Name se lepijo luzerji
Tudi pijačo ja, pa cigle sem nosila pa pomagala pri mešalcu in tako naprej, vozila material s samokolnico (pač po pol, ne polne).
Saj, potem pa niti ne rabiš takšnega. :-))[/quote]
Mogoče je pa zidarjem nosila pijačo 🙂
Majstri pač vedno rabijo “podavača”, ki nosi cigel ali pa meša malto. Zato rabi pravega moškega. :)[/quote]
Vedno mora bit tudi nekdo, ki vodi projekt. :-))))[/quote][/quote]
Ma ne, to je samo za sprostitev. Delo kot je izdelava izračunov in planiranje po katerem lahko ti potem vrtaš, mešaš beton ipd., je umsko precej naporna stvar. Matjažko pa bi najbrž bil bolj srečen, če bi ženska vrtela in mešala kaj drugega kot beton. :-))))
Vedno mora bit tudi nekdo, ki vodi projekt. :-))))[/quote]
Tako je, pamet vodi in usmerja naše roke, da delajo prave kretnje. Delo brez komande je ku**, pravijo Srbi. :))))[/quote]
Bolj slaba komanda je tu pri nas, če gre vso gospodarstvu k vragu. Preveč erotičnih fotk, pa premalo resnih projektov. 🙂
Saj vam pravim ljudje, v Sloveniji js še v lajfu nism mela frendice. Zdj imam že 2 sovražnici ferbčna, japkica….še kdo??? mesta so še prosta lol
V Angliji nikoli nisem imela takih problemov, a tuki v Sloveniji jao, zavist je tolk očitna tukaj. Res komi čakam da že dokončam to prokleto šolo da zginem od tle. Tle v sloveniji full hoče folk podje*bavat druge brez da bi pomislili na posledice. Pa veliko ljudi je too much zavistnih in potem te hočejo ponižati….čeprav si dobra oseba ti bodo upali v faco reči da si domišljav. V tujini rečeš to komu, sledi tožba. A tle se ti vsako tele upa vse reči.
[/quote]
Ma ne, to je samo za sprostitev. Delo kot je izdelava izračunov in planiranje po katerem lahko ti potem vrtaš, mešaš beton ipd., je umsko precej naporna stvar. Matjažko pa bi najbrž bil bolj srečen, če bi ženska vrtela in mešala kaj drugega kot beton. :-))))[/quote]
To misliš tak, da ti izračunaš, izmeriš in na steno narišeš križec..Ženska pa vzame pormašino in zvrta luknjo. 🙂
Samo res, kaj takšnega še nisem doživela in to na javnem kraju, na bazenu. Se mi je pod tuš prilepila ena bejba in ko jo pogledam, me je skoraj kap, je bila naga, [/quote]
Groza, pod tušom naga. Kako se pa ti, ko greš domov, stuširaš čez kopalke, da te ne bodo gledale? 😀
Samo res, kaj takšnega še nisem doživela in to na javnem kraju, na bazenu. Se mi je pod tuš prilepila ena bejba in ko jo pogledam, me je skoraj kap, je bila naga, in kar čisto očitno rinila vame. Nisem bila nič kaj prijazna; če bi pogledi ubijali, bi verjetno bila ta bejba mrtva… 🙂 Skratka …. :)))[/quote]
Priznam, tudi jaz sem že bila precej zmedena in grdogledajoča, ob kakšni ženski. Ti čisto verjamem. :)))
Ma ne, to je samo za sprostitev. Delo kot je izdelava izračunov in planiranje po katerem lahko ti potem vrtaš, mešaš beton ipd., je umsko precej naporna stvar. Matjažko pa bi najbrž bil bolj srečen, če bi ženska vrtela in mešala kaj drugega kot beton. :-))))[/quote]
To misliš tak, da ti izračunaš, izmeriš in na steno narišeš križec..Ženska pa vzame pormašino in zvrta luknjo. :)[/quote]
ma ne vem, če si ne bi za risat križce bilo pametno omislit še kakšno pomočnico. :-))))
Princeska. Pa tako lepo sem te že pohvalila. Ti si pa že seznam sovražnic delaš tu gor. Samo da se dviga prah. 🙂 In to povsem brez potrebe.
Zanima me le, zakaj hudiča moraš to tolikokrat ponovit. Tega ne razumem. Mi lahko pojasniš, prosim.
Ja, Robi, sliši se smešno, vendar je vse več takih filozofskih moških. Ki debatirajo in debatirajo in študirajo kako naredit, ženska pa naredi.
Najbolj se smejem kolegici, ki mora po hiši vse sama naredit. Včasih pa seveda ne gre. Pa je prosila in prosila moža, da ji naj nekaj odvije cev pri pomivalnem koritu oz. tisti sifon ali kakorkoli se že reče… in prošnje niso obrodile sadov. Potem je pa poprosila seksi soseda, da je to storil in namerno še razlagala možu kako je fejst, kako dobro postavo ima, kake mišice. Naslednjič je mož kar hitro uslišal prošnje. Do kdaj bo pa to držalo pa še ne ve. Potem pa spet klic po sosedu…
Ma ne, to je samo za sprostitev. Delo kot je izdelava izračunov in planiranje po katerem lahko ti potem vrtaš, mešaš beton ipd., je umsko precej naporna stvar. Matjažko pa bi najbrž bil bolj srečen, če bi ženska vrtela in mešala kaj drugega kot beton. :-))))[/quote]
To misliš tak, da ti izračunaš, izmeriš in na steno narišeš križec..Ženska pa vzame pormašino in zvrta luknjo. :)[/quote]
Ja vem Robi pri moških ni nek problem glede zavisti, samo pri slovenskih ženskah pa full. Ko sem bila v Angliji sem imela precej kolegic, iz vseh držav, predvsem sem se dobro klapala z avstralkami, don’t know why. Samo tut tko so bile izjemno lepe in skulirane punce.
Tle v sloveniji pa ko pomislim nikoli nisem imela best frendice tudi tko frendice ne, edino znanke. Vedno so se prijateljstva končala zato ker so bile zavistne ali pa so se pota križala po naravni poti. No ja edino best frenda imam tle haha, vsaj to.
Jaz si pa jakpico predstavljam kot umirjeno, samostojno, urejeno žensko, ki ima v glavi vse pošlihtano. Nekako stabilno mi deluje. Nekako tako kot, da ji gre v lajfu vse ok. Pa bistra mi deluje.
Vsekakor pa mi ne deluje zavistna in če velja vse kar sem napisala, nima biti kaj zavistna. Sploh, ker nas je tu gor polno takih, ki smo precej razštelane, zmedene :).
Forum je zaprt za komentiranje.