Ličenje žensk iz nižjih razredov
A Urška Čepin je v višjem razredu? Zakaj pa je potem morala furat erotične masaže tipom (pogooglajte pa boste videli)?
Osebno mi ženska zgleda kot frankenstein, plastik fantastik. Bljak. Dosti raje bi videl kako naravno luštno dekle kot to spako, pa sploh s tem ne mislim na manekenske postave.
Že na splošno mi ženska, ki ne more v javnost nenaličena deluje izjemno negotova vase. Kot da rabi “oklep” pred zunanjim svetom. Iz lastnih izkušenj, ni slabšega kot it ven plesat, srečat kako luštno dekle (ok, luštno če mam “beer goggles” gor) pa pol naslednje jutro vidiš da je bilo vse “false advertising”. Raje ne-idealen izgled z prvim stikom kot pa zavajanje moških.
Če ženska nonstop visi pri kozmetičarkah in frizerkah ter zagoni precejšnji del svoje plače za zunanji izgled, bo izgledala bolje, to je jasno. Vseeno je treba žensko ocenjevati po tem kako izgleda popolnoma brez make upa in ko nima frizuro kot iz škatlice. Če je v takšni izvedbi lepa oziroma vsaj simpatična, potem bo tudi z make upom izgledala dobro.
Poznam nekaj primerov žensk, ki postanejo nervozne, če niso napudrane.
Najlepše so naravne lepotice, ličenje je potem samo še dodatek, ki lahko je ali pa ga ni, ženska bo vseeno lepa. Te moderne iz visoke družbe pa dosežejo samo kontra učinek, kup operacij, ličila in dobimo neokusne spake. Hvala lepa za tako lepoto, je lepša naravna kmetica pri 70, ki vse življenje dela na poljih in ne pozna šminke, pa je lepa z vsemi gubami vred.
Forum je zaprt za komentiranje.