Monovke bi hodile s takšnim tipom.
Moj brat je do 33 leta živel z mojimi starši in je vse prej kot mamin sinko – z mamo sploh nista navezana drug na drugega.Res je, da si poleg avta ni ustvaril ničesar v fizični obliki, je pa imel veliko prihrankov. S svojo izvoljenko sta lahko zato kupila stanovanje. Prav tako mislim, da zna enako ali še bolje kuhati, prati in likati kot njegova punca.
Dejstvo, da živi pri starših, ni v sedanjih časih nič nenavadnega – večina ljudi raje počaka, da najde partnerja in se šele potem z njim preseli na svoje. To, da deli sobo z bratom, tudi ni nič nenavadnega, če gre za manjše stanovanje.
Raje se s tem fantom druži in ugotovi njegov odnos do mame – ali se pogosto kličeta itd. Ugotovi, ali ima kaj prihrankov – s tem vidiš, ali ima kakšen odnos do denarja, ali pa vse sproti zapravlja. Ko prespi pri tebi, skušaj ugotoviti, ali je tak, da si želi, da mu je vse postreženo, ali seponudi tudi da ti bo kaj pomagal…
Forum je zaprt za komentiranje.