Moški in nakit
To pa je nekaj najbolj neumnega (se oproščam, ampak res), kar sem prebrala v tej temi. Od nečesa je pač treba umret. Jaooo, kak način razmišljanja.. :/ In poznam kar nekaj takih- kadilcev, prehranjevalcev s ceneno hrano, polno kemije, pivcev poceni alkohola, kozmetike, itd.. In potem kupijo bio tobak in mislijo, da se jim je odprlo novo obzorje zdravega življenja?! :)))
Nakit na moškem – nepotrebno in neprivlačno. Enako sintetične dišave.
Sicer sem zelo občutljiva na vonj (velikokrat se po njem orientiram, me “vodi”), a vendar ne prenesem močnih, sintetičnih dišav, kot so razne vodice po britju, parfumi, mehčalci…
To pa je nekaj najbolj neumnega (se oproščam, ampak res), kar sem prebrala v tej temi. Od nečesa je pač treba umret. Jaooo, kak način razmišljanja.. :/ In poznam kar nekaj takih- kadilcev, prehranjevalcev s ceneno hrano, polno kemije, pivcev poceni alkohola, kozmetike, itd.. In potem kupijo bio tobak in mislijo, da se jim je odprlo novo obzorje zdravega življenja?! :)))[/quote]
Ljudje radi slišijo dobre novice o slabih navadah.
Forum je zaprt za komentiranje.