Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek nepopoln moški za nepopolno žensko

nepopoln moški za nepopolno žensko

Ljubi bog, repliciral sem ti na tvojo repliko “Rokiju”, ki je vsebovala en stavek.

Marko, preveč pisariš tukaj, sproti pozabiš, kaj si pisal, pozabiš kontekst..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider, ne vem česa nisi razumel. Napisal sem, da morata bit oba zrela in ne vem, zakaj bi še enkrat premislil. Niti ne vem, od kod ti sklep, da s tem pometem pod preprogo vse svoje “neuspehe”. Če zveza ni uspela, ni zato, ker dva nista bila dovolj zrela. Kaj ti ni jasno?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close