Medijske novice in medijski “ksihti”
Ohcet, poroka???? Zdi se mi, da sem doma pozabil prižgan plin na indukcijski kuhalni plošči…..se vrnem…čez kakšno leto ali dve:)))
Let us dance just a little bit more…
http://www.youtube.com/watch?v=Zg6MjQuOy38%5B/quote%5D
Uau 80 eta najboljša muzika in odličen pop :)))
A nosečo? :)[/quote]
Od kdaj pa lahko ženska zaradi ljubezenskih pesmi zanosi? :)) Ti si nekaj novega izumil! :)))[/quote]Ne bi ti bilo treba tega napisat!
Bi ga že mi prepričali da je njegov 😉
Prilagam še eno :)))
She`s so soft and warm in my arms : )))
trapa zagamana – beri kar piše: Nad(!)Angel je Marijo samo Obvestil!!, da je njen plod nekaj posebnega, svetega!! … je bil kot sms danes ☺
ata sem bil Jaz ☺ … oploditev s fluidom sem takrat izzumil ☺
trapa zagamana – beri kar piše: Nad(!)Angel je Marijo samo Obvestil!!, da je njen plod nekaj posebnega, svetega!! … je bil kot sms danes ☺
ata sem bil Jaz ☺ … oploditev s fluidom sem takrat izzumil ☺[/quote]
Zagamani so moji učetelji, ki so me tako malomarno učili – se ponižno zahvaljujem za razsvetljenje 😀
ps: arhangel = nadanagel (izraz izvira iz grščine) 😛
Odvisno kje si služil vojsko. Nekateri so nastradali, drugi pa so se imeli kar fajn.[/quote]
Recimo antilopa poglej na primer kako so se časi spremenili recimo pri ženskah takrat, če se je ženska poročila pri 24 je bila že stara sedaj pa se poročajo pri 34 ali več. Res zanimivo.
Forum je zaprt za komentiranje.