Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kriteriji za postati ljubica/ljubček

Kriteriji za postati ljubica/ljubček

Ženska je narisala realno sliko vaših tegob .))


To je res, da varajo, ker niso zadovoljni. Ampak potem se moraš vprašat, kakšen je ta človek, ki ima doma družino in jo takole okrog prinaša. In potem na koncu se vprašaš še, kdo sem jaz (ti v tem primeru), da se tako dobro počuti(š)m ob tako “poštenem” človeku. Poleg tega sta za slab odnos odgovorna oba. Se pravi, da tudi njegova žena ni zadovoljna ob takem moškem. A je SAMO žena slaba, ker mož vara? Je tisti, ki vara, boljši partner od drugega, ki morda ne vara?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Imela sem obdobje, ko sem dejansko razmišljala, da bi bilo še najlažje biti ljubica. Ampak kar sem spoznala vezanih tipov, ki so iskali ljubico, so bili pravzaprav zelo negodni in brez pravega občutka za ženske. To pa meni ni všeč. Mi je bilo hitro jasno, zakaj doma ne dobijo tistega, kar rabijo. Da bi bila pa samo ljubica slabemu ljubimcu, to pa ne bi, hvala.
Tudi če gre samo za seks, je to treba početi z občutkom.[/quote]

Tudi jaz sem imela (in občasno še imam) taka obdobja, ampak so za to primernejši samski moški. In ja, tudi če gre samo za seks, mora biti obema lepo.


Mogoče zagovarjaš takšen odnos, kjer si ljubica ?[/quote]

Aaaaaa, skico prosim.[/quote]
Na podlagi tvojega odziva sem sklerpal ,da ti je vloga ljubice nekako domača ali pa si razmišljala o tem, da bi bila ljubica.

Omejene se počutimo v situacijah v katerih ne znamo ali ne zmoremo realizirati sreče in zadovoljstva.
Zato nočeš resne veze, ker bi bilo potrebno veliko več dela na sebi, kot pa v trenutni situaciji, ko imaš le neke površinske občasne odnose.

čizs kakšno trapasto nakladanje o “varanju” … madona a nihče ne gre nikamor — niti na sekret ne, da bi imel “svojo polovico” s sabo???

npr. ko delam sem še hudičevo močno v glavah drugih ljudi (tudi žensk) in oni/e v mojih ☺
in ja … dosti je takih, da bi jih kresnil kar sredi sestanka ☺ – brez zadržka ☺
prepoznavam 4 tipe žensk, ko gre za situacije na robu:
– so predane svojemu partnerju (odpadem)
– imajo svojo sliko o tem kako hočejo živeti (odpadem)
– se ne petljajo s sodelavci (notranjimi in zunanjimi)
– 0,05% se jih gre tudi intimna razmerja

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Kje si pa ti to prebral? Bereš zraven tega foruma še kak roman? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kje si pa ti to prebral? Bereš zraven tega foruma še kak roman? :))[/quote]
a imaš ti spomin zlate ribice in ne pomniš vsaj 300 objav, ki si jih prebral.
btw: tvoje vohanje mojega “auspuha” ni, kar bi naju pripeljalo v “nebesa” … moški me ne zanimajo ne intelektuano ne fizično ☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ne vem zakaj bi bil pomemben moj spomin, če je sporno tvoje razumevanje/branje drugih. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


sem tinapisal, da se ne obregaj ob moje auspuhe!!
btw: tvoje razumevanje mene in mojega branja je na nivoju zlate ribice … ogibaj se me prosim, da ne boš prebral česa, kar te bo pognalo v odrešitev človeštva tvojega bivanja.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ti se pa hitro čutiš ogroženega. Si kaka zaščitena sorta? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


butl .. ne čutim se ogroženega … motijo me (glede na zasnovo foruma) trapci & trape, ki objavljao nepotrebne komentarje in s tem prekrijejo nicke relevantnih komentatorjev v temi … saj ne pričakujem, da boš doumel — ampak res ti želim, da greš natepavati svojo babnico tudi takrat, ko te ona ne nasadi, da bo pred tabo tukaj mir.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Seveda se čutiš ogroženega. Zakaj pa potem umikaš svoje “auspuhe”, če jih sploh nihče ni omenjal. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


ko kdo ves čas sledi kaj tipkam, to komentira … je to to – leze v moj auspuh .. si doumel ali naj ti priporočim kaj bolj drastičnega ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Če ti kamorkoli kaj leze, boš že poskrbel, da ti ne bo pregloboko. Dokler pa sem jaz tu in ti tam, se nimaš kaj bat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

jaooo božee kakšen težak tule..Bog ne daj takšnega dedca pri hiši..

Osnovni kriterij je verjetno spoštovanje človeških bitij in v nadaljevanju odsotnost ošabnosti, kar je pogoj, da jih spustiš v svoje življenje. Čeprav za omejen čas. Sicer se tudi med ljubimci in ljubimkami najdejo invertni primerki, ampak gre v glavnem za bolj razsvetljene ljudi. Kar za zagrizene monogamne posestnike duš svojih bližnjih ne bi mogel ravno trditi.

jaooo božee kakšen težak tule..Bog ne daj takšnega dedca pri hiši..[/quote]
Moraš bit kar močna, da to prenašaš. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Res je. V odnosu ljubimec – ljubimka, ki ima za večino slabšalni prizvok, je pogosto več pogovorov in več nežnosti kot v uradno priznanih zvezah.

Če bi želela kakšna punca biti moja lubica vam ublubim da sem zelo nezen in pošten
Samo da se ne bo začela name dret ali lajati kakor psi .
Resnično jo bom močno ljubil ter spoštovav .

Jas bi upal vsaj eno ujeti samo če mi pišeš da te spoznam .

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close