Ne morem samo z enim
Vsak ima svoje potrebe,pa sosedova trava zgleda vedno bolj zelena kot lastna.Kaj pa v primeru da bi bivsi odsel,da ga ni vec kako bi pa pol zivela/delala?
Kdaj imamo nekoga ki nam da 90% tega kar rabimo in 10% isces drugje…pazi le na otroka ker zna bit ta naveza ki jo imas nezdrava predvsem zaradi tipa ki trpi.Razmisli o swinganju da se on kaksno drugo sproba,da drga uziva z njim.A to bi ti bilo vredi?
Govorite kar hočete,me ne prizadene. Vem kaj hočem in kaj lahko dobim in kaj ne. Glede na to da bivšemu nudim vse kar rabi,ga zadovoljim vsak dan vrjamem da ne bo šel stran. Ga ne zadržujem,ve kje so vrata če si bo kdaj želil oditi. Zaenkrat želi ostati ob meni jn najini punčki. Tako kot je obema odgovarja in zakaj bi nekaj spreminjala. Tudi mene mislim da bo minila želja po drugih moških,če pa ne mi pa tudi bivši dovoli,sva o tem govorila. Razume in ne komplicira
Resno vprašanje..
Tocutis in mislis, da si z opisanim stanjem dozivela neko ravnotezje in harmonijo. Seveda hočeš tega se vec. Vsem nam je zelo dobro, ko smo za nekoga tako pomembni in zazeljeni. In oni za nas. Ti imas taksno stanje pri “partnerju” in imetja si ga tudi pri ljubimcu. Se mi pa zdi, da se ne zavezas, da se lahko taksno stanje pojavi tudi pri tvojem partnerju. Pomisli, da on sreca zase popolnoma strastno zensko, na katerro je popolnoma nor.. in ona na njega. Nekaj povsem novega bo dozivljal. Hotel bo se, ona bo hotela njega. V tem primeru bo tvoje ravnotezje poruseno. Ne bo on vec taka tvoja podpora (vsaj custveno ne), saj bovsak moment mislil na njo in jotel biti tam, hotel cutiti. To se bo skorajda 100% zgodilo. Mogoče komaj cez nekaj let ali cez desetletje. Ampak ko se bo, se zaradi vajine zgodovina ne bo bremzal in se bo prepustil, predal. Tukaj zna tudi zate nastati bolečina, saj boš izgubila svoj temelj, stabilnost, saj on predatavlja pri tebi nekoga ki je ne glede na vse vedno ob tebi, tvoj podpornik. To se zna takrat zelo mocno spremeniti in najbolj prizadeti ravno tebe, saj cutim, da ga potrebujes skorajda vec kot on tebe. Celo novo familijo na barediti ko se zaljubi, čeprav se ti to sedaj zdi nepredstavljivo. Nočem strasiti in uživajta v svojem zivljenju. Se mi pa zdi kar verjetbo, da se bo kaj zgoraj nastetega zgodilo in to ti zna izmakniti tla pod nogami, saj bo njegov fokus drugje. Na drugi zenski, na drugem zivljenju (ti pa ga nekako dokaj samoumevno dozivljas). Srecno obema!
Moje misljenje, 19.10.2022 ob 10:18
Resno vprašanje..
Tocutis in mislis, da si z opisanim stanjem dozivela neko ravnotezje in harmonijo. Seveda hočeš tega se vec. Vsem nam je zelo dobro, ko smo za nekoga tako pomembni in zazeljeni. In oni za nas. Ti imas taksno stanje pri “partnerju” in imetja si ga tudi pri ljubimcu. Se mi pa zdi, da se ne zavezas, da se lahko taksno stanje pojavi tudi pri tvojem partnerju. Pomisli, da on sreca zase popolnoma strastno zensko, na katerro je popolnoma nor.. in ona na njega. Nekaj povsem novega bo dozivljal. Hotel bo se, ona bo hotela njega. V tem primeru bo tvoje ravnotezje poruseno. Ne bo on vec taka tvoja podpora (vsaj custveno ne), saj bovsak moment mislil na njo in jotel biti tam, hotel cutiti. To se bo skorajda 100% zgodilo. Mogoče komaj cez nekaj let ali cez desetletje. Ampak ko se bo, se zaradi vajine zgodovina ne bo bremzal in se bo prepustil, predal. Tukaj zna tudi zate nastati bolečina, saj boš izgubila svoj temelj, stabilnost, saj on predatavlja pri tebi nekoga ki je ne glede na vse vedno ob tebi, tvoj podpornik. To se zna takrat zelo mocno spremeniti in najbolj prizadeti ravno tebe, saj cutim, da ga potrebujes skorajda vec kot on tebe. Celo novo familijo na barediti ko se zaljubi, čeprav se ti to sedaj zdi nepredstavljivo. Nočem strasiti in uživajta v svojem zivljenju. Se mi pa zdi kar verjetbo, da se bo kaj zgoraj nastetega zgodilo in to ti zna izmakniti tla pod nogami, saj bo njegov fokus drugje. Na drugi zenski, na drugem zivljenju (ti pa ga nekako dokaj samoumevno dozivljas). Srecno obema!
