Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Moderator, kje je meja žaljivk na forumu?

Moderator, kje je meja žaljivk na forumu?

Mogoče samo nisi dovolj velika, visoka, da bi tako grozdje obrala….
Ni vredno, bodi raje zadovoljna z jagodami, ki rastejo niže…. :)))))[/quote]

Z višino nimam problemov. Kar se pa grozdja tiče… no ja, kdaj pa kdaj paše, sicer pa bolj prisegam na “južne” sadeže. :)[/quote]Južno od nas rastejo….? A misliš lubenice? Ker so bol na tleh, so večje, polne vode in semen, hodiš po njih bolj pogosto lulat…..? Al zakaj? :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

S temi semeni jo boš spet zmedel. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne, niso lubenice. 🙂 So tudi okrogli (sadeži), ampak bistveno manjši.:) Zakaj…. predvsem zaradi okusa.:)

Marko ne podcenjuj Bibitke, vidiš kako suvereni je zvozila, z okusom. :)))
Bibita ima okus po….. ?

Ma kdo bi vedel… 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ja Bibita ima po bibiti 🙂

Ja Bibita ima po bibiti :)[/quote]Sem mislil, da boš napisala Melita ima po bibiti…
Samo spet nič ne vem, ker kolikor se spomnim so bile tudi bibite različnih okusov…
No ena je bila tudi z okusom južnega sadja…. :))))

To niti ni tako slabo, samo da imaš okus, ker nekateri ga pa res nimajo, potem pa rabijo vazelin…. 😉 😀

Samo temo sem pogrešala; me je predvsem zanimalo, če se je katera javila in tudi sprobala; zdaj pa vidim, da ste pristali na vazelinu :))[/quote]
Bolje bi bilo, če bi bila ponudba za kakšno uro, ne pa kar za celo noč. 🙂

Bila bi polna energije…Moški dajemo energijo, ženske pa jo sprejemate. Zato smo moški po orgazmu čisto hin, ženska pa vsa srečna reče, da bi še enkrat. 🙂

Ja Bibita ima po bibiti :)[/quote]Sem mislil, da boš napisala Melita ima po bibiti…
Samo spet nič ne vem, ker kolikor se spomnim so bile tudi bibite različnih okusov…
No ena je bila tudi z okusom južnega sadja…. :))))

To niti ni tako slabo, samo da imaš okus, ker nekateri ga pa res nimajo, potem pa rabijo vazelin…. 😉 :D[/quote]

Osnova bibite (pijača naše in vaše mladosti) 🙂 je vedno bila pomaranča, oranža ali kak že pri vas rečete :)))

Samo temo sem pogrešala; me je predvsem zanimalo, če se je katera javila in tudi sprobala; zdaj pa vidim, da ste pristali na vazelinu :))[/quote]
Bolje bi bilo, če bi bila ponudba za kakšno uro, ne pa kar za celo noč. 🙂

Bila bi polna energije…Moški dajemo energijo, ženske pa jo sprejemate. Zato smo moški po orgazmu čisto hin, ženska pa vsa srečna reče, da bi še enkrat. :)[/quote]

Se strinjam Robi, da je boljše eno uro, kot celo noč…. ti veš…. boljše sladko a kratko 🙂

Ja ženske smo kot sončnice :)))))))

Res je, Bibitka…Kaj nam pomagajo velike in nerealne želje, če jih ne moremo uresničiti. 🙂

Malim ljudem majhne želje, velikim pa velike :))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Razen, če si imela v mislih kakšno drugo razumevanje. Eno je razumeti nekoga in z njim (so)čustvovati, drugo pa je razumeti, od kod izhaja njegov problem oziroma zakaj se je znašel v stiski.
Za to je potrebno že nekaj več poznavanja in razumevanja, kako deluje človeški um. Tega pa ne morem zraven vsakič razlagat, ko napišem kakšno razlago, ker potem bi moral napisat spis. Kogar to zanima in kdor ima interes “vrtati” po sebi, bo že poiskal informacije drugje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Krivica do majhnih :))))

Veliki smejo veliko.

Majhnim se malo šika,

pa se ob to spotiko

nihce ne spotika.

……

[sub](Pavček)[/sub]

Krivica do majhnih :))))
[/quote]

No, bilo je izraženo metaforično 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Da ne odpiram nove teme…
Vaši odgovori in mnenja na temo “Peskovnik”, so mi dala vedeti, da ne rabimo dodatnega peskovnika.
Pa nikoli nisem imel nikogar namen odgnati. Hotel sem le dodati neko novo dimenzijo…Sem pa se odločil, da upoštevam željo večine. 🙂

lol

Pa še totalno nezanimiv je bil tisti peskovnik, prazen in neurejen. Da ne omenjam švoh muzke, kdo jo je izbral?

Kakorkoli, sam da ti ni dougčas, Robi 😉


Dolgčas mi pa res nikoli ni. 🙂

Kdo je izbral muziko, pa ne smem povedati. 🙂


Katere teme pa po tvojem sem naj ne bi sodile ?

Beseda “čvek” je širšega pomena, kjer se lahko čveka o bilo čem.
Je neka sproščena debata, ki ima kulturni nivo izražanja.

Dobro, zgleda je nisi ti, kar me na nek način veseli, saj si ne bi želela imet moderatorja s tako švoh okusom za glasbo 😛

Jaz si sploh nisem upala čez ograjo pogledat, kaj šele da bi šla na tuj peskovnik.:)))))))

Jaz si sploh nisem upala čez ograjo pogledat, kaj šele da bi šla na tuj peskovnik.:)))))))[/quote]

Nisi nič zamudila. Trava onkraj ograje je rumena, namesto bolj zelena.

Jaz si sploh nisem upala čez ograjo pogledat, kaj šele da bi šla na tuj peskovnik.:)))))))[/quote]Tudi , ko si dobila privat povabilo? Pa veš kakšne bolečine si povzročila adminu s tem? Pa taka nežna subtilna dušica…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Kako privat povabilo, katenjka?

Nič več ne bom napisala, težko mi je blo gledati moške solze…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jaz si sploh nisem upala čez ograjo pogledat, kaj šele da bi šla na tuj peskovnik.:)))))))[/quote]Tudi , ko si dobila privat povabilo? Pa veš kakšne bolečine si povzročila adminu s tem? Pa taka nežna subtilna dušica…[/quote]

Nič jaz ne vem o kakšnem privatnem povabilu, kaj šele o povzročenih bolečinah. Da je pa naš moderator nežna dušica, v to pa sploh ne dvomim.:)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close