nadaljevati ali ne ?
Ha,ha,ha…
Povpraševala si po mojih izkušnjah, kaj se sedaj sprenevedaš saj imaš črno na belem :)))
Zakaj si to povpraševala sem si pa dovolil ugibat….. 😉
Saj vem, radovedno bitje je ta “naša” Japka, samo radovedna…. :)))))[/quote]
On_ček namigovala sem, da ti iz izkušenj deliš z nami, kar pač poslušaš. :))))
Ha,ha,ha…
Povpraševala si po mojih izkušnjah, kaj se sedaj sprenevedaš saj imaš črno na belem :)))
Zakaj si to povpraševala sem si pa dovolil ugibat….. 😉
Saj vem, radovedno bitje je ta “naša” Japka, samo radovedna…. :)))))[/quote]
On_ček namigovala sem, da ti iz izkušenj deliš z nami, kar pač poslušaš. :))))[/quote]Zadnjič sem poslušal eno prigodo ;, ko je po dolgih letih misjonarca ona ugotovila, da bi lahko ona bila kdaj tudi zgoraj. Je zbrala pogum in mu predlagala. Njemu je bila ideja všeč in sta probala.
Ona se nekaj časa “gunca” potem se ustavi in reče:
Ja Polde samo spet ga imam jaz not…..”
ste me nasmejal, da sem kar pozabila na vse skrbi. no, da ne bomo mačke okoli vrele kaše, bom povedala direkt 🙂 vse je blo ok, jaz njega zadovoljila oralno, on mene, sma tudi v več pozah, nisem samo jaz čakala na dedka mraza na hrbtu, ampak je blo več poz, ampak kot sem že rekla, ni in ni prišlo do tistega pravega nabijanja….Al kak naj rečem… pa saj veste kaj mislim. no, vem da ni recepta za popolni seks in mogoče bi kateri drugi bil mogoče prav tak seks božanski, meni pa ni bil….
Jaz si pa to ne znam predstavljat. Kako pa to izgleda?[/quote]
🙂 ne me zajebavat… sem podrobno razložla prjatlci pa se je pol ure še smejala… pa ko nisem take vrste človek da bi se s tega norca delala, ker pač vem da se ne morejo vsi ujet in ne moremo se vsi radi met :)[/quote]
Tako je to kadar človek pomeša vsebino iz filmov za odrasle s prakso oz s svojimi pričakovanji xD
Ni bilo nabijanja? To je sedaj tako bolj relativno. Mogoče on misli, da je nabijal ko norc, ti pa mogoče rabiš da te nabija, kot… ne vem, dva norca.
Ampak, a mora res bit nabijanje? Ker to se sliši kot da se je nekdo učil intimnosti iz porničev in je to vzel kot edino tisto ta PRAVO. Vse kar je drugače pa ni v redu, ker ni tako, kot TAM. Ali pa so tvoje izkušnje take, da so vsi NABIJALI. Mislim pa, da point ni v nabijanju, niti približno.
Mogoče pa si je tudi on želel drugače, še bolj nabijaško, pa za prvič ni upal, da mu ne bi ušla, saj ni mogel vedet, kako nabijaško ti paše. Mislim, da se je o tem vredno pogovorit.
Maaa ženska nima poooojma!
Prvič mu je nastavila,sklepam da kar hitro in z vso svojo požrešnostjo želela da jo raztura.Da jo nabija do onemoglosti,ji dušo zvabi iz telesa.Jaaa pa itak!
Si se vprašala če si ti njemu bila v postelji všeč?
Morda je prav v postelji uvidel iz kakšnega bednega testa si pa ni mogel prav takrat ničesar storiti da te ne prizadane?
Si se vprašala da sta bila prvič in od treme ni zmogel?
Paaa ti si huda jebačica in čudim se nisi hudiču že rep spipala?
Bi mu dala morda priložnost da se izkaže drugič?
Pa upam da te bo do takrat že odj…l.
Ha ha ha, kolk simpatičen komentar.
