Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Name se lepijo luzerji

Name se lepijo luzerji

Matjažko, če bi midve z Bibito sprejeli povabilo, bi bil nekaj dni na baldrijanovih kapljicah, ker bi bil tako vznemirjen. Bova prišli, če pripelješ svojo boljšo polovico, da te čuva – veš tisto lepo črnolasko. :))[/quote]

Občutek imam , da si ti bolj nagajiva kot Bibitka? Bibitka samo pleteniči ,ti si pa ženska dejanj, a ne? Brezveze neko cincanje, kompliciranje in oklevanje, bi mi pač ti dala vetra za dve!? :))) Ali nisi v formi? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kakšnega vetra? a katera bi te prej previla lol

Pridem štopati:)

Matjažko, jaz ne grem nikamor brez Bibite. :)) V kakšni formi misliš? A nimaš zraven tiste tvoje sanjske ženske?

Kakšni formi!? Plavalski, ker bi vsi trije plavali proti rečnemu toku, tako kot jata pric ustvarja zračni klin, jaz v sredini, vedve nekoliko nazaj pomakjeni ob straneh. Ker zdaj, če nista v formi, zan priti do turbolenc, pa vaju odnese.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close