Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Name se lepijo luzerji

Name se lepijo luzerji

Tudi pijačo ja, pa cigle sem nosila pa pomagala pri mešalcu in tako naprej, vozila material s samokolnico (pač po pol, ne polne).

Saj, potem pa niti ne rabiš takšnega. :-))[/quote]
Mogoče je pa zidarjem nosila pijačo 🙂

Majstri pač vedno rabijo “podavača”, ki nosi cigel ali pa meša malto. Zato rabi pravega moškega. :)[/quote]

Vedno mora bit tudi nekdo, ki vodi projekt. :-))))


Pa sta oba imela službo ?

Saj zdaj ste menda že zazidali kar ste imeli, pa kakšna težka dela več niso potrebna.

Joj japkica a si se že obarvala na zeleno tako kot Shrek?:)

Daj priznaj da si zavistna, a je težko:), saj so vse stvari težke v prvo. Jasno iz tvoje pisarije je da si mi zavistna saj to obedve veva kajne.

S tabo pa ne bi šla na kavo ne nikamor, ker se ne družim z ljubosumneži, sorry.

Aha, lepljene erotičnih fotk na forume, pisanje komentarjev na temo seks je projekt… torej projektni vodja matjazko :)?

Vedno mora bit tudi nekdo, ki vodi projekt. :-))))[/quote]

Vedno mora bit tudi nekdo, ki vodi projekt. :-))))[/quote]

Tako je, pamet vodi in usmerja naše roke, da delajo prave kretnje. Delo brez komande je ku**, pravijo Srbi. :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Seveda, oba službo.
Hm taka dela so vedno. Taka ali drugačna.


Pa sta oba imela službo ?

Saj zdaj ste menda že zazidali kar ste imeli, pa kakšna težka dela več niso potrebna.[/quote]


Moški nimamo kaj biti zavistni. Mi uživamo, ko opazimo kje urejeno in lepo žensko.

Samo res, kaj takšnega še nisem doživela in to na javnem kraju, na bazenu. Se mi je pod tuš prilepila ena bejba in ko jo pogledam, me je skoraj kap, je bila naga, in kar čisto očitno rinila vame. Nisem bila nič kaj prijazna; če bi pogledi ubijali, bi verjetno bila ta bejba mrtva… 🙂 Skratka …. :)))

Vedno mora bit tudi nekdo, ki vodi projekt. :-))))[/quote][/quote]

Ma ne, to je samo za sprostitev. Delo kot je izdelava izračunov in planiranje po katerem lahko ti potem vrtaš, mešaš beton ipd., je umsko precej naporna stvar. Matjažko pa bi najbrž bil bolj srečen, če bi ženska vrtela in mešala kaj drugega kot beton. :-))))

Vedno mora bit tudi nekdo, ki vodi projekt. :-))))[/quote]

Tako je, pamet vodi in usmerja naše roke, da delajo prave kretnje. Delo brez komande je ku**, pravijo Srbi. :))))[/quote]
Bolj slaba komanda je tu pri nas, če gre vso gospodarstvu k vragu. Preveč erotičnih fotk, pa premalo resnih projektov. 🙂

Pravzaprav sem bolj Fioni podobna. :)))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Saj vam pravim ljudje, v Sloveniji js še v lajfu nism mela frendice. Zdj imam že 2 sovražnici ferbčna, japkica….še kdo??? mesta so še prosta lol

V Angliji nikoli nisem imela takih problemov, a tuki v Sloveniji jao, zavist je tolk očitna tukaj. Res komi čakam da že dokončam to prokleto šolo da zginem od tle. Tle v sloveniji full hoče folk podje*bavat druge brez da bi pomislili na posledice. Pa veliko ljudi je too much zavistnih in potem te hočejo ponižati….čeprav si dobra oseba ti bodo upali v faco reči da si domišljav. V tujini rečeš to komu, sledi tožba. A tle se ti vsako tele upa vse reči.

ah, matjazko, se zadovolji z gledanjem erotičnih fotk na netu :).

Bibita, hudo. To se mi pa še ni zgodilo :).

