Medijske novice in medijski “ksihti”
trapa zagamana – beri kar piše: Nad(!)Angel je Marijo samo Obvestil!!, da je njen plod nekaj posebnega, svetega!! … je bil kot sms danes ☺
ata sem bil Jaz ☺ … oploditev s fluidom sem takrat izzumil ☺[/quote]
Zagamani so moji učetelji, ki so me tako malomarno učili – se ponižno zahvaljujem za razsvetljenje 😀
ps: arhangel = nadanagel (izraz izvira iz grščine) :P[/quote]
Pa še to – angeli so organizirani tako, da so nadangeli njihovi “šefi”. :)) Nadangeli so: Mihael, Gabriel, Uriel, Rafael, Ariel….Gre za hierarhijo.
trapa zagamana – beri kar piše: Nad(!)Angel je Marijo samo Obvestil!!, da je njen plod nekaj posebnega, svetega!! … je bil kot sms danes ☺
ata sem bil Jaz ☺ … oploditev s fluidom sem takrat izzumil ☺[/quote]
Zagamani so moji učetelji, ki so me tako malomarno učili – se ponižno zahvaljujem za razsvetljenje 😀
ps: arhangel = nadanagel (izraz izvira iz grščine) :P[/quote]
je še huje, kot so te učili (v šoli – komunajzarski prfoksi) — Dekameron je bil posnet v 1970_ih … čas vladavine partijskih trdorokcev (Dolanc, Šetinc, Marinc, Kardelj …) in je bil popolno norčevanje iz verujočih.
Jep — tudi zato se še danes jebejo teisti in ateisti!!
Takrat je nastala parodija za izštevanko: klinc-klanc Dolanc, klanc-klinc Marinc — vijavaja Kardelja ven
aja – pa komisije za ugotavljanje premoženja je generirala Partija … bog ne daj, da si s fušom zaslužil za malce boljši avto … si imel premetano bajto v nulo, opravka s sodnijo, Partijo, … skratka si odjebal.
Odvisno kje si služil vojsko. Nekateri so nastradali, drugi pa so se imeli kar fajn.[/quote]
Recimo antilopa poglej na primer kako so se časi spremenili recimo pri ženskah takrat, če se je ženska poročila pri 24 je bila že stara sedaj pa se poročajo pri 34 ali več. Res zanimivo.[/quote]
Včasih je bilo tako, da je bilo več otrok in so ženske enostavno morale od doma. Ker jih ni šlo veliko študirat, so pač takoj po polnoletnosti začele razmišljat o poroki in družini. Kakorkoli že, službe so se dobile, ker smo živeli v socializmu. Ženska pri 24-ih pa ni bila stara, zdaj ga pa že biksaš. :))
Zagamani so moji učetelji, ki so me tako malomarno učili – se ponižno zahvaljujem za razsvetljenje 😀
ps: arhangel = nadanagel (izraz izvira iz grščine) :P[/quote]
Pa še to – angeli so organizirani tako, da so nadangeli njihovi “šefi”. :)) Nadangeli so: Mihael, Gabriel, Uriel, Rafael, Ariel….Gre za hierarhijo.[/quote]
A-ha in Judje oz Židje priznavajo le 4 od 7-ih (Ariela torej ne), no pa dovolj o tem, da me ne bo kdo nagnal v klošter 😉
Zagamani so moji učetelji, ki so me tako malomarno učili – se ponižno zahvaljujem za razsvetljenje 😀
ps: arhangel = nadanagel (izraz izvira iz grščine) :P[/quote]
je še huje, kot so te učili (v šoli – komunajzarski prfoksi) — Dekameron je bil posnet v 1970_ih … čas vladavine partijskih trdorokcev (Dolanc, Šetinc, Marinc, Kardelj …) in je bil popolno norčevanje iz verujočih.
Jep — tudi zato se še danes jebejo teisti in ateisti!!
