Ljubezen na podeželju
Ti pa kr tiho bodi… Mal se obrnem stran, že prleti en zraven in nekaj naklada.
Greva bejbi… britje te čaka :)[/quote]
Vešda, komaj čakam:). Tace stran od mene:)). Kako pa veš, da nisem vsa pobrita?:)[/quote]
Heheheheh, kocinasta riba! Tip, luske ji lahko ostrgaš!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Forum je zaprt za komentiranje.