Nova razmerja, samski lajf
Saj bi ga vzela k sebi, ampak ne kar nekoga. Mora bit poseben, pravi. :)[/quote]
Pravi že..Samo za kako dolgo…:)
Moški proda svojo hišo, se preseli k njej…Čez čas se skregata in potem ?
Kupi drugo….Gre v najem…:)[/quote]
pri ženskah je to popolnoma enako…nisem 10 let rihtala zidovja, da ga bom prodala za zasedeno sedežno. malo več tudi ženske rabimo. V tem vsi cincamo…
dejstvo: ljudi je na Zemlji že rahlo preveč.
Več kot vas bo samskih (brez volje po potomstvu) … lažje bo naše potomstvo preživelo še nekaj generacij.
Predlagam, da od OZN zahtevamo resolucijo, da ima lahko samo še 1/7 parov potomstvo … ostali ostanejo na “suhem” in “praznih” ☺
Miau evo enega starega macka v pokojnini z 1000 pa avto pa hisa za circa 300tisoc eu
ima ze 65 let se lahko dobro rabi vsaki dan koliko je pa slovenk ki so interessirane za tega ce pride
zivet recimo LJ– MR –CeLje …
ali pa drugega ki zivi na kmetih zelo delaven siht ima in 600 eu za placo avto seveda seveda
pa tudi hiso in stale in svinje kure in terena za obdelat po sihtu –on pa ima 55 let –katerega pa bo
slovenka bolj vzela ce ona ima med
40– 65 let to je pa vprasanje recimo isti karacter ne pijeta ne kadita obadva ..?????
Forum je zaprt za komentiranje.