Sicer pa tudi meni ni čisto jasno, kaj si predstavljaš pod nabijanje – je pa res, kot sem že napisala in tudi par drugih ljudi, da je prvič vseeno prvič, negotovost, trema, ne veš točno, kaj drugemu paše … ne moreš kar navalit z mastnim izrazoslovjem, grizenjem, nabijanjem, snemanjem, pripomočki in tako dalje in tako dalje. V bistvu itak v enem samem srečanju, pa če je še tako dolgo in pestro, ne moreš pokazati vsega, kar znaš.
ja na zacetku ni nujno da je vse super. z enim sva bila skupaj nekaj mesecev in po prvih tednih sem.misnla da bi ga kr sterala nekam:D sm rekla ce bom tko mela se naslednje dneve/leta/mesece..raj kr prekinem 😀 pa je biu kot karakter in za pogovor najbl cukr in pozoren..potem pa nevem kaj je blo, kr en klik, in od tistega dneva dalje je postal vse 100x bols, kr se bl sva se povezala, poglobil s eje najin odnos…sploh neznam razlozit ampak mogoce res rabta mal casa da se en da drugega navadta.
prej sem mela dolgoletno zvezo in valda pricakovanja so bila prevelika, da bo pa takoj BUUUM kot pri tistem. sedaj upam trdit da je bilo z tem nazadnje celo boljs kot z bivsim po tok letih 🙂
Torej, prebrala sem skozi nekaj besed, da bi se mogla jaz prepustit in naučit uživat tudi v malo drugačnem seksu, kot sem ga bla navajena. Pa saj vseeno če je blo premalo nabijanja ali preveč, v glavnem naj bi se sprostila in prepustila?
ko sem se pa jaz nabijala pa nisma ujela ritma in je bla še večja polomija, da ne bo kdo mislil, da se nisem potrudla, če že njemu ni šlo. Odločla sem se, da mu dam še “eno priložnost”… Torej da boma naprej prijateljevala in se še vsaj enkrat poseksala, potem pa bom vidla kam bo to vodilo…
Fajn to. Si se odločila tud, da mu boš povedala, kaj te moti, kaj ti ne paše sredi samega akta? Ker drugače težko da bo kaj drugače, če je tak njegov način in ni šlo za tremo ali kaj drugega.
Včasih je tako, da je seks na začetku zanič, potem pa s spoznavanjem in rastjo bližine/intime postaja čedalje boljši.
Fajn to. Si se odločila tud, da mu boš povedala, kaj te moti, kaj ti ne paše sredi samega akta? Ker drugače težko da bo kaj drugače, če je tak njegov način in ni šlo za tremo ali kaj drugega.
Včasih je tako, da je seks na začetku zanič, potem pa s spoznavanjem in rastjo bližine/intime postaja čedalje boljši.[/quote]
Se strinjam. Najbrž, če bi sedaj z današnjimi izkušnjami doživela še enkrat seks izpred dveh let, ki mi je takrat bil dober, mi mogoče danes ne bi bil več. Res da je bilo takrat med nama prvič in mogoče je bila res samo trema in mogoče sem “več” pričakovala. Morem počakat da se strasti umirijo, te prve, pa da vidim bolj realno kako laufa seks med nama
Fajn to. Si se odločila tud, da mu boš povedala, kaj te moti, kaj ti ne paše sredi samega akta? Ker drugače težko da bo kaj drugače, če je tak njegov način in ni šlo za tremo ali kaj drugega.
Včasih je tako, da je seks na začetku zanič, potem pa s spoznavanjem in rastjo bližine/intime postaja čedalje boljši.[/quote]
Se strinjam. Najbrž, če bi sedaj z današnjimi izkušnjami doživela še enkrat seks izpred dveh let, ki mi je takrat bil dober, mi mogoče danes ne bi bil več. Res da je bilo takrat med nama prvič in mogoče je bila res samo trema in mogoče sem “več” pričakovala. Morem počakat da se strasti umirijo, te prve, pa da vidim bolj realno kako laufa seks med nama[/quote]To si jaz predstavljam približno tako, da ti napišeš spisek kaj dober seks pomeni (zate) in potem kljukaš kaj je izpolnil od tega in kaj ni oz samo na pol in na koncu sešteješ točke…..
Kot na izpitu in ga oceniš. Ko / če bo ocena preslaba je pogorel in samo zamahneš z roko in rečeš:
“Naslednji prosim”
Se strinjam. Najbrž, če bi sedaj z današnjimi izkušnjami doživela še enkrat seks izpred dveh let, ki mi je takrat bil dober, mi mogoče danes ne bi bil več. Res da je bilo takrat med nama prvič in mogoče je bila res samo trema in mogoče sem “več” pričakovala. Morem počakat da se strasti umirijo, te prve, pa da vidim bolj realno kako laufa seks med nama[/quote]To si jaz predstavljam približno tako, da ti napišeš spisek kaj dober seks pomeni (zate) in potem kljukaš kaj je izpolnil od tega in kaj ni oz samo na pol in na koncu sešteješ točke…..
Kot na izpitu in ga oceniš. Ko / če bo ocena preslaba je pogorel in samo zamahneš z roko in rečeš:
“Naslednji prosim”[/quote]
On_, kaj si ti danes jedel, pil ali kadil??? xD
Forum je zaprt za komentiranje.