Moderator, kje je meja žaljivk na forumu?
Mogoče pa ima (že) reklamacije….
Je bila “noč” prekratka/predolga? :)))))[/quote]
Noč je bila čist ta prava… vse ostalo pa ni, da bi govorila.:))))))))[/quote]Pa dej no, samo nam povej, sej ne bomo okol govoril… :)))
Bolj potiho tipkaj 😉
Ni bilo ugibanje, takšna pač si…ne da bi bilo s tem kaj narobe, je vse normalno :))))[/quote]
Ja, takšna sem… dobrega srca :))) Samo, da je vse v mejah normale, pol je itak vse o.k. :)))[/quote]
Res – potem sva pa obe take, čudno da nisem maratoncu pisala :))) no ja, bo že kaka prilika 🙂
Ja, takšna sem… dobrega srca :))) Samo, da je vse v mejah normale, pol je itak vse o.k. :)))[/quote]
Res – potem sva pa obe take, čudno da nisem maratoncu pisala :))) no ja, bo že kaka prilika :)[/quote]
Saj mu tudi jaz nisem… pa sem hotela danes vtis popravit, teme pa nikjer več.:)
Takšna prilika za celo noč… je zelo redka, tako da bo zopet treba čakat kakšno leto ali dve :))))))))
Pa dej no, samo nam povej, sej ne bomo okol govoril… :)))
Bolj potiho tipkaj ;)[/quote]
Če ni bilo nič, nimam kaj govorit.:)))
Čisto tiho … samo tebi na uho povem ……. škoda, da ni bilo nič :)))))))))))))))))[/quote]Bibita sedaj me pa resno skrbi kako izgledaš, da pri taki vnemi, kot jo je kazal ni bilo nič….. :)))
Menda je celo Primož dobil…. 😉 😀
Če ni bilo nič, nimam kaj govorit.:)))
Čisto tiho … samo tebi na uho povem ……. škoda, da ni bilo nič :)))))))))))))))))[/quote]Bibita sedaj me pa resno skrbi kako izgledaš, da pri taki vnemi, kot jo je kazal ni bilo nič….. :)))
Menda je celo Primož dobil…. 😉 :D[/quote]
Joooj, On_, boš tvegal, da ti kaj (od)pade :)))) ??
Če ni bilo nič, nimam kaj govorit.:)))
Čisto tiho … samo tebi na uho povem ……. škoda, da ni bilo nič :)))))))))))))))))[/quote]Bibita sedaj me pa resno skrbi kako izgledaš, da pri taki vnemi, kot jo je kazal ni bilo nič….. :)))
Menda je celo Primož dobil…. 😉 :D[/quote]
Nič naj te ne skrbi, jaz kar v redu izgledam…. sicer ne vem, kako bi zgledala po takšni naporni noči.:)))))
Kaj je dobil Primož? o tem nič ne vem, nisem vsega prebrala, zato pa sem hotela danes zamujeno popravit :)))
Bibita sedaj me pa resno skrbi kako izgledaš, da pri taki vnemi, kot jo je kazal ni bilo nič….. :)))
Menda je celo Primož dobil…. 😉 :D[/quote]
Joooj, On_, boš tvegal, da ti kaj (od)pade :)))) ??[/quote]Ha,ha,ha…. Saj res, na to pa nisem pomislil…..
Bom kar ostal pri tistem kar sem že videl, kar poznam 😉
Radovednost je ubila mačko, je oni dan ena žverca napisala….. 😉 :))))))
Zdaj ne vem ali pogrešaš samo temo ali pa kakšnega “maratonceljna”. 🙂
Sama tema se je sprevrgla v žaljenje, zato sem jo skril. 🙂
Da ne bo spet kdo komentiral, da vse dopuščam…..
Saj nisi bila ti tista, ki je pokvarila vtis. Ne rabiš popravljati vtisa, ker si dobrega srca. 🙂 Ti kar ostani takšna, kot si.
Samo temo sem pogrešala; me je predvsem zanimalo, če se je katera javila in tudi sprobala; zdaj pa vidim, da ste pristali na vazelinu :))[/quote]No drage deklice z malo pomoči (vazelina) lahko alfa samci tudi brez vas preživijo…..
Niste ravno tako nepogrešljive kakor si včasih domišljate… 😉 :))))
Bibita kaj to kar si napisala je zgodbica o lisici in kislem grozdju? :)))))
matjaži moj, saj potem se pa vedno po glavi tolčem.:)[/quote]Mogoče samo nisi dovolj velika, visoka, da bi tako grozdje obrala….
Ni vredno, bodi raje zadovoljna z jagodami, ki rastejo niže…. :)))))
matjaži moj, saj potem se pa vedno po glavi tolčem.:)[/quote]Mogoče samo nisi dovolj velika, visoka, da bi tako grozdje obrala….
Ni vredno, bodi raje zadovoljna z jagodami, ki rastejo niže…. :)))))[/quote]
Z višino nimam problemov. Kar se pa grozdja tiče… no ja, kdaj pa kdaj paše, sicer pa bolj prisegam na “južne” sadeže. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.