NM-3w ima pa slab dan …
Jaz pa sem “mejni primer” kar se Gorenjske tiče – bi verjetno rabil “maloobmejno prepustnico” za vstop v Ljubljano … se pravi, da sem Gorenjec, ampak po NM-3w teorijah ne ravno vsak dan.[/quote]
mejne primere obravnava OZN … ste pa dobri za strelkse vaje lovcev.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.