Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Never ending story – vpr.predvsem za moške

Never ending story – vpr.predvsem za moške


Problem je tudi v njegovi “razumnosti”, ker se vedno vrne. Čemu?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Problem je tudi v njegovi “razumnosti”, ker se vedno vrne. Čemu?[/quote]
preje: ker pač ne dobil nobene, da bi mu oprala gate, speglala srajce in poštopala štunfe ☺

tokrat NI prišel nazaj — še odselil se je

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Saj ima še vedno čas, da pride. Če pazljivo prebereš, je mrknil tudi že za tri tedne. Odkar je šel, je minilo komaj 2 dni. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Problem je tudi v njegovi “razumnosti”, ker se vedno vrne. Čemu?[/quote]

Ravno zato, ker ne razume. Je treba večkrat ponovit :-)))))

To je otrok, kako sploh to gledaš. Sej si že nekaj stara


Problem je tudi v njegovi “razumnosti”, ker se vedno vrne. Čemu?[/quote]
preje: ker pač ne dobil nobene, da bi mu oprala gate, speglala srajce in poštopala štunfe ☺

tokrat NI prišel nazaj — še odselil se je[/quote]

ekzekli. Vmes ni nasel nobene ki bi ga prenasala, bila potencialna partnerka, ki bi jo lahko vrtel okoli prsta kot tebe, simple 😉

Glede na to, da pri svojih letih tako ravna in da očitno še vedno ne ve kaj bi, vedi, da se v primeru da bi bila kdaj “zares” skupaj nebi mogla zanesti nanj, ko bi ga najbolj potrebovala.

Lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close