Takrat je nastala parodija za izštevanko: klinc-klanc Dolanc, klanc-klinc Marinc — vijavaja Kardelja ven
aja – pa komisije za ugotavljanje premoženja je generirala Partija … bog ne daj, da si s fušom zaslužil za malce boljši avto … si imel premetano bajto v nulo, opravka s sodnijo, Partijo, … skratka si odjebal.[/quote]
Tle si odjebal v SZ so te pa na hitro pospravili ali pa v gulag
Se pa strijnam vendar resnici na ljubo komunisti so zjebal državo v 50 letih teli tiči pa v 20 letih.
Recimo antilopa poglej na primer kako so se časi spremenili recimo pri ženskah takrat, če se je ženska poročila pri 24 je bila že stara sedaj pa se poročajo pri 34 ali več. Res zanimivo.[/quote]
Včasih je bilo tako, da je bilo več otrok in so ženske enostavno morale od doma. Ker jih ni šlo veliko študirat, so pač takoj po polnoletnosti začele razmišljat o poroki in družini. Kakorkoli že, službe so se dobile, ker smo živeli v socializmu. Ženska pri 24-ih pa ni bila stara, zdaj ga pa že biksaš. :))[/quote]ž
Ne sej nisem mislil da je bila stara. za poroko je bila že oreng zrela če se tako izrazim :)))
pikec … preživel sem še hujše ☺
fotr je izstopil iz partije 5 minut preje kot bi ga ven vrgli, ker je mene javno na zapravljivčku peljal h krstu (sredi gradnje hiše)
mene so vrgli iz Partije – pa sploh član nisem bil … in na mojo zahtevo tega (da me ne morejo vršti ven) niso popravili!!
tudi s Cerkvijo sem ime “posebno situacijo”
in ko gledam ksihte iz politike in direktorje v (para)državnih firmah, muzejih, knjižnicah … — vsi (razen Peterleta) so bili člani Partije !!
tretjih (moje baže) pa h koritu niso in ne bodo spustili … pa lahko po njih lulam po vseh kriterijih ocenjevanja “uspešnosti” — še huje – v tej “krizi” mi gre bolje ☺
Gotovo se čisto strijnam zato pa je tako kot je ampak spremembe prihajajo tega ni moć več zaustavit. Jaz sicer upam da pride trojka da naredi malo reda v tem postsocialističnem raju.
Samo, če bi živell v SZ bi te pa počli po hitrem postopku sploh pred 1980.
spremembe so že tukaj … le priznamo jih še ne.
Krah bank je samo zoprno “maščevanje malega japončka” – nič dobrega.
Trojka bo pospravila Semoliča in Kharla Erjavca ☺ — pa vse sociale transferje, brezplačno šolstvo, zdravstvo … (moji “ljudje”)
Bomo pa lahko srečni, če pride tamala švedska princesa za guvernanto … ve, kako naj zgleda država … sami sm svojo že od.je.ba.li — je NI več.
v USSR (SZ) pa ni rečeno kako bi se obnesel – nisem bil tam. Kot tudi ne v ZDA ☺ ….
Nekaj podobnega se nam kuha v bodoče.[/quote]
srce – pojma nimaš.
ko te je lahko sodelavec anonimno naznanil, da piješ viski (ki je bil naprodaj v carinski coni) si bil že v govn.
Sedanje napovedi so celo demokratične ☺
spremembe so že tukaj … le priznamo jih še ne.
Krah bank je samo zoprno “maščevanje malega japončka” – nič dobrega.
Trojka bo pospravila Semoliča in Kharla Erjavca ☺ — pa vse sociale transferje, brezplačno šolstvo, zdravstvo … (moji “ljudje”)
Bomo pa lahko srečni, če pride tamala švedska princesa za guvernanto … ve, kako naj zgleda država … sami sm svojo že od.je.ba.li — je NI več.
v USSR (SZ) pa ni rečeno kako bi se obnesel – nisem bil tam. Kot tudi ne v ZDA ☺ ….[/quote]
Kar naj pospravi vse socialo, brezplačno šolstvo in zdravstvo sej sam izgubo delajo in vlečejo denar s proračuna.
Ah ZDA ja to je raj nemči to definitivno je place to be. Vse privat, sodstvo urejeno lahko napreduješ brez političnih povezav ja to je raj :))
spremembe so že tukaj … le priznamo jih še ne.
