Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek NM-3w ima pa slab dan …

NM-3w ima pa slab dan …

Spoštovani in vsem nam vedno na očeh NM-3w, kdo te je pa danes tako razkuril, da izvajaš veliki potop …
Bi malo počakal, da bo Noe do konca naredil ” barko 2.0 ” , da se reši, kar se pred tvojo povodnijo rešiti da … ta trenutek, ko tole pišem, ti ne manjka dosti pa boš alfa in omega vse prve strani … Mislim, da si uspel dobiti primat na najmanj 30 temah … čakam, da se najde en , ki ti bo dal kontro – meni še na misel na pride, ampak v utrganih idejah pa definitivno zmagaš in tale tvoj nočni izpad je en od biserov …

imaš slabo percepcijo .. pač ne gledam reklam na TV in hitro mislim ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

A se ti zdi, da jih gledam jaz …?


me ne zanima ☺ Is sploh ne funkcioniram na sistemu “zdi” .. ali vem, ali ne vem ali pa blodim po svoje

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Nimaš kaj misliti! To je rezervira no za ženske! MOŠKI VE!!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Jaz vaju mam na očeh:)))
Pa reklame tud spotoma. saj vesta, ženske lahko počnemo več reči naenkrat:)))


kdaj bo treba strop prebeliti in ogledalo zamenjati?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Na očeh ???
Zna bit da je eden bolj podoben očalom, drugi pa kontaktnim lečam …

Na očeh ???
Zna bit da je eden bolj podoben očalom, drugi pa kontaktnim lečam …[/quote]
bodi kondtruktiven … ona ima oči … kaj pa ima kdo od naju je pa ne zanima ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

NM-3w dol nižje po forumu, pa nisi podelal stvari do konca – hitrost pa to … kaj je zdaj ?

Se ponujaš za mojstra?

A sta opazila, da smo vsi trije užgali ob 23:00 – vsi smo mojstri …


Kaj pa tvoj AD ON??? si preveč crka, da bi kaj naredil???

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


kaj, ko bi ti poravnala svoje “dolgove” … ali pa jih vsak kompenzirala, predno naročaš novo robo?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

S tabo res ne mislim tekmovati v virtualnih forah – a greva rajši fuzbal igrat, se boš vsaj zmatral …


kaj, ko bi ti poravnala svoje “dolgove” … ali pa jih vsak kompenzirala, predno naročaš novo robo?[/quote]

Sem navajena, da dolgovi zastarajo in se izbrišejo ali pa se kasneje prikaže kaka napaka pri postopku:))

Nm-3w, jes bi vas prav rada spoznala, clovk ki ima v seb tolko humorja crnega bi moral bit del mojga zivlenja


kaj, ko bi ti poravnala svoje “dolgove” … ali pa jih vsak kompenzirala, predno naročaš novo robo?[/quote]

Sem navajena, da dolgovi zastarajo in se izbrišejo ali pa se kasneje prikaže kaka napaka pri postopku:))[/quote]

Hilda – si to ti ?


kaj, ko bi ti poravnala svoje “dolgove” … ali pa jih vsak kompenzirala, predno naročaš novo robo?[/quote]

Sem navajena, da dolgovi zastarajo in se izbrišejo ali pa se kasneje prikaže kaka napaka pri postopku:))[/quote]
ne na moj račun —niti preko dokapitalizacije … obvladam odvode kraje države.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


prijavi / registriraj se, pa dobiš moj mail

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Sem navajena, da dolgovi zastarajo in se izbrišejo ali pa se kasneje prikaže kaka napaka pri postopku:))[/quote]
ne na moj račun —niti preko dokapitalizacije … obvladam odvode kraje države.[/quote]

Ejej, pol ne bo nič z beljenjem? Na lepe oči:)))

Jupol ali Bio-apnena ?


ne na moj račun —niti preko dokapitalizacije … obvladam odvode kraje države.[/quote]

Ejej, pol ne bo nič z beljenjem? Na lepe oči:)))[/quote]
prou. nisva si edini opciji na pustem otoku.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Normalno, da Jupol:)))

Jaz belim vedno samo z Bio-apneno, Jupol ne diha !

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close