Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Moški iščejo gospodinje?

Moški iščejo gospodinje?

Ta pravi moški bi se znašel, pa šel nekaj na skrivaj pojest, da bi v očeh Katenjke ohranil status moškega..:)
Samo ne vem kakšna bi bila cena za neiskrenost…:)

ja, vidiš, temu se pa že reče prevara. :-)))


Mogoče drobtine kruha v kaki omari. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ja, vidiš, temu se pa že reče prevara. :-)))[/quote]
Ženske znajo življenje zakomplicirati..:)
Ker pa jih želimo razumeti, pa postanemo filozofi, pa analitičarji…To pa spet ni prav…:)

ja, vidiš, temu se pa že reče prevara. :-)))[/quote]
Ženske znajo življenje zakomplicirati..:)
Ker pa jih želimo razumeti, pa postanemo filozofi, pa analitičarji…To pa spet ni prav…:)[/quote]
To pravijo le tiste, ki same sebe ne razumejo in se bojijo tega, bojijo se spoznati same sebe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz sem že leta samski in ne iščem gospodinjo, znam prati, kuhati ok, mogoče likat sovražim…Sem pa ugotovil, da je na spletu zelo težko najti partnerja, so neresene, dajo ti telefonsko, kličem, potem ena se ne javi, druga nima časa, tretja ni prebolela bivšega, četrta ima slabo fazo….sem ugotovil, da sploh ni več ene samske simpatične punce, ki bi si želela ustvarit družino….žalostno

“Zakaj rabiš”
Rekla si, da si brez otrok. Torej nimaš nobene želje po otrocih. Kako je to možno?

Sicer pa pravijo, da gre ljubezen skozi želodec. In zato mnoge ženske z veseljem kuhajo za otroke in moža. Sicer pa je možno jesti tudi v restavraciji, pa ne rabiš kuharice.
Ravno tako tudi moški z veseljem kaj popravi ženski, ji kaj nese itd.

Ali se kaj ogleduješ po ženskah? Lahko bi napisala še o teh možnih feministično lezbičnih nagnjenjih.

Nič nisi napisal o tem, kakšen je tvoj vložek pri celi stvari. Če nima časa, ga morda nima samo trenutno ali pa ji paše drugačno spoznavanje. Si preveril to ali ti je dovolj bila ena “zavrnitev” in si odnehal?

Ponavadi je tako, kolikor daš, toliko dobiš nazaj.Če si bolj škrt pa te pri ženski zanima samo, ali bi si rada ustvarila družino, potem dejansko ne želiš spoznavat ženske kot celoto, kot oseb(n)o(st), pol imaš res bolj malo priložnosti.

Dragi prijatelj, mene bolj skrbi tista tvoja teorija, se mi zdi bolj neuravnovešeno popadljiva, ki menda izključuje to, da z istim človekom spiš in (za oba) kuhaš, meni take delitve dela na nož niso blizu kot tudi ne razno dokazovanje, kaj se mora, sme oziroma je normalno. O neiskrenosti pa ne vem če bi, je že tolikokrat bilo dokazano, da smo najbolj iskreni ravno z neznanci…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Preštudiraj teorijo popredmetenja v smislu pratnerstva; mogoče ti bo lažje.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Čisto počasi sem se prebil skozi tvojo pisarijo. S toliko frustracijami, kot jih imaš ti, res ni lahko živeti!
Res je najbolje, da si omisliš kakšnega ljubimca občasno in ne uničuješ življenja nekomu, ki bi te imel rad.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Dragi prijatelj, mene bolj skrbi tista tvoja teorija, se mi zdi bolj neuravnovešeno popadljiva, ki menda izključuje to, da z istim človekom spiš in (za oba) kuhaš, meni take delitve dela na nož niso blizu kot tudi ne razno dokazovanje, kaj se mora, sme oziroma je normalno. O neiskrenosti pa ne vem če bi, je že tolikokrat bilo dokazano, da smo najbolj iskreni ravno z neznanci…[/quote]

Nikar tako melanholično in še celo ob tako neobičajni uri za nedeljo. Saj se v bistvu strinjam s krivokljunko. :-))))

Dragi prijatelj, mene bolj skrbi tista tvoja teorija, se mi zdi bolj neuravnovešeno popadljiva, ki menda izključuje to, da z istim človekom spiš in (za oba) kuhaš, meni take delitve dela na nož niso blizu kot tudi ne razno dokazovanje, kaj se mora, sme oziroma je normalno. O neiskrenosti pa ne vem če bi, je že tolikokrat bilo dokazano, da smo najbolj iskreni ravno z neznanci…[/quote]

Nikar tako melanholično in še celo ob tako neobičajni uri za nedeljo. Saj se v bistvu strinjam s krivokljunko. :-))))[/quote]Ne saj ne, čeprav saj imaš prav, melanholična sem res bolj kot ne, to pisanje je bilo pa čisto stvarno, praviš, da te moti teorija, ki v obče drži, vsaj skozi vsa stoletja, tisočletja je,… sam pa postavljaš neke nove oz. jih apliciraš iz potrošniškega sveta, ki je sam po sebi poguben… saj vidiš kako trpiš spričo svoje teorije, v kolikor jo živiš v praksi(?)
S krivokljunčico se pa tudi jaz strinjam, saj je moja prijateljica, čeprav včasih napiše kake nesmisle, to je pač ko trčita internet in realnost…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Morda si me pa le ti vzela preveč zares v odgovoru Robiju. Načeloma se nad svojim življenjem niti ne pritožujem. Nekako spadam med tiste, ki težave raje rešujejo kot v njih trpijo.