Krah bank je samo zoprno “maščevanje malega japončka” – nič dobrega.
Trojka bo pospravila Semoliča in Kharla Erjavca ☺ — pa vse sociale transferje, brezplačno šolstvo, zdravstvo … (moji “ljudje”)
Bomo pa lahko srečni, če pride tamala švedska princesa za guvernanto … ve, kako naj zgleda država … sami sm svojo že od.je.ba.li — je NI več.
v USSR (SZ) pa ni rečeno kako bi se obnesel – nisem bil tam. Kot tudi ne v ZDA ☺ ….[/quote]
Kar naj pospravi vse socialo, brezplačno šolstvo in zdravstvo sej sam izgubo delajo in vlečejo denar s proračuna.
Ah ZDA ja to je raj nemči to definitivno je place to be. Vse privat, sodstvo urejeno lahko napreduješ brez političnih povezav ja to je raj :))[/quote]
nope … ZDA se mi gnusijo enako kot USSR — ni za verjemat – za mene je “raj” Izrael … če nisi vsaj polkovnik tudi lokalne kamijonarske firme ne moreš imeti, … generali pa lahko imajo mednarodne firme ☺
—- ampak to nima zveze z mojim “življenskim stilom” ☺
Nekaj podobnega se nam kuha v bodoče.[/quote]
srce – pojma nimaš.
ko te je lahko sodelavec anonimno naznanil, da piješ viski (ki je bil naprodaj v carinski coni) si bil že v govn.
Sedanje napovedi so celo demokratične ☺[/quote]
Pojma res nimam, vendar davke ravno tako moram plačevati, si ti kaj na boljšem? V tem smislu imamo res demokracijo, v ostalih pa marsikaj drugega 😛
Kar naj pospravi vse socialo, brezplačno šolstvo in zdravstvo sej sam izgubo delajo in vlečejo denar s proračuna.
Ah ZDA ja to je raj nemči to definitivno je place to be. Vse privat, sodstvo urejeno lahko napreduješ brez političnih povezav ja to je raj :))[/quote]
nope … ZDA se mi gnusijo enako kot USSR — ni za verjemat – za mene je “raj” Izrael … če nisi vsaj polkovnik tudi lokalne kamijonarske firme ne moreš imeti, … generali pa lahko imajo mednarodne firme ☺
—- ampak to nima zveze z mojim “življenskim stilom” ☺[/quote]
Aha ja to pa ne vem samo po mojem bi bil tudi v ZDA zadovoljen.
nope … ZDA se mi gnusijo enako kot USSR — ni za verjemat – za mene je “raj” Izrael … če nisi vsaj polkovnik tudi lokalne kamijonarske firme ne moreš imeti, … generali pa lahko imajo mednarodne firme ☺
—- ampak to nima zveze z mojim “življenskim stilom” ☺[/quote]
Aha ja to pa ne vem samo po mojem bi bil tudi v ZDA zadovoljen.[/quote]
evo – samo za tvoje učke ponavljam: ZDA se mi gnusijo enako kot USSR ☺
Tole se lahko bere tako ali tako….Tebe forumaši strašijo (!) z mano? Dragi poet, tvoja muza je morda visoka in vitka, ampak še zdaleč ni “barvita” kot jaz. :)))[/quote]Hej, a si ti malo narobe to predstavljaš?
Mogoče pa Poet sanja ravno o tebi visoki, vitki in barviti…..
Zakaj si se tako hitro kar sama izločila? 😉 :))
Tole se lahko bere tako ali tako….Tebe forumaši strašijo (!) z mano? Dragi poet, tvoja muza je morda visoka in vitka, ampak še zdaleč ni “barvita” kot jaz. :)))[/quote]
Ooooo, dobro jutro! Antilopca bereš lahko naprej ali nazaj, ne bi pa hotel niti pomisliti, da bi me kdo strašil s teboj…ti si pa ja vse kar si lahko normalen dedec želi….:)))
Forum je zaprt za komentiranje.