Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ne razumem ga, da mora vedno pit le pivo!!

Ne razumem ga, da mora vedno pit le pivo!!

Ma ne,poglej služba mi dovoljuje proste dni ,malo več no..In delo je opravljeno,časa na pretek hehe..Kar se tiče zanemarjenega bradača,mi pa osebno ni prišel blizu,od daleč sem ga opazila in se izognila hehe

Marka si omenil,ne ne preveč modrovanja in tolčenja prazne slame:)


Pa je imel kake namene, da bi te ali si ti imela namene, preden si tja prišla? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jasna in predvidljiva s svojo taktiko.

Hvalezna za razumevanje;)
Lep dan.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close