ma, kaj ti to jaz nekaj razlagam, saj pa ti dobro poznaš Štajerce v dušo in še bolj v telo. :)))
Samo nam je Drava votline poplavila, imaš kakšno lopo fraj za začasno pribižališče?
Glej, jaz tebe sprašujem, ker ženska lahko da oceno, in ne kakršna koli ženska, kar ti nisi, ti si nekaj posebnega, zato pa tebe sprašujem, ker dam veliko na tvoje mnenje. :))) Menda takšna lucidna ženska že na vodi začuti, kako se grah češe, njena nezgrešljiva intucija ne zataji nikoli. 😀
Glede velikosti – ne vem, ni pa star ded, ker kaj bo Antilopa s takšnim bodyguardom? 😀
Margot, ker iz tebe govorijo izkušnje in znanje let, kako tudi imaš poseben občutek za moške in se dobro zavedaš, da je večje tudi boljše, koliko bi prisodila vsakemu v tu na forumu, da vidimo, kateri je tvoj favorit. :))) Kar razvrsti, vendar ne prehitro, samo malo, da poiščem meter…[/quote]
Ohoho, Matjažko, kako dolgo se nisva slišala? Od neandertalcev, se mi zdi… Pa ne da si mi to tako hudo zameril? Ah, daj no. Si se mogoče nalezel antilopinega sindroma – kujavosti?
Glede tvojega pa…meni se je zdelo, da ti živiš v pravljicah, tako da tisto: Ogledalce ogledalce na steni povej, kateri naj…. ima v deželi tej? pa ne bi šlo pri tebi ? Pa ne se me spet izogibat. :):):)[/quote]
Antilopa ima v tem trenutku pametnejša posla in ni kujava. Kaj delam, pa ve samo intruderček. :)))
koliko od vas nakladačev v tej temi vas je danes zaželelo lep začetek pomladi svojim (karkoli že so)
in pričakovanje, da bo v vama spet vse brstelo in pokalo od življenja
npr. vsaj s skromnim SMS ☺
Pričakovanje je hudič! Da bo nekaj spet brstelo, bi pomenilo, da sedaj ni ziroma je prenehalo brsteti. Zaenkrat še ne gre tako slabo. :))
Lej ti tegale…. Še kar ne odneha :D:D:D
Upam, da te vsaj v snu ne preganjam, da stokaš in izgovarjaš moje ime? :):):) Ne bi si rada nakopala sovraštva tvoje device.
Dragi Matjažko, z vodno tehtnico običajno merim le lego (vodoravnost/navpičnost). Za merjenje velikosti in dolžin se raje zanesem na meter. Ti bom poslala naslov moje lope. Ti se kar lepo oglasi, Ptuj ni tako daleč. Pa prinesi svojo gorjačo. Jo bova dobro izmerila, nočem ugibati takole na palec.
Forum je zaprt za komentiranje.