Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ne bom mu več ljubica! Dost ga mam!

Ne bom mu več ljubica! Dost ga mam!

Avtorica, tako kot ti je napisala Prva violina.
Še par dejstev:
– če bi se želel ločiti in bi videl, da si ti to to, bi to naredil takoj po hitrem postopku (cca 3 mesece – poznam primere, ko so se moški odločili in ločili takoj po 3-4 mesecih, kljub majhnim otrokom, ko so spoznali “žensko svojega življenja”)
– otroci so samo izgovor, pravljica zate
– če ga žena vrže ven, NE BO s tabo, bodi prepričana! Ali bo sam, ali bo pa z drugo in ti boš še vedno DRUGA – saj to imaš rada, mar ne?

Za prvo violino pridejo v poštev edino stradivarke.

Avtorica te teme pa je v tej temi kar naenkrat poročena 10 let z možem, ki ne zna dajat oralca:

http://med.over.net/forum5/read.php?151,8617837

Se strinjam. Intuicija in tisti občutek nikoli ne zatajita, razen, če samo sebe prepričuješ v nekaj, v kar ne verjameš niti sama. To je pa samo izguba časa.

Avtorica te teme pa je v tej temi kar naenkrat poročena 10 let z možem, ki ne zna dajat oralca:

http://med.over.net/forum5/read.php?151,8617837%5B/quote%5D

Lepo.:) Očitno nas podcenjuje. Take so včasih zažigali na grmadi.:))))

Kaj naj rečem, zapravljaš čas z ljubimcem. On se ne bo ločil in svojo ljubezen do tebe hlini ali pa ti vidiš stvari lepše kot so v resnici. On bi se ločil samo v primeru, da bi se za ta korak odločil tudi, če tebe ali druge ljubice ne bi bilo. To pomeni, da bi imel obupno ženo. Za njegovo ženo pa ne vem, ali je tako slepa ali tako naivna ali kar oboje. Avtorica, ne vem, kako se ti da toliko časa skrivati čustva in razmerje, to namreč jemlje energijo. Vedi pa, da vsi v tvoji okolici vedo za vajino razmerje, ker to se ve, čeprav ti tega nihče ne bo v obraz povedal.

Tako kot so ljudje odvisni od alkohola, drog, hazardiranja ipd., tako si ti odvisna od njega. On je ubral zanimivo taktiko, da ti izkazuje neizmerno ljubezen in te je tako privezal nase. Saj nekako ti verjamem, da si sprva mislila, da se bo ločil in da bo nekoč tvoj, ampak ne bo nič iz tega. Marsikateri otrok je sprejel ločitev staršev, najsi sta bila poročena ali na koruzi, tako da ne vem, zakaj bi ta njegov otrok to sprejel s težavo. Ta moški si zasluži oskarja, ker odlično in prepričljivo igra svojo vlogo. Navzen kot zgleden mož in oče, doma je spolno aktiven z ženo (da se ne pritožuje), pa že zabava se z ljubico. Še sreča, da se ne ukvarja s politiko (vsaj upam, da se ne), ker bi še nas ostale državljane speljal na tanek led. :))

Avtorica te teme pa je v tej temi kar naenkrat poročena 10 let z možem, ki ne zna dajat oralca:

http://med.over.net/forum5/read.php?151,8617837%5B/quote%5D

No, saj se mi je zdelo, da je njen zapis rahlo čuden, preveč ameriški stil.

A je to name letelo?

Mislim, saj ne moram verjet … Albert je imel prav glede tega, da sta samo dve stvari neskončni … in to dokazuje tudi ta zgodbica … WTF? Kako si lahko pri teh letih tako nor?

poroci se z njim pa bi vidla pol kok se full ujameta.kratko in resnicno….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close