Kventiax, Cipralex – anksioznost
modrivrag, 08.09.2025 ob 23:40
duševni bolnik, 08.09.2025 ob 22:31
no ja, 08.09.2025 ob 19:46
duševni bolnik, 07.09.2025 ob 01:13
Anonimno 5950, 06.09.2025 ob 23:48
duševni bolnik, 06.09.2025 ob 21:05
modrivrag, 06.09.2025 ob 20:55
duševni bolnik, 06.09.2025 ob 20:34
modrivrag, 06.09.2025 ob 20:29
duševni bolnik, 06.09.2025 ob 15:29
Anonimno 9977, 06.09.2025 ob 14:37
duševni bolnik, 06.09.2025 ob 12:46
sobota695, 06.09.2025 ob 12:23
duševni bolnik, 06.09.2025 ob 12:00
Anonimno 10810, 06.09.2025 ob 05:34
KrEna2025, 06.09.2025 ob 01:33
Anonimno 8317, 05.09.2025 ob 23:47
duševni bolnik, 05.09.2025 ob 21:58
Meni so psihiatrična zdravila spremenila življenje v pekel.
Ponavljaš se in to popolnoma neutemeljeno. Nehaj že enkrat lagat samo sebi. Če si nevaren norec pač moraš bit na zdravilih. Pika.
Kako neutemeljeno? Saj vendar govori iz lastnih izkušenj.
In največji problem je neuzemeljeno predpisovanje psihofarmakov.
In dejstvo, da 75 procentov antidepresivov predpišejo splošni zdravniki, je škandalozno.
In ne govoriti o minimalnih stranskih učinkih tablet, ko pa vemo, da so lahko uničujoče usodna.
On ima shizofrenijo in je nevaren okolici. Saj ti pa vidno po pisanju tudi nisi le zabita, mora bit podobno nekaj v tej smeri.
Shizofrenije nikoli nisem imel. So me pa psihiatrične tablete spremenile v norca. To je pa res. Pa nisem edini.
zakaj so te spremenile v norca?
Brez zdravil imam preveč energije. V bistvu sem preveč zdrav. To je ta norost.
Itak. Glavno je, da tvoja beseda norca ne šteje. Itak ne boš priznalo, da si tablete dobilo zato ker si bili nevaren norec, drugače jih ne bi in sploh ne bi bilo napoteno k psihiatru.
Ti kar blodi. Dokler te nihče nič ne vpraša in nimaš besede, je kar prav za vse. Hudo narobe bi bilo, če bi ti odločal ali se boš zdravil ali ne.
Psihiatrična diagnoza je namenjena diskreditaciji. To je to, da beseda norca ne šteje. Nevaren norec sem samo za psihiatre. Praviloma nisem verbalno nasilen, fizično pa še manj. Hvala vam, da se lahko pogovarjam z vami. Kar se pa tiče zdravljenja na psihiatriji bi lahko temu rekel zdravljenje, če bi bil totalen idiot.
Sanjaj. Bodi vesel. Če bi odločali taki kot jaz bi te še po hrbtu redno nalamali, ne le filal z zdravili. Ker tudi če si bolano, si še zlobno zraven, Točno veš, da imajo tvoji bližnji strah pred tabo in jih naklepno ustrahuješ. Ravno sodijo duševnemu bolniku pri nas. Pravi da se je počutil fantastično medtem ko je do smrti štihal lastna starša. In ti si enako tako.
Ne spadam v kategorijo psihopatov.
Ne, saj psihopati ne morijo. Morijo taki kot ti, s tvojo vrsto duševnih motenj. Zato si bil napoten k psihiatru in si obvezno zdravljen. Kaj ti blodiš je tvoja stvar. Nihce te ne bo vprašal in nihče upošteval, ker je pravica varnosti okolice pred tvojo pravico odločanja. Pika.
Očitno imaš pa še vedno prenizke doze sicer ne bi norel in bi ti morali pojačat.
Sem duševno moten, nisem pa osebnostno moten.
Ne bluzi. Ti dobivaš antipsihotike in to nima nič skupnega z antidepresivi. Pisal si tudi o obiskih policije in privedbah. Za prazen nič že niso prišli k tebi in te odpeljali.
Ko tak človek kot ti samovoljno neha jemat zdravila naredi sranje. Najpogosteje umori koga od svojih bližnjih ali nakljucno mimoidočega majhnega otroka. Ker je to najlažje. Primer Hrvaska plaža in letos letališče v Moskvi.
Je pa vprašanje ali si nekdo, ki mori, kljub temu da je bolan, ki zavestno prekini zdravljenje, res zasluži bolnico ali sodi v najslabši zapor? Da ga drugi zaporniki “zdravijo”.
Kar se tiče policije je bilo pa takrat tako, da so me klicali po telefonu s psihiatrije in mi rekli, da imam naslednji dan injekcijo. Sam sem jim odgovoril, da ne bom prišel in da kurc gleda to injekcijo. Potem so pa na psihiatriji urgirali naprej in poleg rešilca so mi spravili še policijo na grbo.
Že to, da so te prisilno zdravili in da si moral priti na injekcijo, je dokaz, da si delal sranje. Pri nas je prisilnega zdravljenja vedno manj in skoraj ni človeka, ki bi mu ga dodelili, če se ne strinja. To, da so ga tebi dodelili, pomeni, da si delal huda sranja. Nočeš povedati, kaj si počel, da so te prisilno zdravili. Očitno so to dosegli domači, ker si bil nevaren. Ali pa si dejansko naredil komu kaj. Še morilce, ki so menda dokazano psihotični, obdržijo prisilno v ustanovi največ 3 leta. Kaj torej si ti počel, da so te brez tvojega dovoljenja filali s tabletami. To je glavno vprašanje.
Takrat sem podpisal, da se strinjam z “zdravljenjem”. Tri tedne prej so me pa imeli v norišnici tudi en mesec. Takrat pa nisem podpisal in sem dobil na grbo sodnega izvedenca psihiatrične stroke in sodnika. Filali so me pa s haldolom in olanzapinom. Psihiatrija me smatra za nasilnega, nevarnega in agresivnega “pacienta”. Kaj sem pa počel? Nič posebnega, občasno kakšne odštekane scene. Recimo, ko so bili vsi v kuhinji sem zagrabil nož in rekel zdaj grem pa ven hudiča zaklat.
Že po tem kar pišeš po monu je jasno, da so tvoji bližnji preživljali pravi pekel ob tebi in ga še vedno.
Sigurno jih je strah, kdaj bom začel nadaljevati svoje odbite scene.
Forum je zaprt za komentiranje.