Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ljubezen dveh ekstremov

ljubezen dveh ekstremov

Daliya res je biser:) če jaz ne bi bila dober človek, me on niti pogledal ne bi. Moja duša ob njemu počiva in v njegovem objemu sem varna in ljubljena. Če bi bila jaz plehka, ne bi niti opazila kako dober človek je on pravzaprav me to niti zanimalo ne bi. Odkar sem z njim ne zapravljam toliko, tu pa tam si kupim kakšno lepo spodnje perilo zanj to pa je tudi vse . Nisem toliko v “temu” blišču, da ne bi videla lepote in dobrote v ljudeh. Pač starša sta me navadila na takšno življenje jaz pa sem vedno čutila eno samo praznino. Ok denar ti da moč ampak to je nič proti ljubezni. In ja moj tata je pač nesramen in vzvišen ampak je moj tata in ga imam rada. In vem, da bo sčasoma sprejel mojega fanta, zanj itak noben ni bil dober, če ni kot on ni dober:) Mislim, da se bo najina zveza s tem fantom obnesla, oba imava resne namene in se dopolnjujeva in predvsem zelo ljubiva. ” ne bo se obneslo” on sploh ni škrt samo ne vidi smisla v teh dragih zadevah. Bikini hvala:)

… ta hip

Vedno ga bom ljubila. Druge se ljubi za kratek čas, take kot je on pa za vedno.

Seveda, saj verjamemo, da tako misliš. Ta hip. 😉

No, kaj je zdaj to, pa ne da ste ji fouš? 🙂

Edino prav je, da človek, ko je zaljubljen, verjame, da bo večno. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close