Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Moderator, kje je meja žaljivk na forumu?

Moderator, kje je meja žaljivk na forumu?

A-ha, zda te pa imamo, bi bila prostovoljka, kajne :)))) ??

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

A-ha, zda te pa imamo, bi bila prostovoljka, kajne :)))) ??[/quote]Mogoče pa ima (že) reklamacije….
Je bila “noč” prekratka/predolga? :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A-ha, zda te pa imamo, bi bila prostovoljka, kajne :)))) ??[/quote]

Ti pa tudi vse uganeš. :))))

A-ha, zda te pa imamo, bi bila prostovoljka, kajne :)))) ??[/quote]Mogoče pa ima (že) reklamacije….
Je bila “noč” prekratka/predolga? :)))))[/quote]

Noč je bila čist ta prava… vse ostalo pa ni, da bi govorila.:))))))))

A-ha, zda te pa imamo, bi bila prostovoljka, kajne :)))) ??[/quote]

Ti pa tudi vse uganeš. :))))[/quote]

Ni bilo ugibanje, takšna pač si…ne da bi bilo s tem kaj narobe, je vse normalno :))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Mogoče pa ima (že) reklamacije….
Je bila “noč” prekratka/predolga? :)))))[/quote]

Noč je bila čist ta prava… vse ostalo pa ni, da bi govorila.:))))))))[/quote]Pa dej no, samo nam povej, sej ne bomo okol govoril… :)))
Bolj potiho tipkaj 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ti pa tudi vse uganeš. :))))[/quote]

Ni bilo ugibanje, takšna pač si…ne da bi bilo s tem kaj narobe, je vse normalno :))))[/quote]

Ja, takšna sem… dobrega srca :))) Samo, da je vse v mejah normale, pol je itak vse o.k. :)))

Ni bilo ugibanje, takšna pač si…ne da bi bilo s tem kaj narobe, je vse normalno :))))[/quote]

Ja, takšna sem… dobrega srca :))) Samo, da je vse v mejah normale, pol je itak vse o.k. :)))[/quote]

Res – potem sva pa obe take, čudno da nisem maratoncu pisala :))) no ja, bo že kaka prilika 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Noč je bila čist ta prava… vse ostalo pa ni, da bi govorila.:))))))))[/quote]Pa dej no, samo nam povej, sej ne bomo okol govoril… :)))
Bolj potiho tipkaj ;)[/quote]

Če ni bilo nič, nimam kaj govorit.:)))

Čisto tiho … samo tebi na uho povem ……. škoda, da ni bilo nič :)))))))))))))))))

Ja, takšna sem… dobrega srca :))) Samo, da je vse v mejah normale, pol je itak vse o.k. :)))[/quote]

Res – potem sva pa obe take, čudno da nisem maratoncu pisala :))) no ja, bo že kaka prilika :)[/quote]

Saj mu tudi jaz nisem… pa sem hotela danes vtis popravit, teme pa nikjer več.:)

Takšna prilika za celo noč… je zelo redka, tako da bo zopet treba čakat kakšno leto ali dve :))))))))

Pa dej no, samo nam povej, sej ne bomo okol govoril… :)))
Bolj potiho tipkaj ;)[/quote]

Če ni bilo nič, nimam kaj govorit.:)))

Čisto tiho … samo tebi na uho povem ……. škoda, da ni bilo nič :)))))))))))))))))[/quote]Bibita sedaj me pa resno skrbi kako izgledaš, da pri taki vnemi, kot jo je kazal ni bilo nič….. :)))
Menda je celo Primož dobil…. 😉 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Če ni bilo nič, nimam kaj govorit.:)))

Čisto tiho … samo tebi na uho povem ……. škoda, da ni bilo nič :)))))))))))))))))[/quote]Bibita sedaj me pa resno skrbi kako izgledaš, da pri taki vnemi, kot jo je kazal ni bilo nič….. :)))
Menda je celo Primož dobil…. 😉 :D[/quote]

Joooj, On_, boš tvegal, da ti kaj (od)pade :)))) ??

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Če ni bilo nič, nimam kaj govorit.:)))

Čisto tiho … samo tebi na uho povem ……. škoda, da ni bilo nič :)))))))))))))))))[/quote]Bibita sedaj me pa resno skrbi kako izgledaš, da pri taki vnemi, kot jo je kazal ni bilo nič….. :)))
Menda je celo Primož dobil…. 😉 :D[/quote]

Nič naj te ne skrbi, jaz kar v redu izgledam…. sicer ne vem, kako bi zgledala po takšni naporni noči.:)))))

Kaj je dobil Primož? o tem nič ne vem, nisem vsega prebrala, zato pa sem hotela danes zamujeno popravit :)))

Bibita sedaj me pa resno skrbi kako izgledaš, da pri taki vnemi, kot jo je kazal ni bilo nič….. :)))
Menda je celo Primož dobil…. 😉 :D[/quote]

Joooj, On_, boš tvegal, da ti kaj (od)pade :)))) ??[/quote]Ha,ha,ha…. Saj res, na to pa nisem pomislil…..
Bom kar ostal pri tistem kar sem že videl, kar poznam 😉

Radovednost je ubila mačko, je oni dan ena žverca napisala….. 😉 :))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ne vem točno nekaj sta omenjala vazelin…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ne vem točno nekaj sta omenjala vazelin…..[/quote]

A to za po jeziku mazat? haaaaaaahaaaaaaaaaaa…..:)))

ne za jezik, on ima stvar navade od doma, ko ga njegova vpraša, si želiš z vazelinom ali brez in On ogovri, danes sem za divje, pa dajva brez)))


Zdaj ne vem ali pogrešaš samo temo ali pa kakšnega “maratonceljna”. 🙂

Sama tema se je sprevrgla v žaljenje, zato sem jo skril. 🙂
Da ne bo spet kdo komentiral, da vse dopuščam…..


Saj nisi bila ti tista, ki je pokvarila vtis. Ne rabiš popravljati vtisa, ker si dobrega srca. 🙂 Ti kar ostani takšna, kot si.

Zamujena priložnost ne vrne se nobena. Sedaj se pa ti kolca po zajčku na baterije, ki bi štancal medeninaste vijake celo noč? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pa smo spet pri spolnih fantazijah. 🙂

Samo temo sem pogrešala; me je predvsem zanimalo, če se je katera javila in tudi sprobala; zdaj pa vidim, da ste pristali na vazelinu :))

Samo temo sem pogrešala; me je predvsem zanimalo, če se je katera javila in tudi sprobala; zdaj pa vidim, da ste pristali na vazelinu :))[/quote]No drage deklice z malo pomoči (vazelina) lahko alfa samci tudi brez vas preživijo…..
Niste ravno tako nepogrešljive kakor si včasih domišljate… 😉 :))))

Bibita kaj to kar si napisala je zgodbica o lisici in kislem grozdju? :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

matjaži moj, saj potem se pa vedno po glavi tolčem.:)

matjaži moj, saj potem se pa vedno po glavi tolčem.:)[/quote]Mogoče samo nisi dovolj velika, visoka, da bi tako grozdje obrala….
Ni vredno, bodi raje zadovoljna z jagodami, ki rastejo niže…. :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

matjaži moj, saj potem se pa vedno po glavi tolčem.:)[/quote]Mogoče samo nisi dovolj velika, visoka, da bi tako grozdje obrala….
Ni vredno, bodi raje zadovoljna z jagodami, ki rastejo niže…. :)))))[/quote]

Z višino nimam problemov. Kar se pa grozdja tiče… no ja, kdaj pa kdaj paše, sicer pa bolj prisegam na “južne” sadeže. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close