Nov portal za zmenke
Če pridejo “dobri” gor, pol je možnost, da se tud med samo opazijo. Še vedno mislijo, da so škart roba? :))
ja, sem tudi jaz sodelovala pred desetimi leti na enem takšnih portalov… izvedela ful zanimivih stvari, spremljala ene par tujih ljubezenskih zgodb z bednim koncem….
vse skupaj se jim je pa sfižilo, ker so se forumaši dobivali na srečanjih
če si ostal zunaj, je bilo ok…itak, da se ne smeš razkriti… moja privatna korespondenca pa je tudi bila enaka kot na forumu – pogovarjala sem se o vsem možnem, tudi seksu, a nisem razkrivala preveč svoje zasebnosti…
enih par tipov mi je bilo simpatičnih, a mi je bilo preveč glupo dobivati se s tipom, ki je preveril že vse druge sogovornice in tekmovati s temi ženskami, katera se bo pred forumaši izkazala za bolj frajersko, sproščeno (v zvezi s seksom seveda) itd….
Samo 1 ženska v letih do 18 do 29 je v iskalnem zadetku, ojej. 🙂
Izmišljena oseba z imenom Andreja. To pa ni lepo goljufati, ker če vnašaš lažne podatke, potem verjetno ne bi imel tudi drugih zavor, ko je potrebno ukrasti zasebne podatke: emaile, gesla….
Andrea Thomas-Pelzel
http://pinterest.com/keepinitthrifty/?d%5B/quote%5D
Busted.
Kako najdeš, od kod je sneta slikca? Daj preveri za hec še druge no.
Samo 1 ženska v letih do 18 do 29 je v iskalnem zadetku, ojej. 🙂
Izmišljena oseba z imenom Andreja. To pa ni lepo goljufati, ker če vnašaš lažne podatke, potem verjetno ne bi imel tudi drugih zavor, ko je potrebno ukrasti zasebne podatke: emaile, gesla….
Andrea Thomas-Pelzel
http://pinterest.com/keepinitthrifty/?d%5B/quote%5D
Busted.
Kako najdeš, od kod je sneta slikca? Daj preveri za hec še druge no.[/quote]
http://www.swimmingworldmagazine.com/lane9/news/15547.asp
Vse te (manjše) zmenkarske strani delujejo na podlagi “goljufanja”, ker so nekonkurenčne velikim, ki se oglašujejo.
Vedno je problem hud primanjkljaj ženskih članic, ker moški so večja “teleta”, dovolj je že, če vidijo ženski gleženj, pa že “navalijo”. :)) To gre samo za vabo z namišljeni ženskimi profili, kajti nobena lepotica ne bo stikala po teh straneh, ker imajo moških na pretek. 😀 Saj nekdo je napisal, da če se ženska registrira, da dobi dnevno tudi po 50 zasebnih sporočil z butasto, enolično in nedomiselno vsebino moških povabil. :))
Ne vem, zakaj se vsi lepijo na tisti ona-on portal. Grabežljiva gospoda iz “veneti.com” jih odira in veselo polni svoje žepe.
Obstaja super stran za zmenke, enostavna in brezplačna.
In tu je link:
—
http://www.mamba.ru/
Forum je zaprt za komentiranje.