[/quote]

Ma ne, to je samo za sprostitev. Delo kot je izdelava izračunov in planiranje po katerem lahko ti potem vrtaš, mešaš beton ipd., je umsko precej naporna stvar. Matjažko pa bi najbrž bil bolj srečen, če bi ženska vrtela in mešala kaj drugega kot beton. :-))))[/quote]
To misliš tak, da ti izračunaš, izmeriš in na steno narišeš križec..Ženska pa vzame pormašino in zvrta luknjo. 🙂

Samo res, kaj takšnega še nisem doživela in to na javnem kraju, na bazenu. Se mi je pod tuš prilepila ena bejba in ko jo pogledam, me je skoraj kap, je bila naga, [/quote]

Groza, pod tušom naga. Kako se pa ti, ko greš domov, stuširaš čez kopalke, da te ne bodo gledale? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Samo res, kaj takšnega še nisem doživela in to na javnem kraju, na bazenu. Se mi je pod tuš prilepila ena bejba in ko jo pogledam, me je skoraj kap, je bila naga, in kar čisto očitno rinila vame. Nisem bila nič kaj prijazna; če bi pogledi ubijali, bi verjetno bila ta bejba mrtva… 🙂 Skratka …. :)))[/quote]

Priznam, tudi jaz sem že bila precej zmedena in grdogledajoča, ob kakšni ženski. Ti čisto verjamem. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aja Fioni si podobna, men fiona ni bla lepotica v tej risanki:), sam glas od cameron diaz mi je bil kull.

Matjažko, to je bilo na bazenu. Tam je treba imeti kopalke gor. :))

Ma ne, to je samo za sprostitev. Delo kot je izdelava izračunov in planiranje po katerem lahko ti potem vrtaš, mešaš beton ipd., je umsko precej naporna stvar. Matjažko pa bi najbrž bil bolj srečen, če bi ženska vrtela in mešala kaj drugega kot beton. :-))))[/quote]
To misliš tak, da ti izračunaš, izmeriš in na steno narišeš križec..Ženska pa vzame pormašino in zvrta luknjo. :)[/quote]

ma ne vem, če si ne bi za risat križce bilo pametno omislit še kakšno pomočnico. :-))))

Princeska. Pa tako lepo sem te že pohvalila. Ti si pa že seznam sovražnic delaš tu gor. Samo da se dviga prah. 🙂 In to povsem brez potrebe.
Zanima me le, zakaj hudiča moraš to tolikokrat ponovit. Tega ne razumem. Mi lahko pojasniš, prosim.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja, Robi, sliši se smešno, vendar je vse več takih filozofskih moških. Ki debatirajo in debatirajo in študirajo kako naredit, ženska pa naredi.
Najbolj se smejem kolegici, ki mora po hiši vse sama naredit. Včasih pa seveda ne gre. Pa je prosila in prosila moža, da ji naj nekaj odvije cev pri pomivalnem koritu oz. tisti sifon ali kakorkoli se že reče… in prošnje niso obrodile sadov. Potem je pa poprosila seksi soseda, da je to storil in namerno še razlagala možu kako je fejst, kako dobro postavo ima, kake mišice. Naslednjič je mož kar hitro uslišal prošnje. Do kdaj bo pa to držalo pa še ne ve. Potem pa spet klic po sosedu…

Ma ne, to je samo za sprostitev. Delo kot je izdelava izračunov in planiranje po katerem lahko ti potem vrtaš, mešaš beton ipd., je umsko precej naporna stvar. Matjažko pa bi najbrž bil bolj srečen, če bi ženska vrtela in mešala kaj drugega kot beton. :-))))[/quote]
To misliš tak, da ti izračunaš, izmeriš in na steno narišeš križec..Ženska pa vzame pormašino in zvrta luknjo. :)[/quote]

Ja vem Robi pri moških ni nek problem glede zavisti, samo pri slovenskih ženskah pa full. Ko sem bila v Angliji sem imela precej kolegic, iz vseh držav, predvsem sem se dobro klapala z avstralkami, don’t know why. Samo tut tko so bile izjemno lepe in skulirane punce.

Tle v sloveniji pa ko pomislim nikoli nisem imela best frendice tudi tko frendice ne, edino znanke. Vedno so se prijateljstva končala zato ker so bile zavistne ali pa so se pota križala po naravni poti. No ja edino best frenda imam tle haha, vsaj to.


Ne vem, zakaj je treba delati takšno paniko, če se na bazenu ob tebi pojavi naga ženska. 🙂

Jaz si pa jakpico predstavljam kot umirjeno, samostojno, urejeno žensko, ki ima v glavi vse pošlihtano. Nekako stabilno mi deluje. Nekako tako kot, da ji gre v lajfu vse ok. Pa bistra mi deluje.
Vsekakor pa mi ne deluje zavistna in če velja vse kar sem napisala, nima biti kaj zavistna. Sploh, ker nas je tu gor polno takih, ki smo precej razštelane, zmedene :).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close