Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Lepe ženske

Lepe ženske

Ženski samo enkrat rečeš, da je lepa in hudič ji bo to vsak dan šepetal v uho….
Si to mislil Marko? 😉 :))))[/quote]
Mah, tega sploh nisem jaz napisal, je bila napaka v citatu. :)[/quote]Dej bodi drugič malo bolj previden, da ne boš kakega hudiča ušpilal….. (že tako jih preveč…he,he,he…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Mah, tega sploh nisem jaz napisal, je bila napaka v citatu. :)[/quote]Dej bodi drugič malo bolj previden, da ne boš kakega hudiča ušpilal….. (že tako jih preveč…he,he,he…. ;)[/quote]Ker, če ima pa hudič mlade,…

Znanost pravi, da moškemu ob pogledu na lepotico, predel možganov za racionalno presojo odpove sodelovanje, tako da mu ne preostane drugega, kot da slepo uboga svoj nagon.


Zato je bolje zanjo, da se sploh ne upira a ne? 🙂 Tako sploh ne bi imeli posilstev. (no to pa ni več smešno)

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lepe ženske so za moškega pogubne. Zaslepijo jih s svojo lepoto in očarajo s svojo milino in jih iz alfa samce spremenijo v cvileče copatkaste cucke – bejžte stran od njih!

Pa ne, pa saj sem že zapisal tu gor, ogromno žensk je lepih, zame so ženske kraljice, v vsaki lahko nekaj lepega najdeš, le če na prav način in na pravem mestu iščeš.
Kaj pa tiste, kot praviš krivokljunka, zapakirane v lepe škatlice s pentljo, odpreš paket, vsebina prazna, kot bi imel luksuzen avtomobil, za se pokazat, v bistvu ga pa niti ne rabim.
Saj so za pogledat, ne se ne obrnem stran, spadajo v previsoko ligo, kjer so prioritete v življenju drugačne, pa tudi prav.
Vsakemu svoje pritiče.
No, in ko prideš v stik z lepo žensko, to iz širokega nabora, figuro kot tako, ki ve kaj hoče, zaključeno osebo, ki je jasna v svojih stališčih, samozavestna, s katero komuniciraš kot bi jo poznal že od nekdaj, to je to, ostalo sploh ni važno, sledi samo še epilog…takrat se vklopi nagon:)..ne Marko, tisti drugi del pa si že sam ugotovil da ni smešen:)


Odvisno od karakterja…Če se za lepoto skriva samovšečnost, potem je res bolje bežat od njih. 🙂

Zakaj pa grde ne morete biti pogubne? Lepota ni jamstvo, da bo moški pogubljen, ravno tako ni nelepota, da ne bo. Veliko je v samem značaju ženske in moškega, kako bosta uspešna v zvezi in kateri od njiju si bo dovolil biti pogubljen.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close