Nočem si zatiskati oči,a bi rada povedala nekaj kar je rekel on. Ko sem imela ljubimca je spoznal punco,ki mu je bila všeč. Bila sem vesela da nisem le jaz tista,ki vara,a se nista videla. Na dan ko sem mu povedala da ga varam,sem izvedela da jo je blokiral in nič noče z njo. Nisem mu jaz rekla da to naredi,sam se je odločil. Varanje mi je oprostil in kar nekaj časa sem rabila da sem mu se upala približati. Vedno sem jokala,če sem mu dala poljub,tudi po prvem sexu.Potem se je to nehalo in začela sem uživati. Ve kako čutim zdaj in to je sprejel,a rekel je da živi samo zame in najino punčko. Rekel mi je da če se zapletem s kom drugim,da to očitno rabim in me razume,vseeno ve,da se bom vedno vrnila k njemu. Vse kar ste napisali se lahko zgodi, a glede na to kaj sva se pogovarjava ves ta čas mislim da to tege ne pride. Sem mislila da me bo po varanju pustil,pa ni mogel. Rekel mi je da me preveč ljubi in prevec obožuje najino punčko. Sem misila da je ostal zaradi nje,a ko sva vsak dan začela sexati sem videla da tudi njemu strast med nama in toplina pomeni zelo veliko. Ga ne zadržujem in kar bo bo,z vsako situacijo se bom sprijaznila. Nisem oseba ki bi trpela ker bi odšel,ker vem da bi v najinem življenju ostal že zaradi punčke. Želim da je srečem z mano ali drugo,zadževala ga ne bom če si bo želel stran. Partner nikoli ne bo,a tako kot je z nama zaenkrat je obema všeč. Razumite da ne vem kako se bo vse odvilo,mogoče me mine in ne bom več mislila na druge moške.
Hm, 19.10.2022 ob 11:55
Nočem si zatiskati oči,a bi rada povedala nekaj kar je rekel on. Ko sem imela ljubimca je spoznal punco,ki mu je bila všeč. Bila sem vesela da nisem le jaz tista,ki vara,a se nista videla. Na dan ko sem mu povedala da ga varam,sem izvedela da jo je blokiral in nič noče z njo. Nisem mu jaz rekla da to naredi,sam se je odločil. Varanje mi je oprostil in kar nekaj časa sem rabila da sem mu se upala približati. Vedno sem jokala,če sem mu dala poljub,tudi po prvem sexu.Potem se je to nehalo in začela sem uživati. Ve kako čutim zdaj in to je sprejel,a rekel je da živi samo zame in najino punčko. Rekel mi je da če se zapletem s kom drugim,da to očitno rabim in me razume,vseeno ve,da se bom vedno vrnila k njemu. Vse kar ste napisali se lahko zgodi, a glede na to kaj sva se pogovarjava ves ta čas mislim da to tege ne pride. Sem mislila da me bo po varanju pustil,pa ni mogel. Rekel mi je da me preveč ljubi in prevec obožuje najino punčko. Sem misila da je ostal zaradi nje,a ko sva vsak dan začela sexati sem videla da tudi njemu strast med nama in toplina pomeni zelo veliko. Ga ne zadržujem in kar bo bo,z vsako situacijo se bom sprijaznila. Nisem oseba ki bi trpela ker bi odšel,ker vem da bi v najinem življenju ostal že zaradi punčke. Želim da je srečem z mano ali drugo,zadževala ga ne bom če si bo želel stran. Partner nikoli ne bo,a tako kot je z nama zaenkrat je obema všeč. Razumite da ne vem kako se bo vse odvilo,mogoče me mine in ne bom več mislila na druge moške.
Lepo napisano. Ampak eno je kar se dogovarjate, pogovarjate in kaj sedaj ti in on mislita. V trenutnem stanju on ni custveno vpleten z drugo zensko. Custev pa ne mores blokirati in usmerjati. In ce bi se zgodilo kar sem jaz zgoraj napisal inbi bil on custvno mocno vpleten z drugo zensko, potem je vse ti sedaj pises in kar sta se vidva sogovarjala brezpredmetno in suhoparno. Sedaj ima vajin dogovor, vajino stanje nek pomen. Ampak če bi on mocno custveno vpleten pri drugi zenski, ga bo vajin pogovor samo obremenjeval in mu vzbujal slabo vest. Njegov magnet bo drugje. In mogoce bo lahko on naredil podoben dogovor kot sta ga sedaj vidva, le da bos ti na drugi strani sanka in mu ti nudila temje, ce se mu tamkarki zalomi, si ti se vedno blizu, saj ti je on in vajins puncka tako pomemben. Verjamem, da se je tebi ravno priblizno tako zgodilo…Ampak nepozabi, da tudi vajina puncka takrat mogoce ne bo edina. Mogoce bo on v pricskovsnju nive puncke z novo ljubeznijo. Takrat bi tvoja zgodba dobila drugacen pomen. Ni pa nujno da je to slabo. Mogoče bi ga ti se vedno tako vneto podpirala in mu stala ob strani kot sedaj. Čeprav dvomim…vse to je zaenkrat le teorija. Ampak hitro lahko postane praksa. Tvoj partner kot moski z izkusnjami z otrokom ima lahko velike prednosti pri zenskah in v oceh zensk. Posebej ce dela na sebi. Z leti mu zna vrednost za resnegs partnerja le rasti..
Forum je zaprt za komentiranje.