Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Nova razmerja, samski lajf

Nova razmerja, samski lajf


Saj bi ga vzela k sebi, ampak ne kar nekoga. Mora bit poseben, pravi. :)[/quote]
Pravi že..Samo za kako dolgo…:)

Moški proda svojo hišo, se preseli k njej…Čez čas se skregata in potem ?
Kupi drugo….Gre v najem…:)[/quote]

pri ženskah je to popolnoma enako…nisem 10 let rihtala zidovja, da ga bom prodala za zasedeno sedežno. malo več tudi ženske rabimo. V tem vsi cincamo…

še to…

ni izbire: res ni izbire


nabavi si psa in TV z velikim ekranom … itak si še sama sebi preveč

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Mogoče moški isto rečejo, ko spoznajo tebe. 🙂

Ali pa preveč…..Preveč se navežemo na materialne dobrine, da nam postanejo pomembnejše, kot pa človek. Zato ne želimo tega z nikomer deliti.

dejstvo: ljudi je na Zemlji že rahlo preveč.
Več kot vas bo samskih (brez volje po potomstvu) … lažje bo naše potomstvo preživelo še nekaj generacij.

Predlagam, da od OZN zahtevamo resolucijo, da ima lahko samo še 1/7 parov potomstvo … ostali ostanejo na “suhem” in “praznih” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

tečen si starec.

Miau evo enega starega macka v pokojnini z 1000 pa avto pa hisa za circa 300tisoc eu

ima ze 65 let se lahko dobro rabi vsaki dan koliko je pa slovenk ki so interessirane za tega ce pride

zivet recimo LJ– MR –CeLje …

ali pa drugega ki zivi na kmetih zelo delaven siht ima in 600 eu za placo avto seveda seveda

pa tudi hiso in stale in svinje kure in terena za obdelat po sihtu –on pa ima 55 let –katerega pa bo

slovenka bolj vzela ce ona ima med

40– 65 let to je pa vprasanje recimo isti karacter ne pijeta ne kadita obadva ..?????


pametna oba – trapa pa nobenega ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close