Lepe ženske
Ženski samo enkrat rečeš, da je lepa in hudič ji bo to vsak dan šepetal v uho….
Si to mislil Marko? 😉 :))))[/quote]
Mah, tega sploh nisem jaz napisal, je bila napaka v citatu. :)[/quote]Dej bodi drugič malo bolj previden, da ne boš kakega hudiča ušpilal….. (že tako jih preveč…he,he,he…. 😉
Zato je bolje zanjo, da se sploh ne upira a ne? 🙂 Tako sploh ne bi imeli posilstev. (no to pa ni več smešno)
Pa ne, pa saj sem že zapisal tu gor, ogromno žensk je lepih, zame so ženske kraljice, v vsaki lahko nekaj lepega najdeš, le če na prav način in na pravem mestu iščeš.
Kaj pa tiste, kot praviš krivokljunka, zapakirane v lepe škatlice s pentljo, odpreš paket, vsebina prazna, kot bi imel luksuzen avtomobil, za se pokazat, v bistvu ga pa niti ne rabim.
Saj so za pogledat, ne se ne obrnem stran, spadajo v previsoko ligo, kjer so prioritete v življenju drugačne, pa tudi prav.
Vsakemu svoje pritiče.
No, in ko prideš v stik z lepo žensko, to iz širokega nabora, figuro kot tako, ki ve kaj hoče, zaključeno osebo, ki je jasna v svojih stališčih, samozavestna, s katero komuniciraš kot bi jo poznal že od nekdaj, to je to, ostalo sploh ni važno, sledi samo še epilog…takrat se vklopi nagon:)..ne Marko, tisti drugi del pa si že sam ugotovil da ni smešen:)
Forum je zaprt za komentiranje.