Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Moj zakon gre v k… in jaz ne vem več kaj nardit

Moj zakon gre v k… in jaz ne vem več kaj nardit

Jaz vama svetujem naslednje, otroka k babici in si proviščita sama en vikend nekje na morju – pojdita na sprehod, se pogovorite, posvečajta en drugemu in bosta že videla ali sta še za skupaj ali pa sta že preveč odjadrala vsak na svoje.

Pri nama je tudi težko, dva otroka (3 in 12) služba, oba delava še šolo zvečer, stanovanje pač ni vedno pospravljeno pa koga briga – bolje da je stanovanje razmetano kot da ni odnosa in časa za partnerja. Vem da je težko, ampak vse se da če se hoče in čist tko – 2 uri na teden je več kot preveč namenit stanovanju, raje jih namenita vama.
LP
G

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close