malo za res malo za hec – moški ;)
Potem pa gresta jest ven, za pospravljanje pa najameta čistilko. 😉 Ali pa živita v neredu in smradu in sta poleg tega še lačna. Izbiraj. No, lahko pa se tudi lotita dela. 🙂
Marko pa smo prišli do tega, da tvoj nasvet, da naj vsak dela tisto, kar rad počne, ni ravno pameten.
Večina ljudi ne mara ne pomivat, ne pospravljat, ne kuhat, …
Večina ljudi nima keša za jesti vsak dan zunaj in imeti čistilko.
Torej raje napiše, da ne kdo ima rad neko delo, ampak da pač en mora naredit, čeprav ne mara.
Ne vem, kaj je narobe z mojim nasvetom. Nasvet še vedno velja, tud če nekatere stvari delamo raje, kot druge. :))
Jaz si tudi ne morem privoščit čistilke, zato rade volje pospravim, pomijem, ko se mi zdi potrebno. V glavnem, nimam nobenih težav glede opravil doma. Nekateri pač nikoli ne morejo sprejet, da se ene stvari ne bodo naredile same in vedno delajo z odporom, kot da čakajo, da se bojo vednarle naredile same od sebe.
Super debata, kaj ko bi vsi spili en pir, hladen seveda, če pa vam škodi, pa raje ne in vzemite kakšno pomirjevalo, ali pa en tek okoli hiše, potem pa spet za računalnik, bo za vse super, verjemite. Predvsem pa za vas.
Debato kar nadaljujte, samo nikar biti užaljeni, nihčle ne ve kdo ste, mal not pa mal ven, pa mal kritične presoje pa bo.
primož
haha sej, ko se gre kdaj za tako stvar me mika, da ne bi nič nardila, ma kaj ko mam rada pospravljeno, čisto 🙂 Npr. povem napumpaj gume na avtu…mine en mesec…sprintaj mi v službi vlogo…čakam tudi skoraj en mesec…popravi predal na omari…traja in traja…zamenjaj žarnico na avtu…spet traja………………in dokler mi ne prekipi sem tiho ma pol, ko poči sem jaz una, ki se buni…pa mi reče…sej vse nardim samo ne takoj….a mene to čakanje ubija :))
to bo vedno tako a ne?? :O[/quote]
Jaz imam boljše zdravilo. Vržeš v smeti. Se bo že začel sekirati, ko mu bo zmanjkovalo nogavic … ali pa ko jih bo nekajkrat videl v košu za smeti. Tako rešiš dve muhi na en mah: om spozna koncept vzrok-posledica :P, ti imaš pa pospravljeno.
haha sej, ko se gre kdaj za tako stvar me mika, da ne bi nič nardila, ma kaj ko mam rada pospravljeno, čisto 🙂 Npr. povem napumpaj gume na avtu…mine en mesec…sprintaj mi v službi vlogo…čakam tudi skoraj en mesec…popravi predal na omari…traja in traja…zamenjaj žarnico na avtu…spet traja………………in dokler mi ne prekipi sem tiho ma pol, ko poči sem jaz una, ki se buni…pa mi reče…sej vse nardim samo ne takoj….a mene to čakanje ubija :))
to bo vedno tako a ne?? :O[/quote]
Jaz imam boljše zdravilo. Vržeš v smeti. Se bo že začel sekirati, ko mu bo zmanjkovalo nogavic … ali pa ko jih bo nekajkrat videl v košu za smeti. Tako rešiš dve muhi na en mah: om spozna koncept vzrok-posledica :P, ti imaš pa pospravljeno.[/quote]
Podvprašanje: Zakaj vam je treba vsak dan povedati: Rad te imam??
Demenca, ali španska neskončnica????
Jaz imam boljše zdravilo. Vržeš v smeti. Se bo že začel sekirati, ko mu bo zmanjkovalo nogavic … ali pa ko jih bo nekajkrat videl v košu za smeti. Tako rešiš dve muhi na en mah: om spozna koncept vzrok-posledica :P, ti imaš pa pospravljeno.[/quote]
Podvprašanje: Zakaj vam je treba vsak dan povedati: Rad te imam??
Demenca, ali španska neskončnica????[/quote]
Pride dan, ko lahko pokažeš. Ni treba (več) povedat, je dovolj pokazat… Ti, da me imaš rad…. In jaz, da nisem dekla, ki pobira umazane štumfe. 😛
Podvprašanje: Zakaj vam je treba vsak dan povedati: Rad te imam??
Demenca, ali španska neskončnica????[/quote]
Pride dan, ko lahko pokažeš. Ni treba (več) povedat, je dovolj pokazat… Ti, da me imaš rad…. In jaz, da nisem dekla, ki pobira umazane štumfe. :P[/quote]
pri nas laufa hitreje ;)) … joooj meni reče milijonkrat rad te imam oz.ljubim te tako, da včasih paše dan brez 😉 … raje vidim, da ne ostane samo na besedah …
Ne dvomim, da si prebrala vprašanje: Zakaj mi ne reče, da me ima rad. Na teh spletnih straneh miljavžnkrat. Vsekakor pa večkrat, kot: Zakaj ne posluša?
Pri meni nobena ne pobira mojih štumfov, ne stoji za šporgetom, ne pere ITD.[/quote]
Zato te pa tvoja (predvidevam) tega ne sprašuje, ker ne dvomi. Eni pa tega ne znajo pokazat, tam so pa dvomi in naj bo vsaj beseda, če že dejanj ni.
Forum je zaprt za komentiranje.