Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nakup novega vozila se to sploh splača

Nakup novega vozila se to sploh splača

Odgovor na objavo uporabnika
Novo vozilo, 14.09.2025 ob 21:48

A bi kupili nov avto za 35.000eur da ma neko dobro opremo recimo ACC itd. Recimo audi in podobno se vam zdi to predrago.

Meni se zdi absolutno predrago.

Odgovor na objavo uporabnika
Novo vozilo, 14.09.2025 ob 22:02

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno206, 14.09.2025 ob 21:58

Kaj te boli k. za davek to gre vse na firmo, bos pac mau drazje krompir placu heh

Enim je celo 20.000eur dat težko za rabljen avto recimo 3 leta star

 

Za 3 leta 10.000 eur največ..

Odgovor na objavo uporabnika
preveč denarja, 15.09.2025 ob 15:33

To je preveč denarja za avto. Kot pravijo finančniki: avto mora biti v max 15% vrednosti tvoje letne plače. Zdaj pa izračunaj kako drag avto si lahko privoščiš.

Malo čez 2000.

Delam kot dipl ms v dso.

Če ima recimo  itd bi ga vzel za 34.999. Več pa ne

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close