Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ministri

Ministri

ja kraljica kako pa ti veš?

Jaz delam tam in Kraljica, teb se niti ne sanja ne, kaj se dogaja…

Da pa lahko zaposlijo nekoga iz dons na jutri…

TI SI PA RES NAIVNA, DA NE VEŠ, DA SE TO DOGAJA…

HALOOOOO????

DEJ MAL PEJT NA REALNA TLA!

PA NE KRITIZIRAJ, ČE NE VEŠ KAJ SE DOGAJA!!!!!!!!!!!!

OK, pa povej malo več, da bom seznanjena in da mi bo jasno. Zaenkrat pa vse, kar si rekel, res zveni samo kot čvekanje, ker ti v osnovi grejo na živce.

Še to: če zaposlujejo tako, kot praviš, lahko mirno pokličeš na Inšpektorat za delo. Samo dobre dokaze pa le imej pripravljene in uspeh bo zagotovljen!

he he he.

Ja dokazi…

Moja beseda proti politikom…

A ti se ne ves, da so veze pri politikih res visoke,
pa ceprav se govori, da so pred vsemi enaki…

So pa vsi enaki – tako levi kot desni – imajo veze povsod.

No pa me zanima, zakaj ti (kraljica) tako gorece podpiras
desnico.

Res me zanima zakaj? Pa ne mi odgovorit, da bos bolje zivela…

ha ha inšpektorat za delo tam pa v lahko službi žlahta od unga ministra pa eni skorumpirani tepci. ***** ste eni debilni naivni zakukanci ha ha

Dva človeka s katerima službeno sodelujem in sta zaposlena na dveh različnih ministrstvih sta bila ta teden premeščena znotraj ministrstva in del nalog ne smeta opravljati. Oba sta višja svetovalca 3 in nista politično opredeljena. Poznam pa eno, za katero se ve, kako je politično opredeljena (tudi višja svetovalka) in so ji prijazno namignili, da naj se čimprej pobere….Skratka dobro bodo počistili in predvidevam pripeljali boljše strokovno osebje….

Eh, še vedno nisi nič povedal. Sploh ne gre zato, da bi kaj navijala za desnico. Res pa ne verjamem, da takole pometajo.

Ti nč ne razumeš!!! Če je na oblastni desnica, se dogajajo kadrovske čistke. Če je levica, se pa temu reče reorganizacija…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ej, res, se mi je posvetlo.

logično da bo zmagovalec pripeljal svoje ljudi kaj je tukaj čudnega?
jaz bom zmagal v svojih vrstah bom imel pa izdajalca al kaj?
moti me samo to ker se tabeli tako bunijo zakaj so po vojni potovkli toliko belogardistov. čisto logično, sej so jih še premalo. valda zmagovalec kroji pravila . nej barabe bele raje povedo kok bi jih oni pospravli če bi slučajno zmagali. živeli bi v najhujšem terorju. kaj bodo meni razni bajukovi belogardisti kle solili pamet. pobere naj se v argentino.

Ti Kraljica si pa res zabita k stena!

Ne verjameš….

PA TI JAZ POVEM, DA JE RES!

Prav maš, svetilnikk!

Se čist strinjam.

Nja gre Bajuk nazaj v Argentino in naj ne pametuje kot najbolj zaprisežen Slovenec!

Bedniki jedni!

takrat ko smo bili mi na fronti je on tam v aregentini žrl pa se skrival .
kle naj bi prišel pa svojo tolsto rit nastavil kuglam od jla.gobec na drugi strani oceana je lahko vrtet.

Na žalost ga bomo morali najmanj 4 leta gledati in poslušati njegovo finančno vizijo.No vsaj tekoče slovenščine se je pa le naučil,a včasih se mu vrstni red vseeno še zaplete in kar malo po argentinsko razloži kako bo “državo rešil iz krize”.

Kakšni primitivci, pa od kod vi? Totalno brezjajčni tipi, nakladači brez primere. Boga vaše bejbe.

zakaj brezjajčni in nakladači?
brez argumentacije nekaj blebečeš, zdej si izpadla kot največja kokoš.
dej še mal zakokodakaj.

Ja a si kej konkreetnega izustu? En ušiv rdečkar si, to je vse.

Ja.

ja. sem rdečkar pa ne ušiv. ušivi ste belogardisti, ker ste izdajali lastni narod in pobijali svoje ljudi ter se povezali s fašisti.
skratka na tem svetu ni mesta za izdajalske belogardiste zato pa janša kao ne odpira ideoloških tem ker se dobro zaveda da bi tisti trenutek spet popušil.
fante se je pač nekaj naučil.
vi pa nič ha ha .

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close