Morda si me pa le ti vzela preveč zares v odgovoru Robiju. Načeloma se nad svojim življenjem niti ne pritožujem. Nekako spadam med tiste, ki težave raje rešujejo kot v njih trpijo.[/quote]Ne Boom, ti ne razumeš, moral bi si poiskati takšno, da ne bi rabil sploh reševati nobenih težav. naj ti Marko to razloži, njegova je takšna. Samo res se sprašujem, ali je, pije, se premika,… pod definicijo življenja kot takega spada še, če prav vem iz biologije, menda tudi razmnoževanje… in spet tista nesrečna teorija…ah ne zdaj spet… pustite mi spati… :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Kot kaže, da se nisi dobro prebil skoz moje pisanje. Če bi se, bi dojel, da to, kar mi svetuješ, da naj si dobim, že imam.


Čisto počasi sem se prebil skozi tvojo pisarijo. S toliko frustracijami, kot jih imaš ti, res ni lahko živeti!
Res je najbolje, da si omisliš kakšnega ljubimca občasno in ne uničuješ življenja nekomu, ki bi te imel rad.[/quote]

Po mojem je tako postavljena definicija posledica močnega delovanja lobija biologinj. Bi se moral najti kdo, ki bi jim odprl še drugačne možnosti. :-)))

Vidiš, meni pa komplementarnost ne sede. Če pogledamo samo primer iz geometrije: Komplementarnost kotov v trikotniku služi samo enemu cilju, vsoti vseh, ki naj bo vedno in točno 180 stopinj. In potem se za primer najdeta kota ob hipotenuzi recimo eden s 30-timi in drugi s 60-timi stopinjami. Kmalu se bo tisti z več stopinjami začel spraševati zakaj on prispeva 60, drugi pa samo 30, in ne vsak po 45. Seveda pa se bo to zgodilo šele po tistem, ko bo ustvarjen še tretji med katetama, in ne prej. Da niti ne govorimo o tem, da samoocena velikokrat ni nujno objektivna. Da ne govorim o škodi, ki se naredi v naslednji generaciji kotov, ki imajo vsi le po 90° in postanejo samozadostni oz. v najboljšem primeru lahko tvorijo le štirikotnike, kateri potem velikokrat podlegajo modnim smernicam ter se prisiljeno spreminjajo v razne rombe, romboide ali deltoide. :-))

Zaradi ljudi kot si ti, je toliko samskih žensk.

Zaradi takih, kot ti, pa je polno samskih moških. 🙂
Daj prosim prenehaj s takimi. Odgovori konkretno.

eh, saj pričakujem odgovor, da imata lahko komplementarna kota tudi vsak po 60° in skupaj ustvarita sebi enakega. Ampak to je že skoraj kot bi kloniral in tak svet bi bil živ dolgčas. :-))))


Si pa zakompliciral..:)
Jaz nisem matematik….Z mojega tehničnega stališča pa je komplementarnost nujna, da ne pride do preobremenitve enega tipa.
Ta pogoj komplemetarnosti pride do izraza bolj pri višji obremenitvi. Če dva tranzistorja nista komplementarna, se lahko zgodi, da se eden pregreva, drugi pa “uživa”.
V odnosih to pride do izraza takrat, ko pridejo kakšne večje obremenitve..Na primer otroci…Naporna služba….Takrat je pomembno, da si obremenitve delita čimbolj sorazmerno, da se eden ne “pregreva”, drugi pa le poležava.
Ker je eden preobremenjen, tudi sam rezultat oz. odnos daje videz, da nista sposobna obdelati vsega, kar jim življenje prinese na pot.
Vse skupaj zgleda popačeno oz. odnos ni lep.


To je res.
Sam vidim problem predvsem v tem, da starši vedno manj in vedno težje opravljajo svojo vlogo in najdejo čas za otroke, da bi jim vcepili delovne navade.
Vedno več je zato žensk, ki se ne znajdejo v kuhinji…Očetje pa tako ali tako izgubljajo svojo vlogo. Namesto, da bi se ukvarjali s kakšnim hobijem ali tehničnimi zadevami, raje ležijo na kavču ali popivajo…In tako se vzgojijo otroci, ki kasneje niso za nobeno uporabo, ženske pa potem jamrajo, da ni pametnih in koristnih dedcev.


Si pa zakompliciral..:)
Jaz nisem matematik….[/quote]Jaz tudi ne, matematika me je vedno zanimala izključno v filozofskem smislu, kaj češ s toliko teorije, ko moraš doma kuhati in pomivati… si me pa spomnil na like z neskončno oglišči in telesa brez kotov, ki jim je arhimed skoraj 2000 let pred newtonom (in Leibnitzem!) izračunaval povšine in prostornine, kje bi bili danes, če ne bi takrat šele ponovno odkrivali tople vode… in kje bi bila človeška vrsta, če bi bila teorija popredmetenja[/i] znana že takrat?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Si pa zakompliciral..:)
Jaz nisem matematik….[/quote]Jaz tudi ne, matematika me je vedno zanimala izključno v filozofskem smislu, kaj češ s toliko teorije, ko moraš doma kuhati in pomivati… si me pa spomnil na like z neskončno oglišči in telesa brez kotov, ki jim je arhimed skoraj 2000 let pred newtonom (in Leibnitzem!) izračunaval povšine in prostornine, kje bi bili danes, če ne bi takrat šele ponovno odkrivali tople vode… in kje bi bila človeška vrsta, če bi bila teorija popredmetenja[/i] znana že takrat?[/quote]

Mogoče je že bila, pa je ni nihče znal zapisati v razumljivo različico :-)))))))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Katera matematična telesa pa so brez kotov?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close