Nika Prevc
leana, 01.02.2025 ob 22:16
Grdi starši, grdi otroci. Nika je kopija mame, deluje mi lezbika.
Neumni in neuspešni starši, neumni in neuspešni otroci. Bo držalo za tvojo familijo, kajne?
Take komentarje, o izgledu Nike in njene mame, bi bilo pa treba prijaviti. Kako je to možno, da lahko vsak v virtualnem svetu napiše kar hoče. Podpiši se z imenom in priimkom, naštej svoje dosežke itd.
Sneg, 02.02.2025 ob 09:28
Staršema Prevc vse pohvale, da sta vzgojila tako pridne, skromne in ponosne Slovence. Vsi izžarevajo to kar Slovenci smo. Lahko ste ponosni in ne ozirajte se na zlobne komentarje.
Se ne strinjam v stavku, da izžarevajo to, kar Slovenci smo. Žal nismo taki. Ali pa vsaj že dolgo ne več.
Sicer pa Niki in vsej družini Prevc vse čestitke, ne le za športne dosežke.
Nika je odlična športnica. Bog daj čim dlje in čim boljše. Zveza bi jo pa lahko zaščitila pred novinarji. Dovolj bi bilo, če bi povedala stavek, zadovoljna sem s svojim skokom, več bo povedal moj predstavnik za stike z javnostjo. Zveza naj poskrbi, da bo nekdo analiziral in razlagal podrobnosti, če bi novinarji to želeli. Punco pa naj ne izpostavljajo stresu, ker je očitno, da ji je v tem delu neprijetno in frustrirajoče.
Anonimen15748292, 01.02.2025 ob 21:03
mamka Miška, 01.02.2025 ob 20:25
Pa kaj je z vami kavč trenerji, selektorji…. a bi morala še izgledati kot neka starleta, da bi bilo po godu nekim verjetno zapitim in ne samokritičnim osebkom. Dekle je zadržano, izkaže se pa v tistem v čemer je najboljša.
To, da nekdo ne zmore niti enega stavka sestaviti skupaj, ni zadržanost.
REs je…sem vcersj poslusala Norvesko zmagovalko kako je suverrno odgovorala v anglescini..pri Niki pa to zgleda opup….nekdo bi jo red moral malo poucit …..pa kaka stilistka malo poducit o make upu…vdaj ttepalnice in malo sminke…..
Hudiča, v vsako stvar se ti pa tudi ni treba vtakniti, kavčar(ka)!
Da mi je videti tebe, kako vsak dan treniraš do onemoglosti, ješ samo tisto, kar ti drugi dovolijo, vstaneš, ko ti določijo, se pacaš v lastnem znoju na fizičnih treningih in potem še komaj čakaš na govorne urice z lektorjem… dol padem od smeha!
….športnikov je zadeva v paketu z uspehom. Tako je, pa se lahko repenčite in opravičujete da je dovolj skakanje i rezultat . NE NI !
Pa vzemumo npr Primoža Rogliča tudi kadar mu ne gre najbolje, je simpatičen, lepo odgovarja na vprašanja . Pogačar tudi s tistim njegovim hmmm nja …. blabla, hmm nja , hmm nja zoprno poslušat . Se spomnite Ivice Kosteliča, kako lepo je dajal intervjuje v slovenščini za slo tv. Mazečka vedno , Ilka suvereno tudi ko ji ni bilo do pogovora. Kako izgleda ni toliko pomembno kot bolj pomembno je da ji nekdo da nekaj lekcij tudi iz javnega nastopanja. Da odgovori oz pove tisti stavek gladko in adijo.
Nič slabega misleče o dekletu.
Ampak res, kar brez maskare in šminke gre skočit iz 100 in več metrske skakalnice, če si že umetnih trepk ne more dati gor!? Čisto možno, da celo na nohte ne hodi in da sploh še ni razmišljala o pumpanju ustnic. Katastrofa.
Res nekateri mislite, da bi morala biti neka vrhunska športnica na ravni nekih Only Fans flupač in influencerk, ki jim je najpomembneje, kakšno fasado bodo nastavile pred kamero?
mamka Miška, 02.02.2025 ob 17:08
In zakaj bi morali dajati izjave?
Sploh pa punce skakalke, ki so dobile za zmago v kvalifikacijah malo brisačko, milo in šampon?
Vsi tekmovalci oddelajo svoje po napornih treningih in zakaj bi morali leporečiti pred novinarji?
Zakaj bi morali dajati izjave?
Sponzorske obveznosti, če drugo ne.
Forum je zaprt za komentiranje.